Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

@Timmi & Nomad - neka, uzeću ja jednom Apoel... <_<Ganjam dobrog stopera. Na prošlom FM-u sam dovodio Nalda, nije bio toliko loš. Da ga nije ko dovodio?
cuelar iz aston vile.
Link to comment

Sa Zvezdom sam usao u nokaut fazu KUPA UEFA posle osvojenog 3 mesta u LS, pobeda i nereseno sa Ajaksom su bili dovoljni. Kupio sam tonu mladih igraca, nekog Argentinca, Holandjanina... Prepisacu imena, ako vas bas zanimaju :) Prodao sam Gavrancica za 1,6 milki, planiram da uvaljam i Kastilja jer se mnogo povredjuje. Tomovic mi je zamenik kapitena, a Milijas lomi zube i zato mi pauzira 2 meseca. Imam 11 bodova vise od Partizana, koji je na trecem mestu, i 9 od Vose koja je druga. Nisam izgubio jedno 12 utakmica, a nanizao sam i 10 bez primljenog gola. Brani mi mladi Izraelac Hatuka (tako nesto bemliga)... Idemo ka novoj Ligi Sampiona :)

Link to comment
ako moze mladjahni - sakho iz PSG.
Thnx obojici - Sakha ganjam već duže vrijeme, ali sam škrta vulva dočim ga Pariđani neće da puste za 20-tak mil. eura (da vam ne konvertujem sad to u KM-ove...). Prodao sam Diabyja za 17-tak mil. eura u Man City, Donovana za 6,5 u Deportivo i imam cca 80 mil. eura za nove igrače. Hoćem da dovedem Fazija iz Seville, Diega iz Werdera (čisto da mogu prodati Rosickog) i pokušam dovesti Flaminija.Inače, Holandija dobila Srbiju u polufinalu SP-a 3:1 - lale povele golom Babela, izjednačio Herthin Middle "Zmaj Od Bosne" Class, a onda Robben u 83. i 88. zabio za finale sa Argentinom. Talijani će taktičkom perfekcijom u kreiranju opsajd-zamki, brižljivo odrađenim zonskim pokrivanjem i ponavljanjem po bokovima uzeti treće mjesto jer :Hail: nema upotrebljivih lopti. <_<
Link to comment

@ kojotcuellar me ne "zadovoljava" na samom startu prvenstva (pocetak 3.sezone, on tek stigao)...kakva mu je stats. kod tebe?kakvo kurac Arsenal edition, kako to da znam? :fur: (josh nijednom nisam procitao sve shta pishe, uglavnom neshto radim dok mi loadinguje :) )...

Link to comment
@ kojotcuellar me ne "zadovoljava" na samom startu prvenstva (pocetak 3.sezone, on tek stigao)...kakva mu je stats. kod tebe?kakvo kurac Arsenal edition, kako to da znam? :fur: (josh nijednom nisam procitao sve shta pishe, uglavnom neshto radim dok mi loadinguje :) )...
kod mene je bio najbolji igrac u odbrani i trazili su ga svi najveci klubovi. na kraju sam morao da ga utopim manchesteru posto je hteo da predje u veci klub.
Link to comment
kakvo kurac Arsenal edition, kako to da znam? :fur: (josh nijednom nisam procitao sve shta pishe, uglavnom neshto radim dok mi loadinguje :) )...
E pa proverio sam tu info...Arsenal edition postoji ali je "fully skinned"...znaci logo i slike Arsenalovih igraca i slicno...verovatno bi primetio da je imas :)Ali kapiram da cim postoji Arsenal edition, verovatno i u obicnoj verziji ovaj klub moze jako da probija zbog tesne saradnje sa kreatorima FM 2009...edit: typo Edited by Behemoth
Link to comment

Sasvim je normalno da Arsenal dere, pogotovo u kasnijim sezonama, kad je cijela igra koncipirana na tome da se igrači razvijaju do dvadeset i četvrte godine, A Arsenal je pun 17-22 godišnjaka koji su već na početku igre odlično ocijenjeni. Ako računaš da je u prvoj sezoni neznatno slabiji od Uniteda i Chelsea, kaoš što u stvarnosti i je, sasvim je logično, naravno u okviru logike same igre, da će za sezonu dvije biti bolji od ekipa koje svoju snagu temelje na igračima u kasnim dvadesetima, uz pokoju iznimku.Uzrok ovome nije nikakav Arsenal edition, uostalom koj ije igrač Arsenala na početku igre precijenjen u odnosu na igrače Utd-a, Chelsea ili Liverpoola?

