Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

...a i veliki prezir bio najbolji na jelen blajvu. ti mislis da se ja zajebavam ali ne.
teška 'emija je aditirana u te pive, kad su prezirci bili najbolji....il ima smisla pošto oni pive ne troše...to pije samo prolom vodu.
Link to comment
Dobar bre ovaj Went! Ko su uopste ovi klinci?A Daggersi se pojavise u Punk's Not Dead. Bio na B92 prosle nedelje.Inace, ne znam da li je do mene i alkohola ali Kriske daleko bolje na majspejsu nego preksinoc na reci. :)EDIT: Cuo i dobar deo Mrava u nekoj improv varijanti (u novoj Borcanskoj kafani cool.gif) a overio sam i live snimak od prosle godine. Nevidjeno je koliko taj bend ima potencijala, a nikako da se sastave. Edited by McCabe
Link to comment

Went sam zapazio kad su svirali sa nama u Rupi u martu, nisam čuo pre toga. Dooobar bend.Jbg, bio sprečen da odem na 20/44 u petak :( al biće još begenoiza i ekipe u skorije vreme.

Link to comment

Ja sam nov na ovom forumu, ne znam da li se pominjala ova grupa. U pitanju je Art diler. Njihov sajt se nalazi na ovoj adresi.

se može pogledati njihov promotivni spot.Inače, snimili su album pod nazivom Miris jeseni za PGP u junu ove godine.Po mom skromnom mišljenju, radi se o mladom i perspektivnom bendu, i ja im želim svu sreću u daljem radu. :)
Link to comment
Živim za dan kad će 92-jka pogurati 1 Mrlje.
:lol:pritiso sam nekako sa zadrskom 3 puta pa mi se otvorio novi tab sa youtubom a nisam provalio da sa mozda sekundom prednosti pici i ovde.gledam i smejem se al mislim se jebiga nije los koncept, dosta smelo ipak...kad se iskljuci jedan od izvora nije vise tako zanimljivo.
Link to comment
Velika preporuka za Bg Noise Society!Gledao ih pre dva dana i u ovoj postavi su daleko sveziji, dinamicniji, autenticniji... Na momente k'o El Ten Eleven!
da, da, na
sam mislila kad sam govorila kako su "obradili trans am", hehehe :isuse: malo mi je pri kraju postalo dosadnjikavije, ali ipak jako dobar koncert. Edited by tazza
Link to comment
  • 2 weeks later...
darkwood dub? :D
Tanananana nekoliko dana?Crkli u govnima dabogda! Kako bre mogu? Dece ne imo onaj ko im to finamsira. Pustio bi skinse iz republike srpske da im upadnu na probu... mada, tamo je toliko zbunjenje da naci skinsi iz Doboja verovatno slusaju DD i Azru i Ritam Nereda i Boru Corbu. Bemti.
Link to comment
slusao si ih pre neki dan u ck? meni su stutgarti super, zbog energije, i zanimljive muzike. jedan od retkih nenjanjavih (indi-mindi-elektro-arti-farti) bendova trenutno aktuelnih. na reci i inace ne obracam paznju, tako da su mi i kod njih potpuno nebitne, dovoljno je samo da nisu iritantne.
danas dobih CD. knjižica u kutiji je zanimljiva, sutra ću da preslušam. ima i nešto što je već bilo na demo disku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...