Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Kentucky igra očajno cele sezone. Timovi su dobro pročitali kako im šljaka napad i skupljaju unutra na Randle-a i WCS, a kada se na to nadoveže nedostatak pass first PG, napad im deluje očajno. Jedini način da nešto naprave na turniru je da imaju u svakom meču dobre šuterske role Young-a i braće Harrison. LSU ih je isto mučio pre par dana.

 

Pre mesec dana sam napisao, ubedljivo dva najveća razočarenja su Andrew Harrison i Glenn Robinson.

Link to comment

hoce li moci preko espn plejera gledati martovsko ludilo? http://www.espnplayer.com/espnplayer/console

 

posto se moze uplatiti kod nas , da ne placam dzabe ako ne budu isli prenosi.

 

ESPN ne prenosi ncaa turnir,već to rade cbs i tarnerove mreže kao što su tnt i tbs. Za player međutim ne znam,mada ne bih polagao nade. Postoji uvek neki način da se zaobiđe blokiranje gledalaca iz ostatka sveta preko onog zvaničnog ncaa playera tako da ja da sam na tvom mestu ne bih unapred plaćao ništa.

Link to comment

ESPN ne prenosi ncaa turnir,već to rade cbs i tarnerove mreže kao što su tnt i tbs. Za player međutim ne znam,mada ne bih polagao nade. Postoji uvek neki način da se zaobiđe blokiranje gledalaca iz ostatka sveta preko onog zvaničnog ncaa playera tako da ja da sam na tvom mestu ne bih unapred plaćao ništa.

 

da, tako smo gledali prosle godine, samo sto sam ja stalno imao nekih problema. uglavnom, ne razumem zbog cega ne dozvoljavaju ljudima koji su van usa da gledaju turnir. moga da profitiraju. ja bi sigurno platio.

Link to comment

Mislim da je bilo neko ograničenje od 4 sata na dan valjda,tako neka glupost,ali i da se to moglo zaobići :D Smisliće nešto pametni ljudi valjda i ove godine.

Link to comment

Mislim da je bilo neko ograničenje od 4 sata na dan valjda,tako neka glupost,ali i da se to moglo zaobići :D Smisliće nešto pametni ljudi valjda i ove godine.

 

da, pa to ogranicenje smo zaobilazili :D bilo je 3 sata, ako se ne varam. moramo da nadjemo nacin posto mi se ne gledaju sranje streamovi kad znam da je hd na dohvat ruke :cry: trebali smo da ih spamujemo mailovima da dozvole ljudima van us da gledaju tekme.

Link to comment

Retko kada ima nešto zanimljivo petkom. Sutra ima par dobrih mečeva, Louisville @ Memphis (20h); Syracuse @ Virginia (22h); Kansas @ Okl. State (Arena 2, u 3 sata ujutru).

 

Ne bi trebao da bude ni loš meč Cincinnati @ UConn (18h), a žilavka Kentucky-ja (u ponoć) posle dva uzastopna OT meča i jednog dana odmora ne bi trebala da bude loša.

Link to comment

Syracuse @ Virginia (22h); Kansas @ Okl. State (Arena 2, u 3 sata ujutru).

 

 

Ima i ovo prvo na areni, ali samo za one koji imaju iptv. (samo tamo valjda ima 5?)

Edited by Teixeira
Link to comment

Uplatio sam danas mesec dana espn player. Upravo sam se registrovao,u toku je NCAA prenos sporta u kojem igraci vijaju leptire sa onim mrezama. :lolol:

 

Veceras ima brdo NCAA basketa,izmedju ostalog,prenos koledza za koji prvi put cujem. Kennesaw State,he.

 

Platforma funkcionise na foru NBA GP.

 

Ostalo je samo jos da kazem, go UNC i srecan nam mart! :lala:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...