Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Pittino odvaljuje Uconn sa 30 razlike, Florida ponizila Kentucky, Wiggins pokazao koliko je jak, ali nije mogao sam... Florida i Arizona se definitivno cine kao dva najozbiljnija tima, uz Wichita State koji je ipak imao prelagana raspored da bi ih mogli realno sagledati

Link to comment

Dzejson Kalist je bog kosarke u dugom rukavu! :Hail: Da jebe oca, sipa li sipa!Postavljanje blokova, otpadak nakon omasene trice, blokada na Dzonsonu - Ben Karter demonstrirao koliko je nevazan igrac vazan.Mozer bi mi bio jos zanimljiviji ako bi mogao igrati profi za poziciju nize.

Lojd je zeznut, prebrze noge, par puta izlomio Poljaka ( tako cemo ga zvati ).

Ova 'Zona nece daleko.Jok.Mekkonel je simpa basketas.Za Dzonsona se iz prve vidi da je natprosecno igracki pismen, ali ostavlja utisak da je bez damara.Ova drva gradja, Poljak i buraz mladji, to bih popalio.

Link to comment

Wichita i Florida su sigurno nosioci.

 

Indiana mucila Michigan do kraja. Jedina sansa da Indiana vidi MM je osvajanje big ten turnira.

 

A sada  slag na tortu, :kralj:

Link to comment

Šta mislite ko će biti nosioci?

 

Ja ne mogu da lupim za 2 od 4 bar.

Florida, Arizona, Wichita State i pobednik ACC turnira ako to bude Duke, Cuse ili Virginia

Link to comment

Ja sam mislio da posle Gonzaginog no1 seeda i njihove igre na turniru neće dati midmajor-u no 1 seed nikad više,ali nisam predvideo ovakvu sezonu Vičite.

Link to comment

Inače,uz Harvard da se napomene i da je jedan Istočni Kentaki na turniru,dobili su Belmont sinoć. Danas Vičita Stejt-Indijana Stejt i još dva finala konferencija moglo bi da bude lepa tekma za gledati FloridaGC-Merser. FGC pepeljuga iz prošle sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...