Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Kako odmice sezona Partizan mi je sve blizi i blizi. Trenutno je razlika 8 bodova. Sva sreca te se blizi januarski prelazni rok i dolazak napadaca jer Misdongard, Some i Kovacevic vola vise ne mogu da ubodu. Inace, nisam uspeo da se plasiram u grupnu fazu Liga Uefa, ispao sam u prvom kolu kupa od Borce... Na svu srecu te sam u ligi dosta dobar...

Link to comment

Da li je neko probao novi patch 9.2.0 ? Ono sto sam ja uspeo da nadjem, svi tvrde da igra mora da se reinstalira, da bi se ubacio novi patch, to mi je malo smaranje, posto sam instalacioni fajl obrisao :)tsva, koja ti je ovo taktika? Zasto Fabregas nije u prvih 11(zbog lose kondicije ili si resio da ga prodas) ? Koliko si platio Zigica i kako igra?

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja igram sa 9.2.0 ali sam ga instalirao odmah po instalaciji igre...ne verujem da igra mora da se ponovo instalira ali svakako se patch nece primenjivati na prethodno snimljene pozicije vec samo na one koje su kreirane posle instalacije patcha...Ja doduse imam problem da mi se igra zakoci cim udjem u deo "Information"...tu se nalaze informacije o klubu o finansijama i slicno...da nema jos neko ovakvih problema?

Link to comment
Da li je neko probao novi patch 9.2.0 ? Ono sto sam ja uspeo da nadjem, svi tvrde da igra mora da se reinstalira, da bi se ubacio novi patch, to mi je malo smaranje, posto sam instalacioni fajl obrisao :)tsva, koja ti je ovo taktika? Zasto Fabregas nije u prvih 11(zbog lose kondicije ili si resio da ga prodas) ? Koliko si platio Zigica i kako igra?
meni 9.2.0 dobar. Samo instaliras patch.Taktika 4-4-2 sa igrom preko krilaFabregas po obicaju povrijedjen + 5-6 drugih igracaZigica sam platio nekih 25 virtualnih meleona. Posto prvi put igram sa nekim drugim timom osim Zvezde na ovom novom menadjeru ne znam kakav je Zigic ali je dobro poceo. Meni to i nije vazno jer :Hail: je :Hail: i on sam po sebi mora da igra. Cim budem imao nekih 120 virtualnih meleona uparicu ga sa Benzemom i ostaviti Bendtera. Svi ostali napadaci su za prodaju kao i golmani i centralni odbrambeni igraci. Sredinu za sada necu da diram osim sto cu da se rijesim Rozickog ako ikada ozdravi. Edited by tsva
Link to comment
i meni je od pocetka verzija 9.2.0...
lupam gluposti...igram 9.1. ...inace Diego se u januaru 2011 povredio na jebenih 5 meseci!!!...smorio sam se, ali je zato bag sa FM08 Aritalo poceo da igra, a i Oven Garvan (1 od najboljih U21 u proshoj sezoni koga sam doveo za pishljivih 1.5milfunti) je u ligi i u kupu postigao po 1 gol, a u trecoj tekmi bio MOM...od ostalog izdvajam pobedu nad Arsenalom 1:0 i silovanje gradjana 5:2...
Link to comment
napokon.jpgsilovanje1.jpgAaritalo odlican iako je priliku dobio onako iz zezanja (da vidim dal je bag i ovde :) a i zbog povreda Riberija i Diega ) a doveden je za 250kfunti, definitivno preporuka za slabije klubove (verovatno dolazi u u nashu ligu)...u 10 tekmi ima 3gola, 2ass, 1MOM i prosek 7.10...Garvan takodje sve bolji...5tekmi 2gol, 2ass, u kupu 1tekma 1 gol...
Link to comment

kad si ovo prodao Nasrija, jel na kraju trece sezone?...to je smeshna cena obzirom kako je uradjen...npr. Riberi, Diego, Veloso, evo sad vidim i Nasri mogu da se dovedu za -20mil.funti shto je vishe nego dobra cena (josh ako se malo cenjkash)...Bosko Jankovic 1 od najboljih, a free posle prve sezone...gradjani ga doveli u polusezoni (moje 3 sezone) za neshto malo preko 20mil.funti...

Link to comment
Veloso se bez problema dovodi za 11.5 milijuna funti, isto kao i Moutinho.
kad?...mozda u sezoni kad mu istice ugovor, ili uz razmenu ili ako nameshtash :)...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...