Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Cek, cek, kako opalio vozaca kad prilazi suvozacevom prozoru? A i posle par sekundi izgleda da shvata na koga je naleteo, pa se povlaci sa lampicom iznad glave.
onda je opalio suvozaca, ali to ne menja da se poneo ko debil. na drugom snimku se vidi kako istrcava na sred ulice i pocinje da sutira kola. ovaj otvara prozor i baja pokusava da ga nabode. nije bas normalno.
Link to comment
Ocigledno u cinjenici da su naleteli na novinara.
on je novinar koliko i tetkica u Ringieru, a vise mi je muka od kuknjave mojih kolega na sitne nepravde koje se desavaju svima, a ne samo njima, i koje se ignorisu sve dok se ne dogode nekome ko ima suction kod urednika.inace imam utisak da bi u Njujorku covek koji sutira kola i pokusava da udari suvozaca bio tejzovan sedam puta, a mozda bi mu se dogodilo i nesto gore. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ja sam nekako ubeđen da su panduri pre toga propisno isekli ovoga negde, ne bi se on tek tako zaletao na dvojicu likova. Naravno, ne opravdavam njegovu reakciju, al puno puta mi je došlo da uradim ovo što je on uradio. A kad se tome doda poslovično nama_ne_može_niko_ništa bezorazno ponašanje pandura u saobraćaju...

Edited by Idioteque
Link to comment
Ja sam nekako ubeđen da su panduri pre toga propisno isekli ovoga negde, ne bi se on tek tako zaletao na dvojicu likova. Naravno, ne opravdavam njegovu reakciju, al puno puta mi je došlo da uradim ovo što je on uradio. A kad se tome doda poslovična nama_ne_može_niko_ništa bezorazno ponašanje pandura u saobraćaju...
problem je sto nije znao da su panduri. da su neki levi likovi onda bi bilo nikom nista, jer je on baja iz nina koji moze da jebe majku svima.
Link to comment
nisam vozac. el moze neko da mi kaze u cemu se sastoji urednikovo sagresenje?
Zbog bilo cega sto se desava u saobracaju fizicki ne napadas drugog ucesnika u saobracaju. Na snimku koji je prikazan na TV, se vidi kako urednik pritrcava kolima, udara nogom o vrata i zavlaci ruku kroz otvoren suvozacki prozor. Policajci kazu da je udario par puta pesnicom suvozaca, skloniji sam da verujem toj verziji, nego da ga je pomazio.Pri time njegovo ponasanje nije bilo u afektu, ne znam gde je tacno redakcija NIN-a, ali je ocigledno da je proslo dovoljno vremena od samog saobracajnog incidenta do sukoba da se i najusijanije glave ohlade.Nisam slucajno pomenuo zenu, skoro sam prisustvovao slicnoj sceni gde je jedna zena, ocigledno vozac pocetnik, isekla na raskrsnici put jednom mamlazu (potpuno bezopasno, nije bilo kontakta, a i da je bilo, brzina je bila takva da bi stradala samo farba), koji je izasao iz kola i prisao sa ociglednom namerom da je batinama nauci kako se vozi. Zena se srecom brzo snasla, zakljucala vrata i krenula da telefonira. Siledzija je pogledao u pravcu publike, video da nije na njegovoj strani, vratio se u kola i otisao.
Link to comment
problem je sto nije znao da su panduri. da su neki levi likovi onda bi bilo nikom nista, jer je on baja iz nina koji moze da jebe majku svima.
Zašto to misliš? Neki levi likovi bi ga još lakše išutirali, bolela bi ih ona stvar što je on neki tamo urednik.Njegovo zaletasnje na dvojicu likova može biti samo afekat, pitanje je samo koliko "zaslužen".
Link to comment
Neki levi likovi bi ga još lakše išutirali, bolela bi ih ona stvar što je on neki tamo urednik.
to sam hteo da kazem, dobro je i prosao. jedan udarac pesnicom, big deal. ako napadas tudja kola kao da si Godzila, treba da ocekujes i nekakvu reakciju.
Link to comment

Razumem prvu rekaciju pandura ali jebiga, policajac ne sme da učestvuje u tuči ako se hvata za značku, pendrek, lisice ili pištolj. Trebalo je da ga liše slobode uz samo nužnu količinu sile i to je to. Ako žele da se biju nisu morali da idu u policajce, mogli su da budu na primer novinari.Edit, sad vidim da pišete da je dobio samo jednu pesnicu uglavu. Ja vidim da su ga oborili dole na zemlju i da se tu nešto dešava. Ako su ga dole oborili samo da ga onesposobe bez batinanja onda svaka čast za reakciju.

Edited by pacey defender
Link to comment

fakat. istraga ce pokazati, i treba da odgovaraju ako su prekoracili ovlascenja.medjutim intimno navijam da se utvrdi da je ovaj nabo suvozaca posle identifikacije.

Link to comment

Meni deluje da policajci jesu krivi. Ovo mi nikako ne deluje kao hapsenje uz minimalnu upotrebu sile. Medjutim, da osecam bilo kakvo sazeljenje prema ovom tipu - ne osecam. Jos mislim da je imao srece, mozemo zamisliti sta bi bilo da u kolima nisu bili policajci nego neki stvarno gadni tipovi.

Link to comment
Medjutim, da osecam bilo kakvo sazeljenje prema ovom tipu - ne osecam. Jos mislim da je imao srece, mozemo zamisliti sta bi bilo da u kolima nisu bili policajci nego neki stvarno gadni tipovi.
Za ovakve frajere, imam štanglu ispod sedišta. Izvinjavam se politicki korektnima i molim da me ne smarate sa pricama o nenasilju i hleb-kamen filozofijama.Gledano iz ugla srpskog krivicno-pravnog zakonodavstva, onaj ko dobije batine je budala.
Link to comment
Zašto to misliš? Neki levi likovi bi ga još lakše išutirali, bolela bi ih ona stvar što je on neki tamo urednik.Njegovo zaletasnje na dvojicu likova može biti samo afekat, pitanje je samo koliko "zaslužen".
Ma kakav afekat. Covek uredno parkira motor i izlazi na sred ulice da saceka auto koji ga je isekao (ili sta god da je bilo).http://vimeo.com/48173670Negde na 4:45 na snimku se vidi urednik™ na motoru.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...