Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

ajde i ja da ostavim svoje utiskevodim 1stub srpstva sve sa ponekad 11 stranaca u postavi :)igram drugi deo trece sezone i u prvenstvi imam scor 19-1-0, takodje igram 1/2 kupa, i 1/4 finale uefa cupau prvoj sezoni sam bio jedva drugi i osvojio kup, pre svega zbog menjanja cele ekipe i zbog toga sto su novi igraci tada bili mladi 18 god prosek.u drugoj sam vec poceo da igram dobro i uz duplu krunu stigao sam do 1/4 finala uefa kupa gde me izbacila benfica.tek od trece sezone sam poceo da igram za svoj tim odgovarajucu 4-2-4 formaciju, jer su stekli dovoljno zrelosti da izbegavaju greske u odbrani, tacnije da uigram zadnju liniju zbog offside trap opcije, i napad da postane ubojit.nekirezultati.jpgtim.jpgu timu imam dva nova (generisana) igraca koje su moji scoutovi, koji su non-stop na zaduzenjima po celoj evropi brzo spotovali, a ja nisam puno cekao da ih dovedem. larsen.jpgpedersen.jpga evo i najzanimljivije tekme, revans, u prvom mecu bilo 2:1 za menetekma.jpginace procitao sam techerov post sa njegovim savetima i potpunose slazem sa njim, pogotovu oko treninga, dobre rotacije i jacanja timskog duha. isto tako bitno je da se ustali odredjeni stil igre i da se ne menja cesto, vec ponekad po potrebi, ako se jedan mec igra sa ofanzivnim mentalitetom, jedan sa defanzivnim tim nece igrati dobro konstantno, moraju da udju u ritam..evo jos dva interesantna screena transferatransferi1.jpgtransferi2.jpg

Link to comment

pa zbog tih balvana sam prestao da pratim zvezdine tekme ove sezone, i na igrici nema prastanja... :) ta virtuelna zvezda je moja zvezda :)filipenko je stub odbrane, nezamenjljiv

Edited by Nomad
Link to comment
Koroman u Hofenhajmu :lol: cenim da im je haos u svlačionici...
cek da vidimma za 3 sezone odigrao 10 tekmi, nije stiga da napravi veliku stetu :) hofenhajm se bori za ligu sampiona, sve sa koromanom medju rezervama :)
Link to comment

@Nomad:

dzabe ti svi ti uspesi, kad si filipenka doveo u zvezdu. to je svetogrdje. sta ti je to trebalo?
Koroman u Hofenhajmu :lol: cenim da im je haos u svlačionici...
Pretekoše me ova dvojica... <_< Nego, jel mogu pogađati šta su Delije skandirale ovom Goranu kojeg si prodao u Ried? :DPočela druga sezona, pitam se kakav doping koriste ovi moji. Četiri kola i Community Shield - 5:0 protiv Newcastlea, 3:0 kod Norwicha, 5:0 protiv Bristola i 2:0 kod Jedinstva (M) uz uvodnih 3:0 protiv Tottenhama (Community Shield). Prodao sam Ebouea (Aston Villa, oko 19 mil. eura) i kupio Anyukova (Zenit, 13-14 mil. eura), u prvoj utakmici koju je odigrao bio je u timu kola.Promijenio sam taktiku, sad igram nešto što sam igrao na FM2008 - Asuenjo-Sagna/Anyukov, K.Toure, Gallas, Clichy-Fabregas, Y.Toure, Rosicky/Nasri-Aršavin-Adebayor, Balotelli/Eduardo/Van Persie. Ova tri u veznom redu su zgusnuta, igra se kroz sredinu.E, da: Dinamo ušao u Ligu prvaka po ovom novom sistemu - izbacili Partizana (2:1, 2:2). :wub: Edited by ArleKino
Link to comment

zavrsio sam trecu sezonu.u prvenstvu sam drugi. arsenal je nemoguce prestici. imali su 31-6-1 skor!!!u ligi sampiona sam ispao u cetvrtfinali od barseloneizgubio sam u finalu fa kupa od manchestera, ali sam bio bolji.u prelaznom roku sam prodao hutona (dr), a doveo sam lorenza de silvestria na njegovoj poziciji. takodje sam prodao dos santosa, a doveo sam riberya.

Link to comment

Koliko si platio Riberyja?Građanski tek sad počeo trošiti kod mene - doveli Palacija, Ashleya Younga...još par igrača su doveli (oko 120 mil. eura su potrošili) u ovom prelaznom roku.

Link to comment
U kojoj sezoni?Ja sam ga kupio odmah na pocetku i manje vise je ocajan.
ja sam ga doveo za 9.5mil funti pred pocetak druge sezone...forsirao sam ga i pored Runija,Berbatova i Teveza, uspeo je da da 7 golova u ligi na nekih 12-13 meceva (od toga mozda 8-9 kao starter), a u LS je dao 3 gola...problem je shto se cesto povredjuje i to su povrede po mesec dana tako da je tu "tanak" ali ostalo je sasvim OK i vishe nego zadovoljavajuce...edit: i trenutno mi je povredjen, ja sam u finishu sezone (sredina marta), tako da ovi podaci josh nisu "potpuna sezona"... Edited by John Coltrane
Link to comment

kod mene city doveo palacija za 45 mil, a ovaj za 3 sezone jedva sastavio 20 utakmica, pa ga prodali za 9 milisto takosu kupili milevskog za 20, pa ga posle prodali za 5, a taj odigrao jos manje. to ti je retardirani AI ukupno 300 bacenih miliona zbog jos promasenih investicija :lol:

Link to comment

ispao sam u 1\4 finalu govno kupa od napolija, u prvom mecu izgubim u gostima 2:0, a u drugom pobedim 3:1, dao sam sva tri gola u poslednjih 20 minuta, cetvrti nije hteo nikako, a imao sam prilika, bas sam se smorio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...