Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Razumem prvu rekaciju pandura ali jebiga, policajac ne sme da učestvuje u tuči ako se hvata za značku, pendrek, lisice ili pištolj.
jebemliga. mene jeste murija jednom tukla, ni krivog ni duznog, naravno, i ovo mi izgleda ko decija igra
Link to comment
on je novinar koliko i tetkica u Ringieru, a vise mi je muka od kuknjave mojih kolega na sitne nepravde koje se desavaju svima, a ne samo njima, i koje se ignorisu sve dok se ne dogode nekome ko ima suction kod urednika.inace imam utisak da bi u Njujorku covek koji sutira kola i pokusava da udari suvozaca bio tejzovan sedam puta, a mozda bi mu se dogodilo i nesto gore.
Mene je to iznerviralo!Celu priču prati taj "udarili na funkcionera ringer-ovo-ono grupe" moto.Voleo bih da ako se ispostavi da je on stvarno šutirao vozilo, neko pošalje pitanje PR službi:Da li su to kriterijumi u ponašanju zaposlenih u vašoj firmi?Sent from wc šolja by BVK
Link to comment

Ovo je Ringierov Miroslav Cimpl. Pravi Cimpl nije radio za medije pa nije imao PR pokrivanje svinjarije koju je napravio usled nervne labilnosti, a ovaj će verovatno sutra izaći na svim naslovnicama, fotografija sa ženom i decom, uz ogroman naslov: "GOVORILI SU DA ĆE ME UBITI DOK SU ME NEMILICE TUKLI".

Link to comment

Koja mracna ideja, da se nakon saobracajnog incidenta ulazi u fizicki obracun. Tzv. dovodjenje u vezu "saobracajnog" i "fizickog".Neko te cukne na ulici (ili ti nacini ozbiljan udes) i ti ga proglasis smrtnim neprijateljom. Koji debilitet

Link to comment

celo veče se nešto mislim - ama voleo bih da se pokaže da su ovi udbaši bili na dužnosti, pa da onom konju napakuju još i ometanje službenih lica....plus, bilo im je dozvoljeno da koriste i pištolj i lisice ako su bili na dužnosti kad ih je ovaj napao.

Link to comment
celo veče se nešto mislim - ama voleo bih da se pokaže da su ovi udbaši bili na dužnosti, pa da onom konju napakuju još i ometanje službenih lica....plus, bilo im je dozvoljeno da koriste i pištolj i lisice ako su bili na dužnosti kad ih je ovaj napao.
Jebes mi sve ja ne znam kada pises ozbiljno, a kada se zajebavas. Edited by bergasa19
Link to comment
NIsmo ni sumnjali da drkaš na pandurske značke, ali i upotreba sile i rekvizita ima zakonom postavljene limite..
ima - samo što, ako su oni bivoli bili na dužnosti, a ovaj krenuo da ih šaketa - onda su itekako imali pravo da ga hm, savladaju i ture u lance. sad, koliko će savladavanje biti širok pojam, to zavisi samo od sudije/komisije ili ko će već da vodi istragu. berg - sada sam ozbiljan - jer, kako trenutno stvari stoje - novinar je štio da se qrči al naleteo na minu. žalim, al ne mogu da ga žalim. :cry:
Link to comment

Nisam primetio da ga na ovom forumu, od trenutka kad su obajavljeni snimci, iko zali. I mislim da je za ceo slucaj nebitno da li su policajci bili na duznosti ili ne. Ovaj ne moze biti optuzen za napad na sluzbeno lice jer nije znao da se radi o sluzbenim licima, oni su duzni da reaguju na nasilnicko ponasanje i kad nisu na duznosti.

Link to comment
berg - sada sam ozbiljan - jer, kako trenutno stvari stoje - novinar je štio da se qrči al naleteo na minu. žalim, al ne mogu da ga žalim. :cry:
Meni se cini da on nije novinar. Da li to menja tvoju perspektivu?
Link to comment
Da li su oni znali da je novinar?
pojma nemam. što?
Nisam primetio da ga na ovom forumu, od trenutka kad su obajavljeni snimci, iko zali. I mislim da je za ceo slucaj nebitno da li su policajci bili na duznosti ili ne. Ovaj ne moze biti optuzen za napad na sluzbeno lice jer nije znao da se radi o sluzbenim licima, oni su duzni da reaguju na nasilnicko ponasanje i kad nisu na duznosti.
ma mogu da ga optuže zašta god hoće - jedino je pitanje šta će od toga proći na sudu. Ja cenim da će ga novinarski posao ovog puta spasiti.edit: ma nebitno šta je. mada, fakat je da ni pola publiciteta ne bi dobio da nije taj nekakav zamenik urednika/urednik/ baba sera u NINu Edited by steins
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...