Link to comment
Sasvim je normalno da Arsenal dere, pogotovo u kasnijim sezonama, kad je cijela igra koncipirana na tome da se igrači razvijaju do dvadeset i četvrte godine, A Arsenal je pun 17-22 godišnjaka koji su već na početku igre odlično ocijenjeni. Ako računaš da je u prvoj sezoni neznatno slabiji od Uniteda i Chelsea, kaoš što u stvarnosti i je, sasvim je logično, naravno u okviru logike same igre, da će za sezonu dvije biti bolji od ekipa koje svoju snagu temelje na igračima u kasnim dvadesetima, uz pokoju iznimku.Uzrok ovome nije nikakav Arsenal edition, uostalom koj ije igrač Arsenala na početku igre precijenjen u odnosu na igrače Utd-a, Chelsea ili Liverpoola?
Ma to je OK sto ti kazes...ali oni kod mene u dve sezone imaju samo 1 poraz i 7-8 neresenih...dok i Utd i Chelsea i L'pool gube utakmice...samo mi to bode oci nista vise :)
Link to comment
Uzrok ovome nije nikakav Arsenal edition, uostalom koj ije igrač Arsenala na početku igre precijenjen u odnosu na igrače Utd-a, Chelsea ili Liverpoola?
za pocetak Adebajor koji daje preko 40 golova u prvoj sezoni (okacicu screenshot kasnije)...ja sam vec pisao da u prvoj sezoni oni ostanu bez Van Persija (17 golova) i bez Volkota (13 golova) i od jednom pocinje Eduardo da daje gol na svakoj tekmi...
Link to comment
za pocetak Adebajor koji daje preko 40 golova u prvoj sezoni (okacicu screenshot kasnije)...ja sam vec pisao da u prvoj sezoni oni ostanu bez Van Persija (17 golova) i bez Volkota (13 golova) i od jednom pocinje Eduardo da daje gol na svakoj tekmi...
Bilo je u CM-u n.n. igrača koji su davali i po sto golova u sezoni. Uostalom real life Ade u prošloj sezoni zabio 24 komada u Premiershipu, 30 ukupno.Usporedi ocjene Adebayora i napadača Uniteda i Chelsea i reci u odnosu na koga je konkretno Ade precijenjen. A to da Eduardo zabija na svakoj tekmi me fakat čudi. Inače ga ne može ubost da ga ubiješ :rolleyes:
Link to comment
Bilo je u CM-u n.n. igrača koji su davali i po sto golova u sezoni. Uostalom real life Ade u prošloj sezoni zabio 24 komada u Premiershipu, 30 ukupno.Usporedi ocjene Adebayora i napadača Uniteda i Chelsea i reci u odnosu na koga je konkretno Ade precijenjen. A to da Eduardo zabija na svakoj tekmi me fakat čudi. Inače ga ne može ubost da ga ubiješ :rolleyes:
ne pricam o bag igracima, to smo vec apsolvirali, pricam o pravim igracima...niko ne dovodi kvalitet Adebajora u pitanje vec jacinu Arsenala u globalu, a pogotovu ako postoji neki Arsenal edition!!!...a glede Dudua tek cemo videti kako zabija kad se vrati :P (btw i na PES-u je extra :) )...
Link to comment

kad sam ja igrao sa city-jem, arse je bio oko 6. mjesta [u martu otprilike].zna li se kad ce novi patch?edit: nevr majnd, izasao 9.2.0

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
4izmjenenamenadzeruho5.jpgw1152.pngDopustilo mi 4 izmjene u EPL. :huh: Napravio sam treću izmjenu pred crveni karton za Gallasa kod 1:0 za Lučka Usta pa sam htio to poništiti i umjesto Zaratea :D ubaciti Djoroua i preformirati na 3-4-1-1.Troll: jel se sjeća ko ovih funny bugova sa prošlih menadžera? Sjećam se duplanja cijene za igrača kojeg prodaš i slične fore kako bi izbjegao da ti igrač na Minimum Fee Release Clause ode.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...