Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Pa moguće je. Niko ovde ne brani šabana. Poenta je da policija mora da radi po pravilima.
Hvala Pacey.Isekao vespom dvojicu likova u Tojoti LC, pa mu nije bilo dosta nego stao na prvom semaforu i zaleteo se da im pokaže. :isuse:
Link to comment

Meni su simptomatične dve, možda potpuno odvojene stvari.Prvo, što odmah upada u oči je prekomerna, nedopustiva upotreba sile od strane pripadnika MUP-a, vađenje utoke, u centru grada, nabadanje građanina. Ne mora se biti doktor nauka da bi se shvatilo da ova dvojica moraju u najmanju ruku biti suspendovani i degradirani u službi.Drugo, čim se desio incident, sve novine su prenele agencijsku informaciju da je policija prebila "jednog od urednika NIN-a", gde je ovaj urednik™ verovatno koristeći svoje veze u agencijama a i shvatajući kako se zajebao, pokušao da predupredi tužbu policije i ceo slučaj svede na to kako policija urniše nezavisne medije ili šta je već sad NIN. Naravno, nisu računali na CC snimak, gde se vidi da je ovo što je on uradio sumanuto shvatanje saobraćaja i da bi mu barem trebalo oduzeti pravo da učestvuje u saobraćaju kao vozač. Realno, sudeći po rutini kojom je napravio incident, čini mi se da mu to nije bio prvi put, samo je sada naišao na iste takve primitivce pa je dobio nazad ono što je zamesio.

Link to comment

Ma on verovatno ništa nije radio, nego je uredništvo (ono pravo, ne ono tehničko) krenulo da grakće kako bi preventivno predstavili svoje guzice (potencijalnom) žrtvom.Inače, policajci imaju malu averziju kada neko krene na njih. Ne znam uopšte zašto, pošto su protiv njih obično fine čike, dobro podbrijane i sa vrlo malo komada cevi skrivenih pod majicom, lonama ili jaknama...Baš loše podnose kada neko hoće da ih bije.

Link to comment

Sad i ti preterujes, kad su policajci reagovali ovaj je zavrsio sta je hteo (sutno kola, opalio par cuski policajcu na suvozackom sedistu i krenuo da se udaljava). Kad su krenuli u akciju, policajci nisu bili ugrozeni.

Edited by Aion
Link to comment
Zašto si ti automatski stao na stranu murije?Ne možeš da zamisliš sebe kako te nadobudni majmuni isecaju u saobraćaju, a posle i mlate zato što si ih opsovao?Da li je moguće da ti ni slučajno ne možeš da ubodeš jedan normalan stav po bilo kom jebenom pitanju na ovom forumu?
Čovek se očigledno draška dok zamišlja kako panduri ovom "pakuju" sve i svašta.Koliko vidim svi smo prilično oprezni u opredeljivanju za jednu stranu ovde, stains sumnje nema, on bi "pakovao" civilu.Posebno što ta murija ima užasno nasleđe, nekako mi normalnije da refleksno budeš na suprotnoj strani u ovakvim situacijama.Zugorosh: Svaka čast i želim ti još par miliona bez ogrebotine.Meni se x puta desilo da me stoka iseče, a onda hoće i da me bije zato što sam se usudio da im svirnem ili nešto kažem.
steins po automatizmu za muriju a ti opet po automatizmu, protiv steinsa.steins bi "pakovao civilu" (kolko samo ovo besmisleno zvuči, naročito kad vidiš da je taj civil krenuo da šutira automibil, provlači se kroz prozor, nabada suvozača - štagod) upravo zbog boldovane izjave.i još nešto, kad je zaustavio automobil (nebitno dal je u njemu murija ili majka s decom) ovaj je prestao da bude "civil" i prešao u kategoriju kriminalca (izgrednika, huligana, ometača javnog reda i mira - kako god)drugo,neka neko kaže koji je postupak pri hapšenju nasilnih individua - ja, koliko znam, oni se savladavaju i lisiče, a oružje je obično u rukama, jer nikad ne znaš šta će ovaj da potegne. Edited by steins
Link to comment
Mene nije maltretirao pripadnik policije, ali je bilo (verbalnog) maltretiranja od drugih ucesnika u saobracaju.
pitah za policiju zato što, ako je neko "ispravan", zna da se ponaša, ne pravi sranja, ne vidim razlog problema sa istim...načelno, panduri postoje u mom interesu, ne protiv
Link to comment
steins po automatizmu za muriju a ti opet po automatizmu, protiv steinsa.steins bi "pakovao civilu" (kolko samo ovo besmisleno zvuči, naročito kad vidiš da je taj civil krenuo da šutira automibil, provlači se kroz prozor, nabada suvozača - štagod) upravo zbog boldovane izjave.i još nešto, kad je zaustavio automobil (nebitno dal je u njemu murija ili majka s decom) ovaj je prestao da bude "civil" i prešao u kategoriju kriminalca (izgrednika, huligana, ometača javnog reda i mira - kako god)drugo,neka neko kaže koji je postupak pri hapšenju nasilnih individua - ja, koliko znam, oni se savladavaju i lisiče, a oružje je obično u rukama, jer nikad ne znaš šta će ovaj da potegne.
Na koju foru uspevaš da izgnorišeš činjenicu da su panduri započeli incident, nebitno šta je ovaj "urednik" posle uradio? To što oni divljaju automobilom i jebu majku ako im se ne daj bože svirne te ne ugrožava na koji tačno način? Lakše ti je da se projektuješ u ulogu pandura nego građanina?
Link to comment
e, pardon, samo pitam...da li je nekoga odavde maltretirao neki pripadnik policije?
mene je napao jedan, uz reči: moj si beograd došao da lomiš :naughty: Edited by Zugurosh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...