Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Hello Vocni pozdrav najbolje pokazuje kakva je domaca scena. Znao sam ja uvek za cemernost i jadnost ali ovo nalepse pokazuje pogresne motive bavljenja muzikom nasih priglupih bendova koji kao da nista nisu ni slusali pre nego sto su dohvatili da sviraju. Ta jadna zelja da se bude poznat! Ono je tuga i nek se svi kompletno nose u kurac. Jebo vas sok i minut na TV!Oni niti imaju sta da kazu, niti umeju da kazu... oni bi da budu poznati!! Neko je rekao da je bavljenje umetnoscu zbog toga da budes slavan kao da ides u restoran na dobru klopu da bi imao sta posle da iseres. E, to je domaca muzicka scena. Grand je hiljadu puta vise nalik i na scenu i na muziku.

Link to comment

To ima na TeVeju negde? Grand je zivot izmislio za sve njih. No, tamo ne bi imali sta da traze, bili bi brutalno oduvani. Grand je tr00... Kolko je jadno, toliko je i neshvatljivo: sto se za gitaru uvate (ili cesce, sapletu o istu) u pokusaju postajanja slavnima? U Srbiji? što no reku: Đe ćeš goloruk na Rusiju? Lopatom na bager? Ne ide pa to ti je. Videli na televiziji?

Link to comment
Vala baš, više izgledaju nego što sviraju - nego šta kažeš za onog što je pišao sa Stramerom?
Najtuznije i najsramotniji su mi ti bendovi koji sviraju dvajs godina i nisu zadovoljni nicim. To su oni sto kukaju kako nema izdavaca, nece drzava da im pomogne, ili ne znam sta vec vecito zakeraju...Onda uleti Vocni pozdrav, Zikina Sarenica... boze, tuga... Zar nista niste pravilno skontali?
Link to comment
  • 2 weeks later...

U cetvrtak 5. marta na brodu Povetarac na Starom sajmistu gostuje slovenacka ska-punk atrakcija Elvis Jackson. Zagrevanje uz grupu NE! koju cine cetiri momka zaposlena na B92. Pocetak tacno u 22, cena karte 450 dinara na ulazu u Povetarac.www.elvisjackson.comwww.myspace.com/elvisjacksonband

Edited by morttensen
Link to comment
Zagrevanje uz grupu NE! koju cine cetiri momka zaposlena na B92.
Ценим да би Шмелинг, Каубој, Кастор и Миливолт били ради да им помогну у загревању, па их турите на списак ако није греда...
Link to comment

Gledao sam ih na Exitu, čini mi se 2005., ali možda i grešim. Spektakl, realno. Muzika podleže raznim kriterijumima, ali ovi momci su fantastični zabavljači.

Link to comment
Gledao sam ih na Exitu, čini mi se 2005., ali možda i grešim. Spektakl, realno. Muzika podleže raznim kriterijumima, ali ovi momci su fantastični zabavljači.
pa i zabava valjda podleze raznim kriterijumima? kako se zabaviti uz ovo sto sam ja cuo na majspejs, jedino ako su momci izabrali najgore stvari koje imaju(?).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...