Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

Meni je najjace kad idem recimo 120-130km/h, nailazim ispred sebe na vozilo koje hocu da obidjem, smeknem nazad i vidim da nema nikoga blizu i krenem da obilazim sa ubrzanjem od 10ak km/h ili nekad i jace, zavisno od brzine ovog kojeg obilazim... i onda se, dok sam u procesu obilazenja, iza pojavi neki Audi / BMW / WV / Mercedes (tim redosledom bas, Audi najcesce) koji ide milion na sat i ablenduje. Kad sam s nekim u kolima obicno progundjam ali dam desni i sklonim se cim izvrsim preticanje, ali kad sam sam ne zurim toliko sa sklanjanjem bas a 2-3 puta sam i izbacio srednji prst kroz prozor kad su bili bas bezobrazni. Mislim da ce kad tad doci do incidenta jer mi jako to ide na kurac, daj Boze da samo ne bude neka mafija nego eventualno neki tatin sin ili mozda paor sto je prodao zemlju pa se uskurcio, inace sam najebao.

hah po pravilu tim redosledom. vw uglavnom golfovi. aj sto ablenduje nego se zabije na 10cm od branika. svaki put mi prodje kroz glavu da stanem izvadim jednu tesku cevku od 1m koju non stop vuglim sa sobom i da mu polupam farove i haubu. jbte ovi sa porsheima i ostalim trkalicama se kulturno ponasaju.

 

btw juce video novog ferarija, upadljive zute kocnice na felnama odmah sam se setio tebe Gli: Evo kocnica za brata  :D

nije mi nesto dizajn novog ferarija, da nema konja ne bih ni provalio da je ferari. za rzliku od proslogodisnjeg kome treba zabraniti upotrebu jer previse skrece paznju na sebe. 

sta ljudi rade sa takvim kolima? gde to mozes da galopiras?

Link to comment

i onda se, dok sam u procesu obilazenja, iza pojavi neki Audi / BMW / WV / Mercedes (tim redosledom bas, Audi najcesce) koji ide milion na sat i ablenduje

Tako sam se ja navatala strave od autoputa, neki ćelavac u besnom autu mi se nabio na 5cm od gepeka i nadrkano mi blica. Stvarno treba biti posebna sorta za takvo ponašanje.

Link to comment

Zovite policiju u takvim slučajevima. 

 

Mala je šansa da će neko da ga pojuri ali je šansa.

 

Na kraju, niko se neće ni truditi previše ukoliko ne "prepozna" neki pritisak.

Link to comment

Meni je najjace kad idem recimo 120-130km/h, nailazim ispred sebe na vozilo koje hocu da obidjem, smeknem nazad i vidim da nema nikoga blizu i krenem da obilazim sa ubrzanjem od 10ak km/h ili nekad i jace, zavisno od brzine ovog kojeg obilazim... i onda se, dok sam u procesu obilazenja, iza pojavi neki Audi / BMW / WV / Mercedes (tim redosledom bas, Audi najcesce) koji ide milion na sat i ablenduje. Kad sam s nekim u kolima obicno progundjam ali dam desni i sklonim se cim izvrsim preticanje, ali kad sam sam ne zurim toliko sa sklanjanjem bas a 2-3 puta sam i izbacio srednji prst kroz prozor kad su bili bas bezobrazni. Mislim da ce kad tad doci do incidenta jer mi jako to ide na kurac, daj Boze da samo ne bude neka mafija nego eventualno neki tatin sin ili mozda paor sto je prodao zemlju pa se uskurcio, inace sam najebao.

Ja volim u tim situacijama samo malo da pipnem kocnicu, cisto da se upale stop svetla, i da gledam u retrovizoru facu upanicrnog mandrila. I da, obavezno srednji prst.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Ja volim u tim situacijama samo malo da pipnem kocnicu, cisto da se upale stop svetla, i da gledam u retrovizoru facu upanicrnog mandrila. 

