Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

konacno sam pobedio nekog iz velike cetvorke - manchester sa 4-1! sedmi sam na tabeli. ali razlika izmedju mene i treceplasiranog je 3 boda. u kupu govno sam ubedljivo prvi u grupi sa maximalnim skorom 4/4. upravni odbor je zadovoljan i dao mi je jos 21m za pojacanja u sred sezone. :huh: veliki pozdrav hejteru iz bosne. sledeca je protiv njegovog arsenala i ima da ih oderem :P tip - van der vart uzasno lose igra

Link to comment
tip - van der vart uzasno lose igra
shiiiit, meni treba da dodje u romu za koji dan. za 14 meleona ga dovodim. dobro, ne moze biti loshiji od taddeia, baptiste i perotte koji nikako da se sastave
Link to comment

ostalo mi je 28 miliona, a prosao je januarski prelazni rok, sto znaci da nema trgovine do juna. na nekom od predhodnih menadzera taj novac se nije dodavao na onaj dodatni koji ti odobre na pocetku sezone, vec se, jednostavno, izgubio. ne znam da li da kupim nekog sada i da cekam da dodje jun ili je sada to promenjeno?

Link to comment
Ne samo kad obnavljate, već i kada ih kupujete.
pri kupovini ipak treba biti obazriviji ako je josh neko u trci za igracem i ako mu drugi klub ponudi koji milion za potpis...@ kojotpare ostaju (bar su meni ostale na kraju prve sezone)...i josh 1 + je shto je vracen stari fazon sa zaradama u LS da te obaveste koliko si dobio posle svak tekme (475k za pobedu 275k za remi)...
Link to comment

Izgleda da igraju svi osim mene :( original ne mogu da nadjem, dva puta sam downloadovao sa warez-bb.org, kupio sam dva diska na ulici, ali ne mogu da završim instalaciju i igram angry.gif ima li negde da se kupi original?

Link to comment
pri kupovini ipak treba biti obazriviji ako je josh neko u trci za igracem i ako mu drugi klub ponudi koji milion za potpis...@ kojotpare ostaju (bar su meni ostale na kraju prve sezone)...i josh 1 + je shto je vracen stari fazon sa zaradama u LS da te obaveste koliko si dobio posle svak tekme (475k za pobedu 275k za remi)...
Meni još niti jedan igrač nije odbio doći ako sam prihvatio njegovu plaću i bonuse, prije svega za svaki nastup.Slično tome, treneri bez problema potpisuju ako im se plaća od smanji za jedan klik. Isto je i s produljenjem ugovora igračima i trenerima. Frka s produljenjem je ako im previše smanjiš plaću, igrači odbiju ugovor, a sljedeći puta traže cca. 20 posto veću plaću.Btw. U Italiji ima gro vrlo solidnih igrača za 2-3 milijuna. Osvaldo, Rossina, Luković(fenomenalno je ocijenjen, igra beka i stopera), već spomenuti Santon. Jednom sam i Pazzinija doveo za 3,6 milijuna funti, Miccolija za 4.
Link to comment

ja se oduvijek cjenjkam kod dovodjenja igraca ili obnavljanja ugovora. pogotovo ako je razlika izmedju njihovog aktuelnog ugovora i potencijalnog novog velika (npr. sad mi je aquilani trazio 3.3 mil. eura, a prethodna plata mu je bila oko 800k. nasli smo se na 1.9 meleona :)nakon mjesec dana krize, poceo sam opet da dobijam - na vrijeme za CL, gdje sam prvu sa man utdom igrao 2:2 u gostima (gubio 2:0 na poluvremenu).moracu da dovedem josh jednog napadaca, jer iako je vucinic odlican, desi mu se i period krize, a drugog pouzdanog napadaca roma nema (naravno, moze i totti igrati u spicu, ali treba mi neki klasican centarfor...).

Link to comment
treba mi neki klasican centarfor...).
Evo ti ga Zigic, mozes ga dovesti ispod 5miliona, a sigurno je da ce ti se isplatiti...Sa Zvezdom, dupla kruna, prosao kolo posle grupe LIGE UEFA, produzio ugovor za istu lovu koju za koju sam potpisao, najbolji sam trener, naravno... Sad imam 7 miliona za transfere. Prodat Burzanovic za 2.1 milion.. Ninkov, Bronovicki, Trajkovic, Bogdanovic... sve u svemu od prodaje sam uzeo 16 miliona, a kupio sam, zakljucno sa 1.7.2009. za oko 12 miliona. Sad idemo na LS :) Edited by Milosh76
Link to comment

ja sam na pocetku druge sezone doveo Ivana Golubovica nasheg trenera na free i stavio ga na odbranu (ima 20 defending) uz Franka de Bura (takodje 20 def.) koga sam platio 475k...jaci klubovi sa dobrim trenerima imaju mogucnost da svaku poziciju trenira samo 1 trener cime se povecava efikasnost treninga...

Edited by John Coltrane
Link to comment

dtugu sezonu sam zavrsio kao 4. i igram ligu sampiona. imam 52 miliona za pojacanja ( ostalo mi od predhodne sezone + kesh za novu), ali ne znam sta sada da radim. da bi mogao da konkurisem arsenalu i manchesteru, moram da dovedem jednog vrhunskog igraca. imam g. balea na levom beku, hutona na desnom i bentleya na desom krilo. svi oni imaju solidne ocene, ali jedino tu mogu da dovedem pojacanja, posto sam odlicno popunjen na ostalim mestima. jel imate ideju kog beka bi mogao da dovedem? treba mi vrhunski bek! nudio sam 50 miliona za najjace bekove, ali nijedan klub nece da mi proda. jedino je bayern hteo da proda lahma, ali on nece da dodje. nudio sam mu maksimalnih 155k E plate i 6m za potpis, ali on, jednostavno, nece da dodje.@ teacheraguero mi igra katasrtofalno! jel moze neki hint oko instrukcija, odnosno taktickih podesavanja kojima bi maksimizirao njegov ucinak. nemoguce da je ovoliko los.baloteli, nemam reci. car ! :Hail:posle pve sezone, aston vila je ponudila cuelara(DC) svim klubovima i ne postoji jaci klub koji mu nije ponudio ugovor. ja sam ga kupio za 6M i na kraju mi je bio najbolje pojacanje. obavezno kupiti.

Link to comment
ja sam na pocetku druge sezone doveo Ivana Golubovica nasheg trenera na free i stavio ga na odbranu (ima 20 defending) uz Franka de Bura (takodje 20 def.) koga sam platio 475k...jaci klubovi sa dobrim trenerima imaju mogucnost da svaku poziciju trenira samo 1 trener cime se povecava efikasnost treninga...
Tog Golubovica ne mogu da nadjem. De Bur me je odbio, a doveo sam 3 lika iz Bezanije sa odlicnim trenerskim ocenama, boljim nego sto imaju Zvezdini.Za Tomovica mi nudili 5 miliona, ja trazio 6.5 i nisam ga prodao. Decko ce biti kao Vidic, suvo zlato.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...