Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Po meni dosadni. Mrzi me da trazim, negde sam objasnjavao zasto. Jos jedne Kojine zrtve.
mislim da gresis. mozda ti tako zvuce na prvoj ploci koju je koja producirao, ali uzivo su - ubice.
Link to comment

Jebi ga, to mi je delovalo dovoljno, nije mi se preterano istrazivalo. Otuzno, isprazno, pretenciozno, vec vidjeno, tako zvuci ono sto sam cuo. Dopustam da je uzivo drugacije.

Link to comment
Otuzno, isprazno, pretenciozno, vec vidjeno, tako zvuci ono sto sam cuo. Dopustam da je uzivo drugacije.
uzivo je sve samo ne ovo podebljano. nego, zar ih nisi zakacio onomad na akademiji sa korozijom?
Link to comment

da parafraziram sebe: Popecitelje uzivo jos nisam cuo, ali na oba albuma su fenomenalni! sa oba albuma sam imao mali problem u tome sto mojoj kratkoj paznji treba dugo vremena da mi pesme udju u uvo. kad su usle u uvce nisu vise izasle i svaki put kad slusam cujem nesto novo.

Link to comment
uzivo je sve samo ne ovo podebljano. nego, zar ih nisi zakacio onomad na akademiji sa korozijom?
Jok, ali svaka cast na pamcenju, video sam, mislim, samo poslednju stvar, cak nisam bio siguran da su to oni.
Link to comment
Jok, ali svaka cast na pamcenju, video sam, mislim, samo poslednju stvar, cak nisam bio siguran da su to oni.
mator cova pamti sve, a ja jos vise ;)
Link to comment
  • 3 weeks later...

Omiljeni su mi definitivno Popecitelji,mada se Kontuzija opasno priblizava...E,sad,ima jedan bend u kome pevac svira kontrabas,cesto plavi,solidni su,videla sam ih pre par dana na MTS-u... Jel zna neko kako se zove bend?

Link to comment
  • 2 weeks later...

šta je "Svi na pod"?Onomad uhvatih sebe kako se spontano gibam i prilično prijatno osećam dok na radiju ide neka Afrika u Beogradu. Jutros čuh Zoe kako peva nekoj Neveni i ceo dan ne mogu da izbijem stihove iz glave. Jel imaju kakvo izdanje i gde se može nabaviti? Baš su me zainteresovali.

Link to comment
šta je "Svi na pod"?Onomad uhvatih sebe kako se spontano gibam i prilično prijatno osećam dok na radiju ide neka Afrika u Beogradu. Jutros čuh Zoe kako peva nekoj Neveni i ceo dan ne mogu da izbijem stihove iz glave. Jel imaju kakvo izdanje i gde se može nabaviti? Baš su me zainteresovali.
http://www.popboks.com/scena/svinapod/
Link to comment

"Svi na pod" su izgleda neki projekat... sa majspejsa :Band Members Petar Rudic (ex Mravi), Nebojsa Andjelkovic - Shobaja (ex Mravi), Ivan Mihajlovic (Naked), Goran Milosevic (Playboy, Rare, Naked), Nebojsa Zulfikarpasic, Jelena Radovanovic, Aleksandar Dervisevic - Derwah (ex Mravi, Smoke..n..Soul), Milos Delic (ex Mravi), WoO (Belgrade Noise Society), Milos Pajagic (Belgrade Noise Society), Jamal Al Kiswani (Belgrade Yard Sound System), Zoja Borovcanin (Lira Vega, Tussilago), Zoe Kida (ex Mistakemistake), Constructa (ex Mistakemistake), Sasa Ivanovic - Matori (ex Mravi), Marko Jovanovic-Arthur(mixing engineer) i mnogi drugi su samo deo ekipe muzicara koji su ukljuceni u celu pricu.

Link to comment
  • 2 months later...

TONA (Novi Sad) - OreolZa one koji vole malo grublju svirku ...

<param name="allowScriptAccess" value="never" /> <param name="allowNetworking" value="internal" /> <param name="movie" value="
/></object>">
<param name="allowScriptAccess" value="never" /> <param name="allowNetworking" value="internal" /> <param name="movie" value="
/></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">http://www.myspace.com/tonaband Edited by almosthole
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...