Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts

17 minutes ago, morgana said:

pise nekidan da nije ok kenselovanje kolje pejakovica samo zato sto ima drugaciji stav :covid19:

o kenselovanju odluchhuju oni koji kenseluju. istorija neka sudi posle, a o nama neka pishe - bili su puni razumevanja i divni prema svakom govnetu koje je palo na njih. moje uverenje je minimum vredno kao njegovo, a biliv ju mi i vrednije je, i ja to mogu i da dokazem, ako bude potrebe. dosta je vala bilo :dry:

 

sam se smorila vishe da nadhrishcsnujem hrishcane jebo ih :angry:

Edited by gospa buba
  • Wub 1
Link to comment

naravno da se slazem, ja bih kenselovanje pojacala na 10. problem srbije je premalo kenselovanja.

 

btw to za kolju je pisala milica v, ne ova konjina.

Edited by morgana
Link to comment
3 hours ago, pt 2.0 said:

ja sam prilično šokirana kakav je raspali gnoj ovaj tabašević. mrtav hladan govori o sopstvenoj koruptivnosti, plus o stvarima koje bi normalne ljude bilo sramota da pomisle a kamoli izgovore. kakav palanačko-psihopatski glib.

ne pratim te krugove uopšte, ne čitam ni njegove knjige, ni njene (doduše znam za onu jednu)... ne verujem da bilo šta propuštam.

 

@kud u maglu Simoviću sitno je, cile, sitno je...

plus 200, shto reche neko juche (posibli zapad) nedostaju mi glupaci starog kova koju su poznavali svoje granice. neke granice. ovo sve sumanuto i izbezumilo se i iskrivilo i josh da se slika gole guzice ako moze da svi vide i bash mu je super :rolf:

  • +1 4
Link to comment

pejaković je toliko kenselovan da mu sledećeg vikenda kreće serija na rts-u

(nemamo mi kapaciteta za kenselovanje, jer su svi čije ime izađe u novinama interesno povezani. ono oko potpisa je bio eksces i 'ispeglaće se' veoma brzo.

inače, na tom spisku ima mnogo njih koje bih kenselovala pre pejakovića. kad nije kenselovan posle onog sramotnog teskta o mešanom mesu sad je nebitno)

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

plus 200, shto reche neko juche (posibli zapad) nedostaju mi glupaci starog kova koju su poznavali svoje granice. neke granice. ovo sve sumanuto i izbezumilo se i iskrivilo i josh da se slika gole guzice ako moze da svi vide i bash mu je super :rolf:

To Zapad o sebi priča?

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, svashtabezneshto said:

pejaković je toliko kenselovan da mu sledećeg vikenda kreće serija na rts-u

(nemamo mi kapaciteta za kenselovanje, jer su svi čije ime izađe u novinama interesno povezani. ono oko potpisa je bio eksces i 'ispeglaće se' veoma brzo.

inače, na tom spisku ima mnogo njih koje bih kenselovala pre pejakovića. kad nije kenselovan posle onog sramotnog teskta o mešanom mesu sad je nebitno)

 

 

Kad nije kenselovan Lecic, a sigurno nece Kolja. Eto neko prijavio da Leka uredno igra predstavu sa Sekom Sablic. A sad da se Kolji zabrani serija na RTS-u zbog podrske Vucicu? :D

 

Sta je sledece, da se zabrani Jokicu da igra za repku sto je Vucicev? Pa to Jokara ne bi podneo..

  • +1 1
Link to comment

rts svakako nece kenselovati kolju, niti ce ga vucic i dodik kenselovati. valjda je sa onim koncertom jasno ko ga bojkotuje, a ko ne.

 

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni je ceo taj "koncept" kanselovanja jedno veliko s...e.

jeste sranje, ali je takođe i simptom institucionalne impotencije i trulosti.

 

duboko nemoralno društvo prvo iznedri neku pojavu, onda je pusti da se neometano razmaše i obogati, a onda je kenseluje.

s jedne strane, krivična i prekršajna dela podležu zakonima. tako smo se dogovorili kad smo pravili civilzaciju.

s druge strane - ako se kenselovanje poziva na moral - vratimo se na pretposlednju rečenicu: kakvo je društvo koje odneguje neku kenselabilnu pojavu ćutke do nivoa da ona postane značajna?

kensel smrdi na rulju, a ja sam veliki protivnik rulje.

Edited by pt 2.0
  • +1 6
  • Hvala 2
Link to comment

Imam neka pitanja, ako sam i znala odgovor nekad, zaboravilo se.
 

Je li NIN-ova nagrada podrzumeva neku novcani iznos? Da li su oni koji biraju knjige koje ulaze u izbor isti oni koji biraju konacnog dobitnika? Ima li pravila ili preporuke ako se nadju neki koji su bili ili jesu u porodicnom ili privatnom odnosu gde je jedno u uzem izboru, a drugo u ziriju? Ucesce u ziriju se placa ili volonterski?
 

Lik je :puke:.

Edited by Moonwalker
Link to comment
9 hours ago, morgana said:

rts svakako nece kenselovati kolju, niti ce ga vucic i dodik kenselovati. valjda je sa onim koncertom jasno ko ga bojkotuje, a ko ne.

 

i to je sasvim ok i josh je vrlo lepo da i on to zna, da bude obavešten. zbilja nije u redu da ljudi baljezgaju anticivilizacijske narative, pa makar to bilo i u ovoj anticivilizacijskoj sredini, mogu oni da lupetaju, možemo i mi da se odnesemo ka tome kako spada. a ima tih nekih ljudi koji jako loše podnose drugachije ljude (!), i potpuno je u redu da budu obavešteni da neko ne misli tako i da se zbog toga zderu i bacaju zuč, jer bi je svakako bacali, ovako bar nije badava, imaju lepu pobudu.

 

nije da bih gledala kolju & co lajk ever, tačno je nemoguće i da ga kenselujem (slično kao u alisi u zemlji čuda, gde je nemoguće popiti još malo vina ako se vino uopšte nije pilo) ali čovek svakako ne treba da živi u zabludi da ako ga voli rts, šizoje i međed, ceo entitet susedne države, štagod, e svi ga vole. to bi chak bilo i dosta naivno :rolleyes:

 

ono, tu sam da pomognem :dry:

 

 

ed. evo trudim se da shvatim i ovog gmaza od rakovice i ne ide mi najbolje, osim da mu mentalni uzrast ne odgovara kalendarskom, to je moje jedino objašnjenje.

Edited by gospa buba
  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

ali čovek svakako ne treba da živi u zabludi da ako ga voli rts, šizoje i međed, ceo entitet susedne države, štagod, e svi ga vole. to bi chak bilo i dosta naivno :rolleyes:


Boli njega uvo u fazi u kojoj je, a i pre, da li ga vole. Treba da «vole» ovi koji su oteli budjelar. Svima njima se na to svodi, blizu para i moci da nabaci im od cega ce da jedu i ostalo.
Da ih bacis u X sredinu ne bi preziveli. Ili bi utekli da se ne cimaju. 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...