Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Prvi pik ce biti drugi momak iz Kanzasa. Ko uradi drugacije, gorko ce zaplakati za koju godinu.
koliko god to cudno zvucalo, gledajuci jucerasnju tekmu, meni Wiggins ima veci upside. da, znam da Embiid tek dve godine igra basket i ima sulud footwork za coveka njegove visine, ali ono sto je Wiggins radio je bilo neverovatno. kada igra agresivno, malo je igraca u NBA koji mogu da ga isprate... a jos ce da napreduje! mislim da u zivotu nisam video brze krilo.
Link to comment

niko nije na brzo trcanje i agresivnost postao elitni igrac u nba ligi. wiggins ne pokazuje ni deo plejmejkerskih sposobnosti koji veliki krilni igraci lige imaju, zapravo pokazuje veoma sumnjiv ballhandling u pozicionom napadu i to mu prilicno limitira upside. sto se embiida tice, mozda sam subjektivan jer je po narativu njegove karijere u ovom ranom stadjumu toliko slican hakeemu, kao sto je i ocigledno da pokusava da skine sto vise iz njegove igre (pa cak sad nosi i naocare da bude veca slicnost). ali decko je fenomenalan talenat. on iz meca u mec rapidno raste igracki, svaki put pokaze nesto novo i izuzetno. deluje kao neko ko nema nikakvih limita u igrackom i fizickom potencijalu, a ni u inteligenciji i karakteru. mogao bi da bude naredna velika stvar na centarskoj poziciji.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Svaki put kada gledam Nesa, poredim ga, iz ko zna kojih razloga, sa Dosonom i mada je prvi znacajno kompletniji ( valjda, u igrackom smislu, nasledna verzija Artesta ), uvek bih birao potonjega.Krajnja subjektivnost na delu.Heslip i nepodnosljiva lakoca trpanja.Riko Geders je trenutno najkvalitetniji tight end u koledz kosarci.Pogledao po poluvreme Notr Dam - Boston K. i Viskonsin - Ohajo S.O Hejnlanu ni recu, posto je njemu prosek 12 poena u drugom poluvremenu.Na ovom drugom mecu, vredelo je videti poslednjih 30-ak sekundi opsteg besmisla.Najdzel Hejs je vredan svake paznje.Den Dakic rec da je rec o jednom decku sjajnog smisla za humor i da on ( Dakic ) smatra takve ljude ( sjajnog smisla za humor ) izrazito inteligentnima.U istinu, kada vidis decka ( Hejsa ), jasno ti je da je u pitanju vlasnik jedne pametne face ( kao sto ti je odmah jasno da je, recimo, Lakventin Ros tupadzija ).Inace, Dakic i komentator sve vreme ( drugo pol. ) krstili se sudijskim odlukama.Sem Deker je Zoran Dragic.Odakle se stvori Zabar Dela Vale?S obzirom na manijacki skor Rajana kod kuce protiv Big10 - a, iznenadjujuca pobeda Ohaja.

Link to comment

Poslednjih desetak sekundi za poluvreme egzotike Ajova S. - Oklahoma.Prvo Edzim ( Dzoi Dorsi :Hail: ) spuca tricu, a uzvraca Spengler potom dugom Pero Antic dvicom!Inace, Bejlor samarao 1-3-1 zonu i 11/23 za tri ( Heslip 6/13 ).Meni strim jeo gomna u poslednja dva minuta, a bas tada je zalomio Frenklin dvema tricama, te Onil kradjom na pola terena i kucanjem zatim.

Link to comment

Odlična utakmica sinoć Syracuse - Duke, ne pratim NCAA pa me zanima kako se kotira ovaj mali Ennis među PPPoznavaocima ?Na prvi pogled "jedan jak košarkaški IQ", grešim li ?

Link to comment
Odlična utakmica sinoć Syracuse - Duke, ne pratim NCAA pa me zanima kako se kotira ovaj mali Ennis među PPPoznavaocima ?Na prvi pogled "jedan jak košarkaški IQ", grešim li ?
Koristim trenutnu pauzu medju trecinama u svrhu analize programske seme Arene, trazeci reprizni termin meca, jer ga ( Enisa ) nisam ( jos uvek! ) pogledao nijednom.Trebalo bi da vi ( Kanadjani :P ) imate mamojebacku 'prezentaciju vrlo skoro.
Link to comment
Koristim trenutnu pauzu medju trecinama u svrhu analize programske seme Arene, trazeci reprizni termin meca, jer ga ( Enisa ) nisam ( jos uvek! ) pogledao nijednom.Trebalo bi da vi ( Kanadjani :P ) imate mamojebacku 'prezentaciju vrlo skoro.
Mi Kanađani ? :) A ne, to samo za hokej :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...