May 30May 30 Jbt kakvo nerazumevanje konteksta, ostavite ljude na miru.Možemo se zajebavati onako površno, ali zar stvarno imate potrebu za neku dublju diskusiju o nečemu što je jako lično.
May 30May 30 1 minute ago, Moonwalker said:Znaci Grci od kojih smo primili hriscanstvo su vec izunijaceni jer slave Bozic kao na zapadu, pa ce mera sta i kako treba da dolazi odakle, iz Moskve?A i Rumuni, pičke, uzeli za crkveni kalendar od našeg čoveka, pa i oni Božić imaju kao i rimokatolici... :(
May 30May 30 Just now, radisa said:A i Rumuni, pičke, uzeli za crkveni kalendar od našeg čoveka, pa i oni Božić imaju kao i rimokatolici... :(Ja mislim i Bugari, ali da ne guglujem.
May 30May 30 1 minute ago, Moonwalker said:Ja mislim i Bugari, ali da ne guglujem.Svi osim nas, Moskve, Jerusalima i manjeg dela grka...
May 30May 30 2 minutes ago, radisa said:Svi osim nas, Moskve, Jerusalima i manjeg dela grka...Македонци, Грузини.
May 30May 30 17 minutes ago, Moonwalker said:Znaci Grci od kojih smo primili hriscanstvo su vec izunijaceni jer slave Bozic kao na zapadu, pa ce mera sta i kako treba da dolazi odakle, iz Moskve?Iz Pekinga.
May 30May 30 10 minutes ago, Moonwalker said:Kako je ovo tuzno na neki nacin.Pa da, od familije i prijatelja.Ali da preciziram, da se on pita ne bi bio izrazito protiv, bilo bi više nije me briga šta će biti kad me ne bude, radite kako mislite da treba.Sve u svemu neverovatna količina malogradjanštine ispliva u tim momentima, suludi komentari od ljudi od kojih to nikako ne očekuješ. Da ne pominjem to da svako ima neki svoj obicaj i pravilo… Edited May 30May 30 by mraki
May 30May 30 15 minutes ago, Milošica said:Jbt kakvo nerazumevanje konteksta, ostavite ljude na miru.Možemo se zajebavati onako površno, ali zar stvarno imate potrebu za neku dublju diskusiju o nečemu što je jako lično.Ali to ce sjebati drzavu, kako ne razumes? Inace glasaj za Tomu prvom prilikom i seiri godinu dana nakon toga po sistemu vratile se 90te hihihihi, ali SPC, ona ce nekad znas u nekoj najavi, za jedno 50 godina kad se resimo mafije, e onda ce SPC znas sjebati ona drzavu. Kad ne bi metanisali i nekako, al ako metanisu to je to.
May 30May 30 @kud u maglu Simoviću , @Hamlet StrašniPa Crnogorci su u SPC, a zar nije tako da gotovo do raspada Jugoslavije makednoska crkva nije imala autokefalnost4 minutes ago, mraki said:Ali da preciziram, da se on pita ne bi bio izrazito protiv, bilo bi više nije me briga šta će biti kad me ne bude, radite kako mislite da treba.Tako sam i mislila.Just now, Mel said:Ali to ce sjebati drzavu, kako ne razumes? Inace glasaj za Tomu prvom prilikom i seiri godinu dana nakon toga po sistemu vratile se 90te hihihihi, ali SPC, ona ce nekad znas u nekoj najavi, za jedno 50 godina kad se resimo mafije, e onda ce SPC znas sjebati ona drzavu. Kad ne bi metanisali i nekako, al ako metanisu to je to.Idi ti glasaj za Putina, a od mene u troskocima.
May 30May 30 Nije problem metanisanje, problem je što klinci ustaju u busu i zapomažu popu preko ulice, umesto da budu nestašni na 1001 način u najlepšim godinama svojih života.
Create an account or sign in to comment