Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Virdžinija tukla Sirakjuz 19 razlike i uzela prvo mesto u regularnom delu ACC.

totalni raspad... 3 poraza u poslednja 4 meca :(

 

Wichita State undefeated u regular season :Hail: 31-0, sledi valley tournament... ako to osvoje, idu u march madness undefeated :o

inace, poslednji koji su uzeli titulu undefeated su Hoosiersi, '76

koliko je retko biti undefeated dovoljno govori da jedini koji su usli na 64 teams march madness undefeated su UNLV, '91.. izgubili na F4 od Duke

Link to comment

koliko poraza je imao dejvisov kentucky?

 

konferencijski turniri sledece sedmice i nakon nje pocinje mm u onaj tamo cetvrtak?

Edited by Timmi
Link to comment

koliko je retko biti undefeated dovoljno govori da jedini koji su usli na 64 teams march madness undefeated su UNLV, '91.. izgubili na F4 od Duke

 

De me podseti, kakva je to tekma bila :)

 

Link to comment

koliko poraza je imao dejvisov kentucky?

 

konferencijski turniri sledece sedmice i nakon nje pocinje mm u onaj tamo cetvrtak?

 

 

Dva poraza, Indijana tokom sezone i Vanderbilt u finalu SEC-a turnira.

 

Mislim da se igra još jedna nedelja, onda turniri, pa nakon toga MM.

Link to comment

Gledao sam 10-ak meceva Kansasa ove sezone,deluje mi da ce Wiggins biti Gerald Green tip igraca u NBA.

 

Embiid je 1. pik na draftu,bez sumnje.

Link to comment

Ja sam gledao samo sinoć, Embiid je zmaj, nebo mu je granica. Za Wigginsa nisam siguran. Ali odličan mi je i Marcus Smart iz Ohio-a. Ne znam kako se on kotira.

Link to comment

Ja sam gledao samo sinoć, Embiid je zmaj, nebo mu je granica. Za Wigginsa nisam siguran. Ali odličan mi je i Marcus Smart iz Ohio-a. Ne znam kako se on kotira.

 

Markus Smart igra za Oklahoma Stejt. Sinoć su dobili Kanzas.

Link to comment

Ja sam gledao samo sinoć, Embiid je zmaj, nebo mu je granica. Za Wigginsa nisam siguran. Ali odličan mi je i Marcus Smart iz Ohio-a. Ne znam kako se on kotira.

 

kotira se visoko, vasa mu je odrzao predavanje prosle godine.

Link to comment

kotira se visoko, vasa mu je odrzao predavanje prosle godine.

i to dva puta

 

embiid u poslednje vreme cesto ima nekih problema sa ledjima i kolenima, mozda je beznacajno i posledica toga sto se kratko bavi kosarkom, a mozda se i ispostavi kao red flag pred draft.

Link to comment

Nisam nikad gledao Uiginsa, bacim nekad pogled na statistiku koja je skroz prosjecna pa nerazumem™ cemu toliki hajp?
Gledao sam hajlajce i neke kao skauting klipove al i dalje ne vidim zbog cega je do prekjuce™ bio "siguran prvi puk na draftu", "10 timova se bori za Uiginsa" i sl...

Moze li neko od vas redovnih™ da napise nesto vise o njemu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...