Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

sad sam neodoljiv
pih, nisi morao da trosis pare za to.posle par meseci, sram me me je priznati ali ne odvajam se od Kenzo Power-ajeste da je za muskarce ali meni se svidja
Link to comment
...posle par meseci, sram me me je priznati ali ne odvajam se od Kenzo Power-ajeste da je za muskarce ali meni se svidja
Super je, ali mi stvarno vuče na neku unisex varijantu. Edited by C žeton
Link to comment

ima neki novi isei mijake u americi poceo da se prodaje, jos ga nema po jevropskim fri sopovima. mnogo idiosinkratican, vise dubiozan od stare isi misi skole koji je bio malkice na prvu loptu, ovaj se posle jedno 30mins pretvara u nesto intrigantno i misticno. ispado glupo sto nisam kupim, sad se jedim.

Link to comment

od majke dobila joopov 10211911.jpg (koji mi je ljubav iz mladosti, samo mu fali cimeta)od poznanika britnin britney-spears-believe.jpg iznenadjujuce, ali nece samo stajati na polici, kao ukrasni dijamant, moze cak i da se mirise na njeganedavno kupila sebi versace crystal noir, jak ko smrt, zato ipak toaletna voda i oprezno koriscenje, mnogo mi se svidja, kad ga je moja drgarica nosila, zaljubila sam se u nju.trenutno mi jako nedostaje, pa sam u potrazi za kenzo summerni ne znam zasto eksperimentisem, kad mi je kenzo izvor i utoka. ovaj eve je odlican, ali sam ga dobila od mame, prirodno je da ga dozivljavam kao pritisak i nametanje, te sputavanje sopstvenog integriteta koji se ocitava u visokom pragu osetljivosti olfaktornih puteva, i :heart: prema jakim parfemima. problem sa njima je sto stvarno nije lepo kad siris miris oko sebe, pa napunis prostoriju sobom. ali kad su diiiivni. bilo bi super kad bi neko izmislio nesto sto bi moglo da se gurne u nozdrvu ili kao zubari, iznad usne, pa ti stalno osecas miris, a nikom ne smetas, niti iko drugi moze da oseti.

Edited by kingmaker
Link to comment
nedavno kupila sebi versace crystal noir, jak ko smrt, zato ipak toaletna voda i oprezno koriscenje, mnogo mi se svidja, kad ga je moja drgarica nosila, zaljubila sam se u nju.
Eh, Crystal noir je super, jak ali senzualan.Zadnje što kupih je Acqua di Parma-Mandorlo di Sicilia. Badem, ali mnogo dobar. Edited by Tresko
Link to comment
  • 3 weeks later...
uzivajte i budi dobra prema njemu. moj je jučer prepolovljen u sred kofera, nakon akrobatskog zahvata istovarivanja od strane zaposlenika zg aerodroma. :( prigodno je uništeno par i dobrih komada robe. sa svijetle strane: nikad nisam imala bolji osvjeivač zraka
setila sam se tebe juce na aerodromu u rimu.i ove price.parfem imam od pre mesec dana, ali me je 4 sata dokolice nateralo da udjem u parfimeriju i kupim, od iste fele (coco mademoiselle), sprej za kosu i sprej za telo.sreca jedna neopisiva :)mislim da mi leti ove stvari znace vise od samog parfema :)a parfem mi znaci puno. nekako, divan nacin da zapocnem dan.
Link to comment
setila sam se tebe juce na aerodromu u rimu.i ove price.parfem imam od pre mesec dana, ali me je 4 sata dokolice nateralo da udjem u parfimeriju i kupim, od iste fele (coco mademoiselle), sprej za kosu i sprej za telo.sreca jedna neopisiva :) mislim da mi leti ove stvari znace vise od samog parfema :) a parfem mi znaci puno. nekako, divan nacin da zapocnem dan.
o, pa nisam ni znala da to postoji i nadam se da ti je sve stiglo neoskvrnjeno. taman sam malo bila zaboravila na svoj gubitak do prošlog vikenda. a onda sam išla na put s kuferom u kojem se razbio parfem, kad sam ga otvorila opizdio me pravi pravcati flash-back. sad nešto razmišljam, razbio se 10 dana nakon što sam se udala. s obzirom kako se zove, valjda mu je bilo vrime da otputuje :cry: enovej, mislim da cu za ljeto kupit In Love Again od YSL, ima ga netko?
Link to comment
enovej, mislim da cu za ljeto kupit In Love Again od YSL, ima ga netko?
uf, ja sam ga koristila dok sam bila na severu; u moskvi ga je bilo u svakoj parfimeriji, a kako su za svaki praznik /a bilo ih je bar nedelju dana mesecno, kada se sve sabere/ imali neke bas, bas velike skidke, kupovala sam ga i sebi i drugaricama. Bas je pravi, pravcati jasmin, ali prijatan, i dugo traje, i ne gusi okolinu....iako sam svetlije puti i nikako ne bi moglo da se kaze da sam neki "orijentalni" tip, nije mi lose "stajao" /sto bi se ocekivalo od mirisa jasmina, jel/svidja se i momcima, sto takodje nije bez znacaja....kod nas /beograd, NS, zrenjanin/ ga nema, nema ga ni kod sanera, ili ga ja nisam ukebala....u svakom slucaju, da sam na tvom mestu, ne bih se dvoumila....a i mislim da i ide uz tvoj dijalekt ;-)))
Link to comment
  • 4 weeks later...
Hermes je osvezio Caleche za prolece te je (malo, vrlo malo) vise cvetni ali je zadrzao onu osnovu mirisa koze:090120-kelly-caleche-leau-de-parfum.aspx65232PageMainImageRef.jpgizuzetan.
posle potrosene bochice - idem na jos jednu :wub: ne menjam
Link to comment

Obožavam parfeme Žilke Sanderke, Sensation više ne nalazim u prodaji, a konkretno ovaj na slici, kako bi ga što jednostavnije opisala...svež, lepo izbalansirane cvetne i drvenaste note, i jako bitno, postojan.350__1_07221264006.jpg

Link to comment

Odustao od potrage za ranije pomenutim kenzom koji sam video u radnji na LAX i skrljo pare u Chanel Allure Homme Édition Blanche.Ako nesto prilazi tajmles svezini Kenzoa onda je to ovo, mi lajki a lot!nd.2653.jpg

Link to comment
Odustao od potrage za ranije pomenutim kenzom koji sam video u radnji na LAX i skrljo pare u Chanel Allure Homme Édition Blanche.Ako nesto prilazi tajmles svezini Kenzoa onda je to ovo, mi lajki a lot!nd.2653.jpg
bome, nisi se zaebo uopste, ovo je meni najbolji muski parfem, ikada.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...