Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Ja zelim da umru svi koji na bilo koji nacin pomazu Jarbole, Vodu nad vodama, Ptice, Slaptrap, Neznog Dalibora, KKN, Darkwood Dub, Ogoljeni Pogrom, pravoslavni rege, Budjav Lebac...CRKNITE, majku vam glupu jebem... Aaaaaaaa! Ko to subvencionise vec vekovima? Zasto?? Cemu to sluzi???

Link to comment

Koje? Ono kada menjaju ulogu sa voditeljima, kada u pesmi (angažovano!) ismejavaju TV reklame ili onaj slamnati šešir? Nasmejo sam se za samoubistvo.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Evo ovo.

Jelen Top 10Tijana Todorović i Lazar Sakan vode gledaoce kroz top listu, novitete, intervjue i putovanja.U formi top liste, ali sa mnoštvom propratnog sadržaja, emisija će pokušati da najširoj publici približi savremenu domaću pop-rok muziku i promoviše mlade bendove iz Srbije i regiona. Voditeljski tandem Tijana Todorović i Lazar Sakan na zanimljiv i duhovot način upoznavaće vas sa najboljim pesmama, ali i sa novim izvođačima, intervjusati najveće rok zvezde sa ovih prostora i prezentovati muzičku scenu u zemljama oko nas.Predloge za top listu formiraće umetnički tim emisije na čelu sa supervizorom Slobodanom Konjevićem, a redosled na listi određivaće gledaoci, glasanjem na sajtu B92 i putem SMS-a.U rubrici ’Jelen Info’ saznaćete sve najnovije informacije o pop-rok dešavanjima širom Balkana, dok će rubrika ’Jelen Demo’ biti rezervisana za promociju mladih i još neafirmisanih bendova.Posebno intereseantne biće putopisne reportaže nazvane ’Jelen na putu’, u kojima ćete moći sa lica mesta da se upoznate sa muzičkim životom u zemljama Jugositočne Evrope od Austrije i Slovenije do Grčke i Turske.
Duhovitost 1 poltergeja i šaljivost 1 Delče. Top listu je Empej već predstavio. Edited by Buck Naked
Link to comment
Ja zelim da umru svi koji na bilo koji nacin pomazu Jarbole, Vodu nad vodama, Ptice, Slaptrap, Neznog Dalibora, KKN, Darkwood Dub, Ogoljeni Pogrom, pravoslavni rege, Budjav Lebac...CRKNITE, majku vam glupu jebem... Aaaaaaaa! Ko to subvencionise vec vekovima? Zasto?? Cemu to sluzi???
:Hail: :Hail: :Hail: btw: Zaboravio si Veliki prezir.Sve je to neko ql-urbano sranje na koje ljudi sa 92ke svršavaju. Sve je to jedna mala ali odabrana sekta kojoj još pripadaju i Odličan hrčak, Indie-go i Šipražje. Nažalost jedan moj ortak, koji je bio sasvim noramlan lik, je upao u to sranje i ne moš' mu objasniti koliko su Dalibor i Prezir jadni.
Link to comment
:Hail: :Hail: :Hail: btw: Zaboravio si Veliki prezir.Sve je to neko ql-urbano sranje na koje ljudi sa 92ke svršavaju. Sve je to jedna mala ali odabrana sekta kojoj još pripadaju i Odličan hrčak, Indie-go i Šipražje. Nažalost jedan moj ortak, koji je bio sasvim noramlan lik, je upao u to sranje i ne moš' mu objasniti koliko su Dalibor i Prezir jadni.
Ja godinama pokusavam da utvrdim po kom kriterijumu b92 studentarija bira koga ce ga gura do umrla... Skontao sam do sad (a nije bas definicija jer ima izuzetaka):-Bend mora da bude fizicki ruzan i pickast.-Mora da bude muzika koja se ne moze pevusiti i zvizdati osim ako nije "namerno" banalna i iritantna do bola.-Mora ime benda i vecina pesama da budu nonsens a la jako jadna verzija Harmsa, onako kako ga studenti istorije komunikologije zamisljaju.-Uzrok bavljenja muzikom mora da bude nedokuciv. Niko ne sme da zna sta bend zapravo zeli ali da se nasluti da su DS/LDP beskicmenjaci.-Moze pravoslavlje ali ne narodnjacki. -Mora da se voli i klabing! Deep House i rastimovana gitara su nerazdvojni - zakljucci cetvrtog kongresa Mladih Srbije U Vecim Gradovima.
Link to comment
Ja godinama pokusavam da utvrdim po kom kriterijumu b92 studentarija bira koga ce ga gura do umrla... Skontao sam do sad (a nije bas definicija jer ima izuzetaka):-Bend mora da bude fizicki ruzan i pickast.-Mora da bude muzika koja se ne moze pevusiti i zvizdati osim ako nije "namerno" banalna i iritantna do bola.-Mora ime benda i vecina pesama da budu nonsens a la jako jadna verzija Harmsa, onako kako ga studenti istorije komunikologije zamisljaju.-Uzrok bavljenja muzikom mora da bude nedokuciv. Niko ne sme da zna sta bend zapravo zeli ali da se nasluti da su DS/LDP beskicmenjaci.-Moze pravoslavlje ali ne narodnjacki. -Mora da se voli i klabing! Deep House i rastimovana gitara su nerazdvojni - zakljucci cetvrtog kongresa Mladih Srbije U Vecim Gradovima.
Nemoj tako. Mi stariji se secamo kada su na B92 radiju promovisane sestre Kovac.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...