Jump to content
IGNORED

Anime kutak


Filipenko

Recommended Posts

Hm, zar Gintama nije završena, kako i dalje traje? Ima 265 epizoda i gotovo.Inače, šta znam, to je malo bezvezan humor. Otprilike se bazira na tome da su vanzemaljci izvršili invaziju i zabranili samurajske mačeve, što mu valjda dođe aluzija na period kada su u Japan došli stranci pa kada su samuraji stavljeni van zakona. Planiran da kad-tad nastavim da je gledam, ali mi nakon prvih 15-ak epizoda nije leglo. Nemam pojma, možda će biti bolje, ali suviše mi je tu dečijeg humora...

Link to comment

Jebem li ga, citam po netu da niko nije 100% siguran da li je kraj ili ne. Valjda je jedan dugometrazni film u najavi, a ljudi ocekuju da se nastavi opet, jer su vec jednom pravili pauzu od 3 godine, koliko li.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Zavrsio LOGH sa sve presequalima. Sta gi znam, klasicna spejs opera sa malo filozofiranja, nista da te zaista potrese i natera na razmisljanje. Lepo legla.
Ja sam stigao do oko 80-te epizode, kad je zaginuo znate vec ko (da ne spojlerisem), pa sam se smorio i sad pravim pauzu.
Link to comment

Mada, to i jeste bilo ocekivano sobzirom na njegov nemaran i bezbrizan odnos prema svemu. To je i oznacilo odlazak u legendu kao najboljeg komandanta, bez sanse Rajnharda da izravna racune. Nije ni cudo sto je ovaj pobesneo kao ris kad je cuo sta se desilo.

Link to comment

Mada, to i jeste bilo ocekivano sobzirom na njegov nemaran i bezbrizan odnos prema svemu. To je i oznacilo odlazak u legendu kao najboljeg komandanta, bez sanse Rajnharda da izravna racune. Nije ni cudo sto je ovaj pobesneo kao ris kad je cuo sta se desilo.

Da, ali nisam ocekivao da ce mu glave doci smrdljivi teraisti.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Aaaaaaaaa, pronasli su mi anime koji sam gotivio kao klinac (mada se ne secam tacno o cemu se radilo, bio sam bas mali, secam se samo ove scene)http://www.youtube.com/watch?v=nqJSf4t8JkYRazmisljam da downloadujem i da se vratim u detinjstvo :happy:Mada sam se jednom zajebao kada sam slicno pokusao sa Robotechom :/Mislio sam da ce me usreciti, spica me je najezila, prvih par epizoda me je fino drzalo.. a onda.. SMOOOOOOOOOOOOOOOOORtoliko sam popi*kio da sam pobrisao sve epizode!

Link to comment
  • 1 month later...
Aj pa kad odgledate odgovorite mi na pitanje, koja je vaš tip: Anaroza von Grunevald, Hildegard von Marindorf, Džesika Edvards ili Magdalena von Vestfale?251180_163083.gif294px-Hildegard.jpg294px-Jessica_with_Christian.jpgwestpfal.jpg
Odgledao svih 110 epizoda.Dominique Saint-PierréDominique_1.png
Link to comment
  • 1 month later...

GIRLS.und.PANZER.full.1353745.jpg

 

 

 

 

 

 

 

The story takes place in a universe where historical WWII-era tanks are maintained for sports warfare competitions and large carrier ships known as Academy Ships support mobile sea communities. High school girls participate in "tankery" (戦車道 sensha-dō?, lit. "the way of the tank"),[FN 1] the art of operating tanks, as a traditional martial art. During competitive matches, the tanks fire modified live rounds that cannot penetrate any tank as each vehicle is fitted with an advanced carbon-coated armor interior, thus preventing any physical harm to the crew; complete kills are detected by sensors which calculate the estimated damage from the shell trajectory and force, and raises a white flag to signal defeat. A computer system determines whether a shot can be considered penetrating, in simulation of real-life tank combat, and crewmembers are permitted to repair their vehicle's tracks and continue participation following a mobility kill. Different schools field teams of multiple vehicles and send them into sensha-dō matches; rules of each match can vary between completely disabling the opposing team, or disabling a designated flag tank. The carriers travel across the globe and schools that maintain a tank club are welcome to attend an annual tank competition that promises large rewards and prestige for their participation.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rIY36UbDbQQ

 

 

 

:happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...