Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts

taj dechko stvarno nema srece po vishe parametara :lolol:

 

(a i siroma ovako propushta priliku da opet ne dobije nagradu, pa da onda moze lepo i natenane da smatra)

 

da ne kazem neshto gore.

Edited by gospa buba
  • Haha 2
Link to comment

milica je netalentovani, dosadni, kriptodesnicarski mediokritet ali tabasevic je nasilnik te mu zelim vise milice i u narednim izvlacenjima

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
35 minutes ago, morgana said:

milica je netalentovani, dosadni, kriptodesnicarski mediokritet ali tabasevic je nasilnik te mu zelim vise milice i u narednim izvlacenjima

 

jel bar zna da istakne zanosne obline ili stavi sliku od koje pregori internet?

 

Link to comment

11 dana je prošlo od početka godine a već imamo najjači citat (Tabašević objašnjava zašto je on pre par godina kad je bio član žirija za neku treću nagradu, glasao za “Smrtni ishod atletskih povreda”):

 

“Glasao sam, ne zato što mislim da je dobar u bilo kom smislu, već zbog toga što sam hteo da budem džentlmen: bivšoj devojci koju si godinu i po dana iz nekakve ljubavi podučavao pisanju, filozofiji i artu, kojoj si prepravljao priče kojima je osvajala regionalne konkurse, nakon emotivnog razlaza, ne bi bilo u redu ne dati glas podrške, kad okolnost udesi da ta bivša devojka, na svoj način napiše klevetnički roman – baš o tebi i tom vašem odnosu, a ti – baš u žiriju u kojem možeš da joj 12 hiljada evra gurneš u džep, svojom odlukom. Smatrao sam da bih ispao i jadan čovek, ako već nisam dobar učitelj kreativnog pisanja i zahvalnosti, pa se njenoj potrebi da piše kako ume i zna, suprotstavljam sa nekih pozicija moći sa kojih joj se svetim i za to što nije zahvalna, i za to što kleveće ili što piše tržišnu, jeftinu literaturu. Ili za to što je prošla put Džeja Ramadanovskog kojim prođemo svi: od ljubavi do mržnje.”

 

Btw, meni po potpuno fenomenalno da neko ovo izgovori naglas, ajde da pomisliš u sebi, ali da izručiš u javnost… tebra…

 

Ceo intervju je art.

  • +1 5
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment

kakav jebeni paćenik. ne da je iznenađenje.

 

5 hours ago, 3opge said:

 

jel bar zna da istakne zanosne obline ili stavi sliku od koje pregori internet?

 

 

za prvo ne znam, nemam istančano čulo za obline, drugo je moguće da da, lijepa je.

samo joj ne idu pisanje i javno rezonovanje.

  • +1 3
Link to comment

Sudar titana :wub: čekamo još Bevca i Kecmanovića :D

 

Ipak, biti smarač i bezrazložno guran su manji grehovi od govnarstva poput onog gore citata

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Patty Lee said:

bivšoj devojci koju si godinu i po dana iz nekakve ljubavi podučavao pisanju, filozofiji i artu, kojoj si prepravljao priče kojima je osvajala regionalne konkurse,

 

Jbt, meni je samo ovaj deo dokaz da je lik zlostavljac i nasilnik. Bukvalno zvuci i opisuje ponasanje nekoga ko tuca u zdrav mozak. Pacenik.

  • +1 9
Link to comment
29 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Jbt, meni je samo ovaj deo dokaz da je lik zlostavljac i nasilnik. Bukvalno zvuci i opisuje ponasanje nekoga ko tuca u zdrav mozak. Pacenik.

Pa da.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...