Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

mnogo su me razonodile slike tj snimci sa ringierove sekjuriti kamere ovih pandurskih mandrila kako omlacuju ovog nesrecnika iz NIN-a. nadam se - mada mi je strepnja jaca od nade - da ce se bar malo reperkusija vratiti na dacijevu glavu, sem ako ne odluci da dekapitira ovu trojicu. sto bi me jednako obradovalo, makar i po cenu svinjinog boljeg rejtinga.

Link to comment
mnogo su me razonodile slike tj snimci sa ringierove sekjuriti kamere ovih pandurskih mandrila kako omlacuju ovog nesrecnika iz NIN-a.
:cry:Bre, nadam se da ce plocajci koji su ovo uradili biti kaznjeni po zakonu - bar ostankom bez posla. Medjutim, ovaj siledzija, koga ti nazivas nesrecnikom, bi, da ima pravde, zaradio bar par stotina sati drustveno-korisnog rada iz obavezno savetovanje sa psihologom. Ne zelim da zamisljam sta bi bilo da u onim kolima nisu bili panduri, nego, recimo, neka zena. Edited by Aion
Link to comment

koliko sam shvatio do prekrsaja i rasprave sa policijom je doslo ranije i to se ne vidi na snimku. ovdje se vidi samo hapsenje u kome ucestvuju dvije patrole, jedna u kombiju koja ceka na raskrscu i jedna u puntu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...