Jump to content
IGNORED

Anime kutak


Filipenko

Recommended Posts

Koristim Potplayer i apsolutno ne mogu ništa da uradim, odnosno ne znam da uradim. Instalirao sam MPC i pojavili su se neki titlovi sa random imenima tu i tamo, ali oni i dalje brbljaju bez ikakvog prevoda dole. Kada stisnem S ili W, ne desi se ništa. :(

Link to comment

Skini VLC. www.videolan.org Desni klik na video polje, pa opcija subtitle. Ako tu nema ničega, onda stvarno nema. Inače, po tvom opisu, deluje da unutra ima titlova, ali da se radi o karaoke ili kako već zovu te titlove koji zapravo i nisu titlovi, već idu tokom epizode i objašnjavaju pojedine pojmove, fenomene, kulturološke odrednice i slično japanskim gledaocima...

Link to comment

Lrd, koristi MPC-HC, odličan je player. Po defaultu sa "S" menjaš titlove u slučaju da ih ima više od jednog, a sa "W" ih uključuješ/isključuješ. Ukoliko skineš dual-audio anime, tada sa "A" biraš na kojem ćeš jeziku da slušaš.Vežbaj.:)

Edited by Jolly Roger
Link to comment

Može sve to što ste i rekli.A može i da se posle gledanja buđavog streama aspect ratio vrati na fit to video sa fit to screen, pa da subtitlovi ne ispadnu van prozora. :isuse: :isuse: :isuse: :isuse:

Link to comment
Večeras na Japanizmu u Domu tzv. Omladine emituju anime film Berserk...
Zar nije to za vikend?! Planirao sam da odem da naučim osnove goa tamo...edit: ne treba odgovor, idem do gospodina gugla. Edited by Lrd
Link to comment

Japanizam počinje danas, a završava se za vikend. Berserk projekcija je večeras, ostalim danima je neće biti.p.s. nije odgovor tebi, već drugima koji čitaju.

Link to comment
  • 8 months later...

Odgledah Fullmetal Alchemist prvobitni serijal i Fullmetal alchemist conqueror of Shamballa film da kompletiram pricu. Sad me zanima ima li smisla gledati i FA Brotherhood tj. jesu li u pitanju nove epizode i ako je neko gledao koji deo price obuhvataju, posto mi ovi opisi epizoda na koje sam naletao nista nisu razjasnili, cak mi se i cini da su neke epizode ispreradjivane.

Link to comment

Zavrsio jutros Cowboy Bebop-a :Hail: , odusevljen sam. Atmosfera, likovi i muzika, muzika posebno fenomenalno odradjeno. Bilo mi je ozbiljno zao sto nema vise epizoda. Sad trazim preporuku za sledeci anime ( razmisljam da pocnem Legend of the galactic heroes ), uslovi su da bude daaaaaaleko prilagodjeniji odraslima nego deci, ubijanje, poroci i sve sto uz to ide da bude sto mracnija atmosfera, moze buducnost, fantazija, proslost sta god ?

Link to comment

Death Note, ako nisi gledao obavezno sad. Ja odgledao 5-6 epizoda Kuroshitsuji, i mogu reci da mi je fino legao. Viktorijanska Engleska, demoni, shinigamiji, to je to, tu smo svi.

Link to comment

Death Note mi je prvi anime koji sam pogledao, zaboravih da ga umetnem gore, a znao sam da cu dobiti preporuku za njega. Stos' tice Bebopa pogledaj obavezno Have Fun, ja sam se raspametio, pojedine scene su umetnost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...