Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Samo da se pohvalim da sam sa sa Zvezdom u sezoni 2010/2011 osvojio Lš.Najbolji igrac Igor Burzanovic :naughty: .29 golova u sezoni,u svim takmicenjima
U sezoni 2010/2011 ?Koliko si pura restartovao igru ?
Link to comment
U sezoni 2010/2011 ?Koliko si pura restartovao igru ?
Samo jednom i to kad mi je igrica zaštopala pa mi je otišlo citav mjesec dana(u menadzeru) truda i rada.Realno,ovo svako moze postici ako pametno dovodi i igrace koji su mladi i jeftini a kojima se nakon jedne sezone sezone u crveno-belom dresu cijena utrupla.I onda kad njega prodas dovedes trojicu istog ili pribliznog kvaliteta i tako zakrpis tri rupe jednom prodajom.Ako cemo realno ovaj menadzer je puno laksi od prethodna dva,barem meni,08 mi je bio neuporedivo tezi. Edited by clever bastard
Link to comment
Normalno da ga nema kada je stvoren za vrijeme trajanja igre.
pa, i nije bash normalno, nije on 97-to godishte da se pojavi posle 10 sezona, on sa ovakvim ocenama mora da ubija u U-19 ili rezervama...btw ja zavrshavam 3 sezonu pa mi je zato cudno shto ga nemam...
Link to comment

@ timmi i caspersve ja to znam, samo ako je igrac Arsenala od pocetka velika verovatnoca je da ga imam jer igram ENG ligu, a ako je doveden sa strane onda ne, uglavnom sa tsva-ove slike ne vidim "odakle je"...

Link to comment

@tsvamislio sam na History stats :D ...kako ne vidish da ovde imamo malu polemiku "odakle" je gosn.Brown, a u History se vidi sve (tekme, golovi, ass, odakle je doshao i koliko je placen)...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...