Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

Potpuni idiotluk. Mozes voziti 200 na h, stati popiti kafu i onda ce ti brzina biti ispod ogranicenja. Pa ovo nema nigde

 

 

U čemu je smisao jurcanja ako staneš da kafenišeš pola sata?

Nešto kao - živi brzo i pati od hipertenzije.

Link to comment

U čemu je smisao jurcanja ako staneš da kafenišeš pola sata?

Nešto kao - živi brzo i pati od hipertenzije.

Stao ne stao nema smisla jurcati a tek sto nema smisla placati kaznu za prosecnu brzinu
Link to comment

Stao ne stao nema smisla jurcati a tek sto nema smisla placati kaznu za prosecnu brzinu

 

Pa ima smisla. Onaj ko jurca a ne pije kafu ce da plati kaznu.

Kad zna da ionako 240 km mora da predje za 2 sata a nije ljubitelj kafe, postoji mogucnost da nece da jurca. Makar 1 od 10 idiota, vajdica.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Potpuni idiotluk. Mozes voziti 200 na h, stati popiti kafu i onda ce ti brzina biti ispod ogranicenja. Pa ovo nema nigde

 

Ima ovde na autoputevima, uglavnom na deonicama sa radovima.

Link to comment

Potpuni idiotluk. Mozes voziti 200 na h, stati popiti kafu i onda ce ti brzina biti ispod ogranicenja. Pa ovo nema nigde

 

pa nema poente, mislim ako voziš brže (ne mislim 200 kmh) valjda ti je cilj da što pre stigneš, a ne da se izdrkavaš

Link to comment

Ne slazem se, kad dopusti prilika uvek cu voziti preko glupog ogranicenja. Kad je guzva naravno da ne. Guzvu stvaraju ljudi koji voze sporo levom trakom, preticu sa 110 i slicno. Na sigurnosti se nece nista dobiti ovim

Link to comment

pa nema poente, mislim ako voziš brže (ne mislim 200 kmh) valjda ti je cilj da što pre stigneš, a ne da se izdrkavaš

Nije u tome poenta - nece kazniti onoga sto zeli da se izdrkava po autoputu ako on naumi ovo sto sam lupio.

A ako vozis dugu relaciju i zuriti se itekako ima smisla ovo sto sam napisao. Recimo treba da vozis 500km ili vise. Pauzu moras napraviti vozio 120kmh ili 150kmh

Link to comment

Ne slazem se, kad dopusti prilika uvek cu voziti preko glupog ogranicenja.

 

U ovom slucaju mislim da pridev "glup" zasluzuje neko drugi, a ne ogranicenje. :)

Edited by JozoMujica
Link to comment

Ne slazem se, kad dopusti prilika uvek cu voziti preko glupog ogranicenja. Kad je guzva naravno da ne. Guzvu stvaraju ljudi koji voze sporo levom trakom, preticu sa 110 i slicno. Na sigurnosti se nece nista dobiti ovim

 

Leva traka na autoputu ionako služi isključivo za preticanje, a ne da je neko zajaše 200 na sat. Pa se spiči u one što sa 110 pretiču autobuse i šlepere.

 

Osim ako nećemo kreativno tumačiti saobraćajne propise.

Edited by Frile
Link to comment

Leva traka na autoputu ionako služi isključivo za preticanje, a ne da je neko zajaše 200 na sat. Pa se spiči u one što sa 110 pretiču autobuse i šlepere.

 

Osim ako nećemo kreativno tumačiti saobraćajne propise.

Dobro, objasni ti ljudima na relaciji BG-NS koji voze 100-110 da je leva traka isključivo za preticanje... Pošto je takvih čudo jedno, koji voze levom trakom...

Link to comment

+1

Kupiću od Kineza one kamere za napred i nazad samo za snimanje bisera po Bg i relaciji Bg-Sm. Biće bolje kompilacije nego "we love russia" kanal na yt

Link to comment

Leva traka na autoputu ionako služi isključivo za preticanje, a ne da je neko zajaše 200 na sat. Pa se spiči u one što sa 110 pretiču autobuse i šlepere.

 

...a koji to bus ili šleper ide manje od 110? Ja to skoro nevideh.
Link to comment

...a koji to bus ili šleper ide manje od 110? Ja to skoro nevideh.

Ide svaki, pa onda se pretiču 5 kilometara tako što jedan ide 85 a drugi 87 na sat... Pa uz put otvore i prozore da se malo dovikuju... Mislim, nije da sam jednom video situaciju... :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...