Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

1 minute ago, Stela said:

Mozda mi se svidi neki Hermes, prosle godine sam nesto na brzinu na putovanju isprobavala, a sad cu moci lepo i polako.

Hvala za info :heart:

Posto ne volim teske parfeme, onda ponekad izaberem nepostojane :D

 

ni ja ne volim teske, tj lose ih podnosim, preferiram vodenaste, citrusne, drvenaste i zelene, sto je dovoljno siroko, ali opet ne nalazim nista novo :D

hermes su mu super bas zbog toga sto imaju te note

 

u jasminu sam prije par mj probala meni nepoznat parfem i brend koji mirise na divlji badem ali bas fino, ne prehrambeno i ne karbofiksno. nema ga na sajtu, mater mu.

 

  • +1 1
Link to comment

@morgana Da, sad gledam na Fragnatici, kažu da miriše na čisto, citrusan, malo više ženski nego muški… kumivat i mint, to je najs… baš ću da vidim, ne bih ga nikad razmatrala jer ne vuku me white floral ili fresh spicy mirisi. I to kad kažu miriše na čisto odmah se setim one pomame za Byredo Blanche :yawn:

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Patty Lee said:

@morgana Da, sad gledam na Fragnatici, kažu da miriše na čisto, citrusan, malo više ženski nego muški… kumivat i mint, to je najs… baš ću da vidim, ne bih ga nikad razmatrala jer ne vuku me white floral ili fresh spicy mirisi. I to kad kažu miriše na čisto odmah se setim one pomame za Byredo Blanche :yawn:

 

 

nije kao byredo blanche (btw meni su svi byredo koje sam omirisala prozirni)

ima spicy notu, topliji citrus, svidja mi se i na meni dobro mirise (dok je jardin sur le nil nazalost na mojoj kozi odbojan)

 

Link to comment
8 minutes ago, morgana said:

 

ni ja ne volim teske, tj lose ih podnosim, preferiram vodenaste, citrusne, drvenaste i zelene, sto je dovoljno siroko, ali opet ne nalazim nista novo :D

hermes su mu super bas zbog toga sto imaju te note

 

u jasminu sam prije par mj probala meni nepoznat parfem i brend koji mirise na divlji badem ali bas fino, ne prehrambeno i ne karbofiksno. nema ga na sajtu, mater mu.

 

Da da, zaboravih vodenaste, onda delimo ukus :)

Naci ce se nesto novo, molim da se ovde upise ako ko nadje ovo nabrojano, a da valja, pa da testiramo :D

  • Wub 1
Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

za tebe je escentric molecue 03

Nisam cula za ovaj parfem, hvala, potrazicu gde mogu da probam kakav je.

Link to comment

Givenchy pour Homme je elegantan, šarmantan, muževan i privlačan parfem namenjen sofisticiranim i pametnim muškarcima. 

 

Apsolutno sam ovo ja :D.

Ima cak i lavandu, to volim.

  • Haha 2
Link to comment

ne mali broj puta sam se uverio da tzv muški parfemi bolje pristaju na ženskoj koži

ne daj se obeshrabriti

  • +1 3
Link to comment
29 minutes ago, morgana said:

jardin sur le nil nazalost na mojoj kozi odbojan

Imam njega i neprevaziđen je za leto. Samo ga tad i stavljam, baš je upadljivo neprilagođen na hladnije mesece. Bar meni.

 

Od čistih je bio vrh Emporio Armani for Her ali PRE restyle u bledo-zlatno pakovanje već dok je bio beli "valjak" bočica (al ga objasnih :wacko:)

 

Sad nešto gledam i prosto moram da ponovim neke proverene note. Ne uzima mi se ništa novo.

Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Imam njega i neprevaziđen je za leto. Samo ga tad i stavljam, baš je upadljivo neprilagođen na hladnije mesece. Bar meni.

 

Od čistih je bio vrh Emporio Armani for Her ali PRE restyle u bledo-zlatno pakovanje već dok je bio beli "valjak" bočica (al ga objasnih :wacko:)

 

Sad nešto gledam i prosto moram da ponovim neke proverene note. Ne uzima mi se ništa novo.

 

probavala sam ga i ljeti i zimi, nekako se naopako ukombinuje s mojom kozom, a divan mi je kad ga omirisem na papiricu.

 

 

Link to comment

mogla sam, da znas. od toga moze da se napravi biznis!

 

enivej, slazem se za muske parfeme na zenskoj kozi. ovi hermes su svi uniseks, mada neki vise naginju ka zenskima ali nikakav cvjetni buket i razdragana mladost vlaznih ociju.

armani privee takodje.

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne mali broj puta sam se uverio da tzv muški parfemi bolje pristaju na ženskoj koži

ne daj se obeshrabriti

Slazem se. Probacu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...