Jump to content
IGNORED

Strana vina


Zverilla

Recommended Posts

hvala lepo :) ma, pouzdano znam da bend nije izivljatorski, normalni ljudi. jedina jeba su tur menadzer i njegova 3 pomocnika (jbt, 4 coveka iz benda i 4 drkosa sa njima!!), ali primiricu ih na ovaj ili onaj nacin :wicked: . nema sansone da im pazarim ova vina. uklopice se u neki tvrdos i npr. radovanovicev sardone ili tako nesto. da, najjaca fora je sto su trazili pokvarenu mikrotalasnu i bejzbol palicu. bice neko razbucavanje pecke na bini - jedva cekam!to hell with poverty samo na bisu, hehe.

Link to comment
da, najjaca fora je sto su trazili pokvarenu mikrotalasnu i bejzbol palicu. bice neko razbucavanje pecke na bini - jedva cekam!to hell with poverty samo na bisu, hehe.
Za ta vina i u toj količini, sigurno ne bih bio jedini koji bi ti dao svoj ispravan šporet i lično ga razbio. Eventualno i veš mašinu. Postoji mogućnost da bi smo čak i bend oformili... cool.gifedit: Na koncert dolazim svakako. Edited by C žeton
Link to comment

on:kad su GoF u pitanju, evo nudim sebe kao `zrtvu`; obukla bih samo lisce vinove loze i uvalila im neko pristojno & pristupacnije vino ^_^ off.

Link to comment
Za ta vina i u toj količini, sigurno ne bih bio jedini koji bi ti dao svoj ispravan šporet i lično ga razbio. Eventualno i veš mašinu. Postoji mogućnost da bi smo čak i bend oformili... cool.gifedit: Na koncert dolazim svakako.
:lol: vidimo se.
on:kad su GoF u pitanju, evo nudim sebe kao `zrtvu`; obukla bih samo lisce vinove loze i uvalila im neko pristojno & pristupacnije vino ^_^ off.
sad mi rekao tur menadzer da je tvoj predlog u nacelu ok, samo da moram i ja da 'podnesem zrtvu' tj. da te kusam u paketu sa vinom, pa ako prodjete testove, onda moz' da padne i gang of 5678's :s_d:
Link to comment

vidim da sam zakasnio sa odgovorom pošto je odluka pala, pa reko da se ne trudim da bacam informacije.ima da se probabra nešto kod uvoznika u Bgu od toga što ti treba, čak i po pristojnim cenama. pa ako ipak zagusti pitaj. rado ću te uputiti.

Link to comment
sad mi rekao tur menadzer da je tvoj predlog u nacelu ok, samo da moram i ja da 'podnesem zrtvu' tj. da te kusam u paketu sa vinom, pa ako prodjete testove, onda moz' da padne i gang of 5678's :s_d:
:lol: nije se jos okupio gang koji bi se nosio sa mnom, neovisno o stanju svesti :naughty: a i lakse ces da dodjes do onih vina, nego do ganga po mojim kriterijumima. btw. u poslednje vreme konzumiram samo domatja-drma me patriotizam cool.gif
Link to comment

eh, a izdavala si se za modernu zensku oslobodjenu svih tabua :(

vidim da sam zakasnio sa odgovorom pošto je odluka pala, pa reko da se ne trudim da bacam informacije.ima da se probabra nešto kod uvoznika u Bgu od toga što ti treba, čak i po pristojnim cenama. pa ako ipak zagusti pitaj. rado ću te uputiti.
hvala svakako. javim ako zatreba. karte odlicno idu, pa im mozda priustim, a i sebi. no, sta je svo to dobro vino bez kruele ogrnute vinovom lozom?
Link to comment
eh, a izdavala si se za modernu zensku oslobodjenu svih tabua :( hvala svakako. javim ako zatreba. karte odlicno idu, pa im mozda priustim, a i sebi. no, sta je svo to dobro vino bez kruele ogrnute vinovom lozom?
kojis` ti organizator, ccc. umesto odma` da zakazes `tonsku probu` s tim vinima, pa da odevam toaletu "sarmica u liscu vinove loze", ti se jadas & dangubis <_< jos ce da me banuju sto trolujem <_< ali i nije vazno ukoliko se ispostavi da necu biti ovde za koncert :cry:
Link to comment
kojis` ti organizator, ccc. umesto odma` da zakazes `tonsku probu` s tim vinima, pa da odevam toaletu "sarmica u liscu vinove loze", ti se jadas & dangubis <_< jos ce da me banuju sto trolujem <_< ali i nije vazno ukoliko se ispostavi da necu biti ovde za koncert :cry:
evo proba u skc-u u petak oko 10 uvece. taman da zakacis naslednike go4, ali i fall + pere ubu - the intelligence.
Link to comment
evo proba u skc-u u petak oko 10 uvece. taman da zakacis naslednike go4, ali i fall + pere ubu - the intelligence.
nemoj 2put da mi kazes :wicked:
Link to comment

evo mene, da se iskupim za trolovanje od pre neki dan :blush: [onog zlocu beda cu prvom prilikom da isibam vinovom lozom, sto me je naivnu naveo na gresne misli i zamalo dela :wicked: ]----------albali-gran-reserva-1999.jpgFelix Solis, Valdepe?as, Espa?aTempranillo, 13%

Vina Albali Gran Reserva 1999- Mundus Vini. Germany. Gold Medal 2007.- International Wine & Spirit Competition 2007. Silver Medal (Best In Class).- Mundus Vini. Alemania. Germany. Silver Medal 2006.
nisam nezadovljna. ustanovila da podstice smisleno i opusteno izlaganje, sto mu je veliki + ^_^ prema dosadasnjem iskustvu, uvek bih se pre opredelila za nesto argentinsko, ali eto dopade mi ovo, srecom dovoljno pristojno.
Link to comment
Samo da ti kazem da si jebala jeza kad vide sta preporucujes.
dozvoli, to je albali, ali gran reserva... :s_d: kod nas čak i skup, tipa 15 jura ili čak i više. za te pare condado oriz crianza i plus imaš za grickalice.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...