Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

U novogodišnjem izdanju časopisa Hi-Files pored brojnih testova hi-fi opreme i izvrsnih članaka o lampaškim pojačalima, svakom se kupcu poklanja i album 'So' grupe Rebel Star. Časopis se pojavio na kioscima širom Srbije i Crne Gore pred Novu Godinu u tiražu od 8.000 primeraka. Novogodišnji broj sadrži 104 strane, intervju sa Milanom Glavaškim i CD reizdanje albuma. Pored Rebel Star-a i recenzija hi-fi opreme možete procitati DVD i CD recenzije, članak o Van  Morisson-u i Todd Hayness-u.

Link to comment

Apropos HI-FILES, na kraju uvoda novogodišnjeg broja, glodur, lektor i/ili korektor su nam poželeli "MARRY CHRISTMAS" (Venčaj Božić)!It naaajs...!(*)A REBEL STAR su spakovali u omot žnj kvaliteta, pa se CD u istom zalepio za iscureli lepak i jedva sam ga izvukao, a sada na tom mestu pre-pre-pre-pre-skače.Srećom pa postoji onaj fajlhosting servis, pa sam bio slobodan da ga na taj način "zamenim"...(*) ? by Borat Sagdiyev.

Link to comment
A REBEL STAR su spakovali u omot žnj kvaliteta, pa se CD u istom zalepio za iscureli lepak i jedva sam ga izvukao, a sada na tom mestu pre-pre-pre-pre-skače.
Verovatno je individualni slučaj pošto moj primerak nema viška lepka niti preskače :)Ako želiš ispravan CD mislim da će ti redakcija izići u susret i zameniti ulepljeni primerak...
Link to comment
Verovatno je individualni slučaj pošto moj primerak nema viška lepka niti preskače :)Ako želiš ispravan CD mislim da će ti redakcija izići u susret i zameniti ulepljeni primerak...
Nema potrebe, ispraksovao sam se ja za tuđ fušeraj:CD sam, koristeći Exact Audio Copy (EAC), "proterao" kroz CD-Tag, zatim mesto u pesmi na kojoj CD preskače, pomoću WaveLab-a "popunio" parčetom iz "skinute" i "raspakovane" mp3 verzije iste pesme (nekih 10 sekundi, ni ne primeti se razlika), sve to ponovo narezao kao Audio CD i voila!Sam svoj majstor, to je moj moto!P.S.: A, i nisam baš u prijateljskim odnosima sa glodurom časopisa...
Link to comment

jedva iskopah ovaj moj posrnuli topic....veceras u bigzu bila neka javna proba ovo ono, pa sam cuo neke momke, zovu se STRAIGHT MICKEY & THE BOYZja inace bas ne slusam takvu muziku, ali je bilo bas dobro...masa energije i ludilabubnjar :Hail: evo link za majspejs ako neko hoce da cuje, mada je uzivo mnogo ludje... Stright Mickey & The Boyz

Link to comment

tema ovog topica bash i nisu bendovi o kojima je pisano u clanku....bolje lupite koji bend novije generacije koji ste culi a nisu vam bash grozni, nego da sad opet razglabate o ovom nebitnom clanku o kom je vec raspravljano na drugoj temi

Link to comment
i hvala ti na tome.rabovi ponizni moderatorski :-)
e jebiga, bas sam hteo da cujem sta je sve netacno u urosevom tekstu (a i o politickoj ostrascenosti autora), ali ti me sada preigra :mellow:
Link to comment
e jebiga, bas sam hteo da cujem sta je sve netacno u urosevom tekstu (a i o politickoj ostrascenosti autora), ali ti me sada preigra :mellow:
:lol:kad sam brza.ne mogu na dva mesta da pratim prepucavanje oko istog. te ako neko ima zelju da se igra, eno na e-novinama vec poceta prica. ovde, ajde kao da bude o domacim bendovima.
Link to comment
:lol:kad sam brza.ne mogu na dva mesta da pratim prepucavanje oko istog. te ako neko ima zelju da se igra, eno na e-novinama vec poceta prica. ovde, ajde kao da bude o domacim bendovima.
sad nemam vremena. trebalo da ustanem jos u 8, ali dzabe kad smo se nocas zaglibili da dva pisaju kod nekog besnog foka u strnjiku. otpadaju mi ruke, bio blatnjav od glave do pete, pijem kafu i nisanim tus jos jednom. ajd, prelistacu forum da nadjem tu temu cim nadjem vremena, recimo sutra dok sam u pirotu. samo da dodam - uros je majstor.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...