 

Konacno, docekah da neko prijavi ovu procedurutm  :)

 

+1

 

Vise od svega, ta sorta se boji da nesto/neko ne naudi njihovom ljubimcuna4tocka. 

Link to comment

Konacno, docekah da neko prijavi ovu procedurutm  :)

 

+1

 

Vise od svega, ta sorta se boji da nesto/neko ne naudi njihovom ljubimcuna4tocka.

 

ne pratiš pažljivo

ja kao osiguranje imam i kuku

 

zlu ne trebalo

:s_w:

Link to comment

ne pratiš pažljivo

ja kao osiguranje imam i kuku

 

zlu ne trebalo

:s_w:

:lolol:

 

Priča mi stric, baš pre par dana... Davno, pre 25+ godina on imao Mečku, 180D, sa kukom i ide iz Nemačke, u SFRJ, na odmor... Negde pred granicom, zausteve ga Mađari, rano jutro, sunce tek izašlo, drkaju ga što je vozio 10 km više od dozvoljenog... Dok se on sa mađarima dogovara™ oko rešenja™, lik se u njgovu mečku zapucava i ulazi mu u kuku... Mečki ništa, a ovaj jedničak skroz se raspada... :D

 

Mađari gledaju Mečku, gledaju kuku, gledaju branik koji je ceo i samo kažu stricu :Hail: i da produži...

 

Jebeno neverovatno šta kuka može da znači čoveku... :)

Link to comment

Jebeno neverovatno šta kuka može da znači čoveku... :)

i meni se navukao na kuku neki klinac, mentol zijo u mobilni, mečci ništa. on dobio rošu ispod fara

:(

Link to comment

Zovite policiju u takvim slučajevima. 

 

Mala je šansa da će neko da ga pojuri ali je šansa.

 

Na kraju, niko se neće ni truditi previše ukoliko ne "prepozna" neki pritisak.

Zbog cega policiju,jer ti neko brzi blica dok vozis levom trakom?Isao taj neko kao raketa ili ne ukoliko imas mogucnosti da vozis desnom trakom,duzan si da propustis vozilo.Dal je taj lud,drogiran ili mu se zuri to nije tvoja stvar.Treba sipku okrenuti na one koji se zabiju u levu traku i glume dlneke mnogo fine vozace.

 

Dakle blicaju Vam sa punim pravom i totalno je deblino ne propustiti nekoga ukoliko za to ima mogucnosti.Jednom ce tako da vam blica neko ko juri 200 a recimo ne moze da ukoci pa vam blica da se pomerite,ali ne.Pa kad budete u crnoj hronici onda jao majko.

 

Licno sam bio u kamionu sa navozom koji je nosio kombi i jbg bio u pretovaru,pogurao nas teret vozac je blicao i svirao liku ispred da bezi desno ali ne glumio je policajca.Pa kad ga js stigla grdosija od nekoliko tona i pocela da ga gura,nije mu bilo sve jedno.

 

Ako imas mogucnosti uvek se sklanjaj.

Link to comment

:lolol:

 

Priča mi stric, baš pre par dana... Davno, pre 25+ godina on imao Mečku, 180D, sa kukom i ide iz Nemačke, u SFRJ, na odmor... Negde pred granicom, zausteve ga Mađari, rano jutro, sunce tek izašlo, drkaju ga što je vozio 10 km više od dozvoljenog... Dok se on sa mađarima dogovara™ oko rešenja™, lik se u njgovu mečku zapucava i ulazi mu u kuku... Mečki ništa, a ovaj jedničak skroz se raspada... :D

 

Mađari gledaju Mečku, gledaju kuku, gledaju branik koji je ceo i samo kažu stricu :Hail: i da produži...

 

Jebeno neverovatno šta kuka može da znači čoveku... :)

Radiša = Boškić

Stric = Čvarkov Đorđe

 

Pročitajte post ponovo. Madžari sa dž. . 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...