Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ima previse losih vozaca na nasim putevima,

 

A ti si dobartm vozac?

Gde moze da se dobije atest, neki certifikat, da ljudi znaju?

Edited by namenski
Link to comment

A ti si dobartm vozac?

Gde moze da se dobije atest, neki certifikat, da ljudi znaju?

Imam CPC licencu,za ADR nisam produzavao dozvolu.5 godina sam bio profesionalni vozac dnevno prelazio ~600 i vise km.Sta ja znam o voznji,nista.

Link to comment

Poljskoj (cenkaju se i moze sve).U Rusiji ima lepih kome je i estetika bitna.Italija dosta obejenih Bugarki i Rumunki,a ima i nasih.Svedska i Grcka nista.

Edited by SDSG
Link to comment

Imam CPC licencu,za ADR nisam produzavao dozvolu.5 godina sam bio profesionalni vozac dnevno prelazio ~600 i vise km.Sta ja znam o voznji,nista.

Ne rece nam za ono kako tempomat na 180 pa u desnu traku?

Link to comment

Imam CPC licencu,za ADR nisam produzavao dozvolu.5 godina sam bio profesionalni vozac dnevno prelazio ~600 i vise km.Sta ja znam o voznji,nista.

Vidi ovako: svaka tebi cast i cest, ali citajuci ovo sto si do sada napisao, imam u vidu i stavove koji se odnose na voznju, a i ono sto si pisao o samoj voznji i postupcima tokom voznje, sticem razumevanje za шеријатске zakone kada je saobracaj u pitanju.

Link to comment

+1 

 

I na to sve da dodam da 99.9% tih sto divljaju nisu profesionalni vozaci koji voze 180+ da bi na vreme isporucili akumulatore i jos kojesta nego, kako neko rece, idioti koji zure u fensi kafice. Da nisam svestan situacije u kojoj zivimo, gde razni debili i deca nekih Mitrovica i slicnih tata na polozaju prolaze nekaznjeno za sva sranja koja naprave, koristio bi srednji prst svaki put. Ovako samo povremeno za sad, i trudim se ipak da se sklonim sto pre pa neka majstor overi negde sa 200 na sat, sta da mu ja radim...

Link to comment

Ne rece nam za ono kako tempomat na 180 pa u desnu traku?

Cudno ti sto neko vozi desnom trakom na auto putu?

 

Sve u svemu ne morate da se sklanjata iz leve trake kad Vas neko sustize,mozete da prevaspitavate,samo pazite da ne dobijete i Vi lekciju.

 

To ti je par sekundi zivota da iz leve trake predjes u desnu.

 

Na tvoju zalost Toni bas tako se nazivaju oni kojima je voznja osnovno zanimanje.

Link to comment

Koliko si brutalno tvrdoglav i naporan. Jel razumes osnovnu pretpostavku da ljudi na vole kada ih neko napinje. Dakle bez blinkanja i uletanja na par centimetara od mene, koliko god brzo vozio lepo smanji brzinu i drzi propisno rastojanje a ja cu naravno da predjem u levu traku istog sekunda cim budem mogao. Za sve drugo dobijas srednji prst, nisi glup ni malouman da ovo ne razumes.

Link to comment

Cekaj, zato sto su u tvojoj firmi nesposobni da organizuju posao kako treba, mi svi treba da izginemo da bi ste vi stigli na vreme da predjete neke nemoguce relacije, 600 km za 4 sata i slicno? koga boli k? 

 

I ja se pitam koga boli kurac. Oduzimanje dozvole, pa neka radi dostavu u Monci.

 

Nisam vozio desetak godina i sad kad sam bio u BG-u odvezao jedan cas reda radi i nagledao se za sat i po sranja, da se zapita covek zasto normalan covek kod nas uopste vozi auto. Parkiraju na raskrsnici, sviraju za svaku sitnicu, da niko ne staje pesacima na prelazu je ionako odavno normalno, mada je najbolji na kraju bio lik koji je krenuo da valjda radi polukruzno ispred mene dok sam cekao zeleno, pa stao na pesackom prelazu i 10 sekundi razmisljao kuda ce. I jos neki pesak krenuo da prelazi ulicu eskivirajuci aute na 10m od pesackog prelaza. Instruktorka unutra se krsti, a ja si mislim, a za koji kurac uopste da koristi pesacki prelaz, kad ionako niko nece stati, a ako krene misleci da ima prednost, moze samo da pogine. Sto bi rekao SDSG, nista ga ne kosta da ne koristi svoje pravo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...