Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Srbija danas. Mnogo nervoznih ljudi i jos nervoznije policije.
offtopic, al' me povuklo :) :Beograd danas... Nigde u ostatku Srbije nisam video da se matori ljudi sibaju zbog saobracaja. Naprotiv, kad stanem na ivicu trotoara van pesackog prelaza, i mafijasi u dzipovima se zaustavljaju da me propuste. Ludacko ponasanje u saobracaju u BG-u pripisujem guzvi i prenaseljenosti.
Link to comment

Baja je tehnički urednik u Blicu ili tako nekako ...Snimak u principu ništa ne govori jer je pitanje zašto je tako reagovao. Verovatno su ga "isekli" kolima, možda je samo pukom srećom izbegao teže posledice. I naravno da u afektu čovek može da reaguje i na ovakav način, naročito onaj ko ne daje na sebe ...Dakle, ako je ta priča bila u pitanju, u potpunosti podržavam matorog ... A pandurima savet da se malo manje lože na filmove sa Staloneom i Čakom Norisom i neka za promenu pročitaju neku finu literaturu ...

Link to comment
to sam hteo da kazem, dobro je i prosao. jedan udarac pesnicom, big deal. ako napadas tudja kola kao da si Godzila, treba da ocekujes i nekakvu reakciju.
dabovicu, kapiram da si se najeo pokvarenih sardela i prokislog spricera kada ti je benchmark za ponasanje srpske murije slucaj rodnija kinga (rekao si da je ovo peanuts za ono sto bi LAPD uradio u slicnoj situaciji - actually not anymore).apsolutno ne postoji situacija zabelezena na ovom snimku koja moze da opravda ovakvo ponasanje murije koje je bilo u duhu dorcolskih ortaka koji su utrcali u fajt pa se na kraju, kad su ga omlatili, setili da su panduri. mogli su da ga uhapse bez upotrebe sile - sluzbena znacka i pistolj su dovoljni za to. nisu ispostovali sluzbenu proceduru, nisu bili u zivotnoj opasnosti, nisu se identifikovali, udarali se ga dok je lezao na zemlji. kako da ti kazem - to nije borba protiv hulganizma na ulici. i zabole me za huliganizam gradjana dok je na delu huliganizam onih koji treba da ga suzbijaju - a finalna posledica pre ili kasnije bude sarzer u glavu nekog klinca koji je nekom panduru iz zandarmerije bio sumnjiv i nije dovoljno visoko digao ruke iznad glave na haubi kola (deja vu).ovaj ce biti optuzen i osudjen za nasilnicko ponasanje i ugrozavanje bezbednosti saobracaja, oni bi morali da dobiju manje vise istu kaznu plus ozbiljnu sluzbenu suspenziju, premestaj ili cak otkaz. verovatno nista od toga posto ce svinja ipak odabrati da glumi sefa odanog svojoj vojsci. Edited by gazza1
Link to comment
zato je vest i dobila publicitet. inače, teško, da bi za ovo i čuli.
Zašto si ti automatski stao na stranu murije?Ne možeš da zamisliš sebe kako te nadobudni majmuni isecaju u saobraćaju, a posle i mlate zato što si ih opsovao?Da li je moguće da ti ni slučajno ne možeš da ubodeš jedan normalan stav po bilo kom jebenom pitanju na ovom forumu?
Link to comment
Ne možeš da zamisliš sebe kako te nadobudni majmuni isecaju u saobraćaju, a posle i mlate zato što si ih opsovao?
Ovo mi se nije dogodilo za prvih milion kilometara, tako da zaključujem da je pomalo i do mene. Sada gazim drugi milion, dosta sporije nego prvi, doduše, ali izvestiću kakva je situacija posle dva. Ako doživim tj.
Link to comment

meni nešto žao pandura...ne sporim da među njima ima drkadžija, korumpiranih, pa i budala, kao i svugdeali stojim iza toga da su to, u ogromnoj većini, obični ljudi koji jedva sastavljaju kraj s krajem, sa, često, glavom u torbi, izloženi napadima svake vrste, uz još jedan problem- nikad ne znaju šta će se desiti ako "smire" nekog drkadžiju, koga će taj zvati, čiji je, itdo bednoj opremljenosti da ne pričamnego, akonto raznih postova, ja lično nemam nijednu ružnu reč, a imao sam raznih kontakata sa njima, od dolaska u ns bez gaća i spavanja na ulici, bukvalno, pa do rada u stanovima i kućama nekim "jačim" murkanimaljudi su to

Link to comment
Zašto si ti automatski stao na stranu murije?Ne možeš da zamisliš sebe kako te nadobudni majmuni isecaju u saobraćaju, a posle i mlate zato što si ih opsovao?Da li je moguće da ti ni slučajno ne možeš da ubodeš jedan normalan stav po bilo kom jebenom pitanju na ovom forumu?
Pa što "automatski"? Na onom snimku (a to je jedino što imamo) vidimo lika kako parkira motor, onda izlazi na kolovoz kao da nekog čeka, onda istrčava pred kola i izgleda kao da napada suvozača.A moram da primetim i da je obučen onako baš, military, verovatno se prima na nasilje.A što se tiče toga da te murija iseče u saobraćaju ti ih opsuješ a oni te premlate, prvo, nisu oni njega ovde jurili da ga premlate već on njih, a drugo, što reče Zurgoš, za prvih milion kilometara mi se takva situacija nije desila, ali to je do mene, ja ne psujem u saobraćaju.
Link to comment
Pa što "automatski"?
celo veče se nešto mislim - ama voleo bih da se pokaže da su ovi udbaši bili na dužnosti, pa da onom konju napakuju još i ometanje službenih lica....plus, bilo im je dozvoljeno da koriste i pištolj i lisice ako su bili na dužnosti kad ih je ovaj napao.
Čovek se očigledno draška dok zamišlja kako panduri ovom "pakuju" sve i svašta.Koliko vidim svi smo prilično oprezni u opredeljivanju za jednu stranu ovde, stains sumnje nema, on bi "pakovao" civilu.Posebno što ta murija ima užasno nasleđe, nekako mi normalnije da refleksno budeš na suprotnoj strani u ovakvim situacijama.Zugorosh: Svaka čast i želim ti još par miliona bez ogrebotine.Meni se x puta desilo da me stoka iseče, a onda hoće i da me bije zato što sam se usudio da im svirnem ili nešto kažem.
Link to comment
Meni se x puta desilo da me stoka iseče, a onda hoće i da me bije zato što sam se usudio da im svirnem ili nešto kažem.
Otkud znas da upravo to nije bio ovde slucaj? Kako znas da ovaj krelac nije isekao pandure, oni mu svirali i mozda nesto rekli, a on napravio zasedu da se zbog toga obracuna?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...