Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts

Probao sam Tabasevicevu "Pa kao" i odustao posle 50-ak strana, mrzim te knjige gde je glavni lik mnogo zajeban i gde ne jebe zivu silu i nista ga plasi, how yes no.

Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

i to je sasvim ok i josh je vrlo lepo da i on to zna, da bude obavešten. zbilja nije u redu da ljudi baljezgaju anticivilizacijske narative, pa makar to bilo i u ovoj anticivilizacijskoj sredini, mogu oni da lupetaju, možemo i mi da se odnesemo ka tome kako spada. a ima tih nekih ljudi koji jako loše podnose drugachije ljude (!), i potpuno je u redu da budu obavešteni da neko ne misli tako i da se zbog toga zderu i bacaju zuč, jer bi je svakako bacali, ovako bar nije badava, imaju lepu pobudu.

 

nije da bih gledala kolju & co lajk ever, tačno je nemoguće i da ga kenselujem (slično kao u alisi u zemlji čuda, gde je nemoguće popiti još malo vina ako se vino uopšte nije pilo) ali čovek svakako ne treba da živi u zabludi da ako ga voli rts, šizoje i međed, ceo entitet susedne države, štagod, e svi ga vole. to bi chak bilo i dosta naivno :rolleyes:

 

ono, tu sam da pomognem :dry:

 

 

ed. evo trudim se da shvatim i ovog gmaza od rakovice i ne ide mi najbolje, osim da mu mentalni uzrast ne odgovara kalendarskom, to je moje jedino objašnjenje.

 

dok desnica kenseluje 3/4 svijeta mi ostali da cutimo, hau jes nou

 

  • +1 1
Link to comment

kanselovati, nego šta, ima 8 milijardi ljudi, nije strašno ako kanselujemo i 10%

 

I dalje ostaje previše

Edited by Braća Strugacki
  • Haha 1
Link to comment

pejaković je dao intervju novoj s (dijagonalno sam pročitala, ali koliko vidim ne spominje se ni p od potpisa vučiću, al ima bjelogrlića i koje)

 

da se ne ponavljam, nema od kensela ništa, mnogo su svi interesno uvezani

 

Nikola Pejaković: Na heroinu sam bio 20 godina, Bjela i Kojo su me više puta vodili na lečenje, a ja sam bežao

 

https://nova.rs/zabava/sudbine/nikola-pejakovic-na-heroinu-sam-bio-20-godina-bjela-i-kojo-su-me-vise-puta-vodili-na-lecenje-a-ja-sam-bezao/

Link to comment
4 minutes ago, svashtabezneshto said:

pejaković je dao intervju novoj s (dijagonalno sam pročitala, ali koliko vidim ne spominje se ni p od potpisa vučiću, al ima bjelogrlića i koje)

 

da se ne ponavljam, nema od kensela ništa, mnogo su svi interesno uvezani

 

Nikola Pejaković: Na heroinu sam bio 20 godina, Bjela i Kojo su me više puta vodili na lečenje, a ja sam bežao

 

https://nova.rs/zabava/sudbine/nikola-pejakovic-na-heroinu-sam-bio-20-godina-bjela-i-kojo-su-me-vise-puta-vodili-na-lecenje-a-ja-sam-bezao/

 

Nije to intervju za Novu, oni su preneli.

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nije to intervju za Novu, oni su preneli.

 

sad vidim da su ovo objavili svi mediji a niko ne navodi izvor, nova je navela svoju bojanu krkeljić kao autorku, a ona već piše za njih. zato sam mislila da je njihov intervju. no, svakako su odlučili da ga objave

Link to comment

Pa ok, Nova ni ne treba da ga bojkotuje. Otkačio ga je bend, verovatno i publika koja bi mu išla na koncerte, i to je dovoljno.

 

@morgana Gde je Milica Vučković pisala o njemu, mislim na to o prejakom kenselovanju? Našao sam samo njen post na FBu iz decembra, jel' na to misliš?

Link to comment

ne znam sta da mislim o kolji? pogledao sam njegov govor na rodjendanu republike srpske i tih 25 minuta je zvucalo solidno sjebano.

drago mi je sto je zavrsio trilogiju i pogledacu 'kozu' ali nadalje cemo morati da poravnjamo racune.

 

a, mozda je sve to bespotrebno i uzaludno...

 

izvinite na mojoj malodusnosti ali ona nas uvek stigne. pitanje je trenutka kada se to dogodi.

 

i, da, gledacu 'kozu'.

Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

@Moonwalker

 

Što se nagrade tiče, do pre godinu/dve je bila 10 000 evra. Ne znam da li se menjao iznos.

@Moonwalker Tabašević je btw 1000€ od svoje nagrade dao drugoplasiranom, Drašku Sikimiću, čisto da pokaže koji je on neviđeni car. 

 

Isti je žiri sve vreme (istih pet ljudi). Dobijaju honorar za svoj rad po redakcijskoj tarifi i ovo poslednje ne znam, znam samo da ako se desi da je član žirija autor dela koje uđe u konkurenciju, taj mora da se povuče iz žirija.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...