Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts

21 hours ago, James Marshall said:

A dobro, gul je ono na ratnoj nozi sa otprilike 90% ljudi koje zna. Njegovi fajtovi sa recimo Pandžom Abraxasom ili Bobanom Kneževićem su već postali dio internet legendi. Imao je i krljanja sa nekim forumašima svojevremeno :D

 

On je čovek fanatik, zna mnogo i ne mogu da ga ne poštujem, ali i sujeta koja ide uz to je smešna kad se ovako iskuca :D

Link to comment
7 minutes ago, boldrock said:

"opšta tendencija je da budu birane i nagrađivane knjige čija je poetika, pristup i sve ostalo toliko drastično daleka od mene da to čak nije ni smešno."

 

Meni je isto Ognjanović često komičan. Dobra je reportaža sa odbrane njegovog doktorata.

 

 

 

 

 

 

ma pola ima te neke gikovske trapavosti a pola sebe shvata preozbiljno, srećom pa ga je primio Bodirogić u Orfelin inače bi ostao na tom DIY nivou, ovako ima nešto čime može da se pohvali (te edicije Orfelina su stvarno dobre), dosta vremena je samo zli patuljak, kao neki gik Srđan Babović :D 

Link to comment
3 hours ago, Jeremija said:

"

 

 

Nema šta, nagrada je u pravim rukama...

Je li su ovo greške u kucanju, ko ja kad kucam artritičnim prstima ili književnica stvarno sklapa ove nakaradne konstrikcije od reči. Evo ja otvoreno negodujem tu pojavu :D

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, boldrock said:

"opšta tendencija je da budu birane i nagrađivane knjige čija je poetika, pristup i sve ostalo toliko drastično daleka od mene da to čak nije ni smešno."

 

Meni je isto Ognjanović često komičan. Dobra je reportaža sa odbrane njegovog doktorata.

 

 

 

 

 

 

Odlična reportaža, ovo kad ga pitaju da nije malo prestrog prema Stivenu Kingu a on započne tiradu, kao da slušam Berčeka o Bunjuelu na prijemnom FDU 😆 

Link to comment
27 minutes ago, ljuttko said:

Je li su ovo greške u kucanju, ko ja kad kucam artritičnim prstima ili književnica stvarno sklapa ove nakaradne konstrikcije od reči. Evo ja otvoreno negodujem tu pojavu :D

 

 

Nisu greške, književnica je originalni stvaralac. Zašto imam osećaj da će forum brzo adoptirati "nedgodujem tu nagradu/pojavu/xxx"?   1584414675.5338-smiley.gif

Edited by Jeremija
  • Haha 4
Link to comment
9 minutes ago, slepa živana said:

:lolol: šta je ona ustvari htela da kaže? da je kritikuje? nipodaštava? negira?

 

 

Pretpostavljam da je u pitanju rogobatan prevod onog "dislike"...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...