Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Valk, čestitam na prinovi, a čini mi se i da je prilično popularna na forumu. Krasan je.Ja već par mj. uživam u ovom Čudu...2no8lw.jpgA ovo je najfriškije kupljeno, L'Erbolario Tiare. Odavno oni izbacuju mirisne novitete, samo su apoteke ovde dugo dobivale samo kozmetiku, a parfemi su im super, i to za wub cijenu. Imaju gomilu mirisa, s ekstraktom irisa, zelenog čaja, vanilije, mahovine, narcisa, etc. Apotekarska je marka, ali moguće da ih ima i u bolje opremljenim drogerijama. Tiare miriše na kokos/šljivu/još nešto nedefinirano ali fantastično, eve slika10eizyu.jpg

Link to comment
Dakle, nije postojao do sada nijedan čovek koji napravi 25 parfema (od kojih su većina unisex), i da su svi perfektni i neprevazidjeni:TOM FORDTOM FORD- 25 PERFUMESNeverovatno. Šta god da čovek uzme, ne može da pogreši.
Zapravo svi parfemi se dizajniraju i njihovi koncentrati prave u gradicu Grasse u jugoistocnoj Francuskoj. Onda ovi iz kompanija samo dodju i odaberu fragrance koji ce da brendiraju te sezone. Sto se tice Toma Forda, interesantno je da je njegova cela kozmeticka linija u vlasnistvu Estee Lauder, kao sto je YSL Beaute u vlasnistvu l'Oreala. Kad smo vec kod YSL, moja jesenja beba jend.6493.jpgNekako je odistinski devojacki! Za prave smizle! Edited by MayDay
Link to comment
Kad smo vec kod YSL, moja jesenja beba je...Nekako je odistinski devojacki! Za prave smizle!
Ne može biti loš, čim ima pačuli. Moram da ga potražim. Edited by halloween
Link to comment
Odustao od potrage za ranije pomenutim kenzom koji sam video u radnji na LAX i skrljo pare u Chanel Allure Homme Édition Blanche.Ako nesto prilazi tajmles svezini Kenzoa onda je to ovo, mi lajki a lot!nd.2653.jpg
Khm...khm...da ne kazem da ga korstim kao "surogat zenski omiljeni parfem" i da me pocesto neki (musko-zenski) ljudi pitaju sta "nosim". Prethodnu seriju (non-blanche, obican muski Allure) kupih samo jednom radi testiranja, ispostavio se fe-no-me-nal-nim, nikad ga vise ne nadjoh pa uze' ovaj i...ma vansezonski je, majku mu!
Link to comment
  • 4 weeks later...

sinoć provela oko 6 sati čekajući let, od čega 5 i po efektivno u isprobavanju parfema (mislim da sam posli imala nesto nalik petit-mal epi napadaju). uglavnom, uzela sam 30 ml pakiranja, bila je neka rasprodaja:Versace%20Bright%20Crystal.jpg i PRFM-145147.jpgprvi je prozračan, drugi slađi, podsjeća na ljeto

Kad smo vec kod YSL, moja jesenja beba jend.6493.jpgNekako je odistinski devojacki! Za prave smizle!
baš sam te se sjetila, stvarno je über-ženski. jedino mi se nije svidila ukiseljenea faca k.moss na reklami
Link to comment
sinoć provela oko 6 sati čekajući let, od čega 5 i po efektivno u isprobavanju parfema (mislim da sam posli imala nesto nalik petit-mal epi napadaju). uglavnom, uzela sam 30 ml pakiranja, bila je neka rasprodaja:Versace%20Bright%20Crystal.jpg
:heart: to nije bila ljubav na prvi pogled, ali od kad je pocela, tece u neprekidnom nizu bocica vec 2 godine... ne znam, to je jedini parfem koji sam u zivotu imala koji kad stavim stvarno se osecam drugacije, mnogo bolje i vaznije nego sto jesam. povremeno malo saram, ali kad god stavim neki drugi, tokom dana pomislim "trebalo je da stavim brajt kristal".
Link to comment

Otkrila ja Chopard. I već dala hint za iduću Chopard akviziciju. Bez milosti. Happy spirit - magnolija, malina i citrusi (bar ja to najviše osjetim). A polomih se dok sam našla nešto kvalitetno što i minimalno daje na magnoliju.o0e0b6.jpgI L'erbolario Petali e fiori. 2hphbg4.jpgL'erbolarijevci me uništavaju. Svako malo izbace novu parfemsku liniju, evo ih sad sa peonijom i nerolijem. <_< Sreća pa mi se nedavno smučilo od njihovog Irisa. Jer, jasno - ja bih to morala imati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...