Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Eh.. nema vise staaaarih domacih bendova :cry: Nekada, 90-tih, sam se uzasno lozila iskljucivo na iste (valjda zato sto niko u mom drustvu nije) Kom su smetale jake Dzukele, npr? :(I sta je sa njima danas osim sto gaje sitnu decu po Novom Sadu, dok neki novi besni klinci dissuju sve oko sebe ili briljiraju™ u Zvezdama Granda. <_< I bre, gaji li ko u ovoj zemlji kvalitetan rock i punk? angry.gif Kog da slusam danas na maternjem mi jeziku a da mi ne bude neprijatno?

Link to comment
Meni!Ali skinsima iz Maradika nisu. Sutka na Koncertu Godine uz "ameriku" nikad jaca!
Ma dobro ti.. Koliko sam mogla da primetim tebi ionako sve smeta.Ali :wub: za pominjanje 1 Amerike.Ah srecni dani bezbrizne mladosti.. :heart:
Link to comment

da, džukele, dža bu i goblini, bendovi za koje mi nije jasno zašto ih je iko voleo. valjda nije bilo ništa drugo. džukele predvode, baš zbog amerike.preslušao novu liru vegu, tanje od prošlog, ali nije katastrofa, kvirki pop mjuzik.novi veliki prezir isto odsvirao, ali nisam konstatovao ništa, kao da ga nisam ni pustio. tako mi je uvek kada ih slušam. prijatno sam se iznenadio gitarskim zvukom uživo, letos valjda beše.štutgarti su solidni na disku, samo smara urbana hrčkolika produkcija, svi bendovi im zvuče isto, čak i kada uživo ima neke razlike.a, da, nova klopka za pionira, komunikativnije nego što sam očekivao, još ću ga slušati.ž/buka mi je simpatična, ženska post-pank psihodelija. mnogo su bolje uživo nego na disku.poslednja svirka koja bi se pomalo mogla nazvati domaćom a na koju nemam nijednu zamerku bi bio tudósok.

Link to comment
da, džukele, dža bu i goblini, bendovi za koje mi nije jasno zašto ih je iko voleo. valjda nije bilo ništa drugo. džukele predvode, baš zbog amerike.preslušao novu liru vegu, tanje od prošlog, ali nije katastrofa, kvirki pop mjuzik.novi veliki prezir isto odsvirao, ali nisam konstatovao ništa, kao da ga nisam ni pustio. tako mi je uvek kada ih slušam. prijatno sam se iznenadio gitarskim zvukom uživo, letos valjda beše.štutgarti su solidni na disku, samo smara urbana hrčkolika produkcija, svi bendovi im zvuče isto, čak i kada uživo ima neke razlike.a, da, nova klopka za pionira, komunikativnije nego što sam očekivao, još ću ga slušati.ž/buka mi je simpatična, ženska post-pank psihodelija. mnogo su bolje uživo nego na disku.poslednja svirka koja bi se pomalo mogla nazvati domaćom a na koju nemam nijednu zamerku bi bio tudósok.
hmmm, ja sam se pribojavala sta ce da urade sa produkcijom stuttgart online-a, ali mi se bas dopada kako je ispalo, nije ih bomla unistio, naprotiv! Edited by tazza
Link to comment

Fenomenalni mladi bendovi koji imaju sta da kazu. Zabavni za slusanje i primer koji treba da slede svi. Ko ovo ne voli taj voli Seku Aleksic!- Svi na pod - Repetitor- Nezni Dalibor- The Branka- Sevdah Bejbi- Izdrzi ribice- Zene Kese- Darkvud Dab- Lira Vega- E-play- KKN- Voda Nad Vodama- Nezni Goribor- Dalibor- Slaptrapima jos...

Link to comment
Fenomenalni mladi bendovi koji imaju sta da kazu. Zabavni za slusanje i primer koji treba da slede svi. Ko ovo ne voli taj voli Seku Aleksic!- Svi na pod - Repetitor- Nezni Dalibor- The Branka- Sevdah Bejbi- Izdrzi ribice- Zene Kese- Darkvud Dab- Lira Vega- E-play- KKN- Voda Nad Vodama- Nezni Goribor- Dalibor- Slaptrapima jos...
fale ti petrol, autopark i jarboli. mada, moguće da su zavedeni pod ima još.
Link to comment

e sad ozbiljno, pola od tih bendova ne bih slusala ni za dzabe, pola od ostatka mozda i bih, i tek ponekoliko zaista slusam, i jeste mnogima popboks umedvedio uslugu, ali sa druge strane, pocinje opasno da zamara veliki prezir prema tim bendovima. kao i prema (sirotim) hipsterima...evo malopre sam razmisljala da li da ostavim komentar o stuttgart online-u, iako ih zaista volim, i drugari su i sve to, ali ne, ja se pitam sme li se to napisati na ppp... jer eto, skupila sam neki simbolicki kapital parodijom peščanika i jednom pohvalom SO sad da ga prokockam..._______*edita 2 jer bilo je još...

Edited by tazza
Link to comment
:lolol: za par komada se čak i slažem zaozbiljno a ne neverno bebeće. zašto ne napišeš šta ti smeta kod njih, aj nešto konstruktivno? goribor, naprimer? pa oni su više pank od pola pank bendova. jes da su projekat i to mi je nepremostiv problem, nikada ih neću zaista voleti, ali ipak su i tekstovi i muzika iskreni i originalni.štutgarti nisu unakaženi, oni prateći glasići se uopšte ne uklapaju, i deluje mi da ima pesama koje samo popunjavaju prostor. još ću slušati.
Link to comment
evo malopre sam razmisljala da li da ostavim komentar o stuttgart online-u, iako ih zaista volim, i drugari su i sve to, ali ne, ja se pitam sme li se to napisati na ppp...
ma zaboga, naravno da smes. pusti ti MP-a...nesto je neraspolozen ovih danaako te neko napusi zasto sto ti se neki bend svidja, nahrani ga govnima i cao
Link to comment
evo malopre sam razmisljala da li da ostavim komentar o stuttgart online-u, iako ih zaista volim, i drugari su i sve to, ali ne, ja se pitam sme li se to napisati na ppp... jer eto, skupila sam neki simbolicki kapital parodijom peščanika i jednom pohvalom SO sad da ga prokockam...
ima ljudi koji ne moraju da se autocenzurišu, ali to nismo mi. :D
Link to comment
ma zaboga, naravno da smes. pusti ti MP-a...nesto je neraspolozen ovih danaako te neko napusi zasto sto ti se neki bend svidja, nahrani ga govnima i cao
heh, pa ne glumim žrtvu, niti piaricu bendova, i jasno mi je zašto se nekome nešto ne dopada i treba tako da bude.. nego iste mete isto rastojanje...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...