Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

pa i zabava valjda podleze raznim kriterijumima? kako se zabaviti uz ovo sto sam ja cuo na majspejs, jedino ako su momci izabrali najgore stvari koje imaju(?).
Tu muziku teško da mogu da slušam, ali sam pobornik što prostije zabave. Ništa onozemaljsko, samo primitivizam i jako puno energije.
Link to comment
Tu muziku teško da mogu da slušam, ali sam pobornik što prostije zabave. Ništa onozemaljsko, samo primitivizam i jako puno energije.
U tom slucaju NE! je pravi izbor. Obrade uglavnom pank bendova Ramones, Pistols, Clash, plus najbolje od ex Yu, Brejkersi, Idijoti... Motorhead, AC/DC...
Link to comment
Nisam video MC Stojana još, a sećam se da je vodio onomad. Da se ja pitam, sto puta pre bi njemu dao da reklamira sokove nego onim bezličnim likovima negledajućeg pogleda.
I samo da dodam da bih voleo da Neozbiljne Pesimiste zgazi neko dzinovsko govno koje pada odnekud.Oh, zasto se medju studentima vrhuncem smesnog smatra Pridev+neka imenica a da pritom taj pridev nekako bas ne ide uz imenicu?
Link to comment

rotirajuće dupeočigledan šturmovniknesvakidašnja jadikovkalutajuća smrtbtw, da ne bude samo trolovanje - ovaj haslerov bend je obećavajuć.... haslere da javiš kad budu svirali negdi!

Edited by Lale Gator
Link to comment
U cetvrtak 5. marta na brodu Povetarac na Starom sajmistu gostuje slovenacka ska-punk atrakcija Elvis Jackson. Zagrevanje uz grupu NE! koju cine cetiri momka zaposlena na B92. Pocetak tacno u 22, cena karte 450 dinara na ulazu u Povetarac.www.elvisjackson.comwww.myspace.com/elvisjacksonband
xa, 450 kinti za slovenacki bend :o . pa ni kudravi ne bi za to toliko platio.jbt, a ja se lomim da li da cheap time i ultra twist drzim po 300 ili 400. beograd bolje da se proglasi novom jugoslavijom posto ovde, ocito, zare i pale samo neki slovenci, massimo i dino merlin.
Link to comment

da se uci od starijih:"Mi smo prvih pet godina probali svaki dan! Ljudi danas to ne razumeju. Onda smo napravili pauzu u kojoj nismo ništa svirali šest meseci, a onda smo još tri godine probali svaki dan. Onda pauza tri meseca, pa još dve godine svaki dan... Mi smo stalno, isključivo i samo svirali."Bambi, Darkwood Dubko ima nerava za jos, na popboks.kuku majko.

Link to comment
Neozbiljni pesimisti su u stvari grupa entuzijasta, okupljena oko realizovanja ideja kulturnog oplemenjivanja nacije i pokušaja obraćanja omladini, naročito onoj većini, moralno posrnuloj. Onoj omladini koja odrasta pod uticajem velikih medijskih kuća koje svesno nameću kulturni i modni imidž širokim masama ljudi (kako se obući, koju muziku slušati, šta jesti, kako izgledati, šta čitati, šta je IN a šta OUT) i koje stvaraju uniformnu i zatupljenu omladinu, iskrivljenog shvatanja i sistema vrednovanja, koja jedinku koja razmišlja na svoj način, živi po svom nahođenju i formira sopstvene kriterijume vrednovanja, smatra izopačenom i odbacuje je.Osuđujemo i to što te medijske kuće u nameri da stvore od nas naprednu evropsku i svetsku naciju sa zapada serviraju, što je interesantno, uglavnom gluposti kojih se i tamo normalni ljudi gnušaju. Mi smo za očuvanje tradicionalnih vrednosti i borci protiv globalizma.Zbog navedenih razloga tekstovi su nam uglavnom mračni, gorki, upakovani u vesele lake note koje su prihvatljive širim narodnim masama. Ime Neozbiljni Pesimisti je u stvari opis naše muzike.
Premestiti na KDP..
Link to comment

Bambi je pokušao skrenuti ljudima pažnju da češće prave pauze u radu, da ne bi prsli.Akcenat je, dakle, na pauzama.

Edited by Reaktor
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...