Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Tomovic na FM 08 igra u Leverkuzenu i to standardno...Ivan Golubovic je free na pocetku druge sezone, ja igram na Large tako da ne znam shto ga nema kod tebe...moj princip je da mora da ima ocenu 20 iz zeljene "rubrike" shto nije tako teshko (i skupo) kod trenera...

Link to comment
Tomovic na FM 08 igra u Leverkuzenu i to standardno...Ivan Golubovic je free na pocetku druge sezone, ja igram na Large tako da ne znam shto ga nema kod tebe...moj princip je da mora da ima ocenu 20 iz zeljene "rubrike" shto nije tako teshko (i skupo) kod trenera...
I ja igram sa LARGE bazom, al Golubovica nema... Tomovic mi igra odlicno. Kako se snalazis sa skautima, pogotovo za Juznu Ameriku ili Afriku?
Link to comment
@ teacheraguero mi igra katasrtofalno! jel moze neki hint oko instrukcija, odnosno taktickih podesavanja kojima bi maksimizirao njegov ucinak. nemoguce da je ovoliko los.
Meni igra odlično i onda upadne u crnu seriju od po 9 utakmica bez gola svake sezone. Takođe, moraš ga malo hrabriti na poluvremenu, da imaš vere u njega, itd. Inače mi igra kao napadač kojeg vraćam nazad po loptu, uz dopušten run with ball.
Link to comment
I ja igram sa LARGE bazom, al Golubovica nema... Tomovic mi igra odlicno. Kako se snalazis sa skautima, pogotovo za Juznu Ameriku ili Afriku?
smaraju me sa onim redovnim objashnjenjima da Amunike nije nashao nishta u Africi i da je Rulion nashao igrace u Evropi koji su najbolji igraci u realnom zivotu, dakle nema puno mladih (i jeftinijih) nada...to sjebem i ja ih "rucno" shaljem (obavezno prate sva veca takmicenja i Under21 pogotovu)...prepurka: idi u editor i tamo napravi filter kakav ti igrac treba (obavezno gledaj PA) i onda ga nadji na igrici i vidi shta mozesh da uradish :) ...
Link to comment

nista od CL za mene :( . moracu da se zadovoljim sa kupom govno.baptista, taddei i menez nemaju pojma. ispizdicu od suteva iz daljine, oko 80% mojih suteva bude sa 25+ m.sto se igraca tice, dobar talenat je zuculini (iz racinga, chini mi se, ili mozda gimnasia LP). igra DM C, a dovodi se za oko 1mil eura. i inace, van igrice, je navodno strasan talenat...

Link to comment

3 kola do kraja, bod više od Plavaca iako sam imao 6 (šest) poraza u Ligi (Stoke, WBA, Manure x 2, Chelsea i Tottenham). U Kupu Govno čekam Benficu sa 0:1 iz Lisabona, bez Gallasa, Tourea i Aršavina.EDIT: jel samo kod mene Silvestre bolji od Clichyja? :huh:

Edited by ArleKino
Link to comment

jebo te, preporodio sam se (pu, pu, pu). trenutno sam drugi na tabeli i to samo zato sto je arsenal nenormalno jak na ovoj igrici. imam skor 9-4-0, a arsenal 10-3-0.pobedio sam manchester united, a remizirao sa liverpulom i arsenalom u gostima i ako sam dominirao. doveo sam evru i to mi je najbolja kupovina do sada. ima najbolji avr u ligi i proglasen je igracem meseca.

Link to comment

eupichkumaterinu. crche mi igra u jednom trenutku, a nisam snimao poziciju 100 godina. 3 mjeseca propadoshe. a dovedoh izmedju ostalih i 1 zaratea :(sad nemam zivaca da igram to isto... pih

Link to comment

Ben Foster ima 9 tekmi u ligi i isto toliko puta nije primo gol cool.gif ...1naslednik1.jpgonda su usledili derbiji protiv Arsenala (2-2) i Celskija (2-1) tako da je u ta dva meca primo 3 gola od cega 2 sa preko 25metara (i to od Eduarda i drogiranog Mutua :fur: )...no dobro bitno je da sam komshije skinuo sa vrha (tukao ih u gradskom derbiju) i sada u 24.kolu imam 4 vishe o Celskija i 3 od Arsenala, a Gradjani zaostaju malo vishe jer imaju i 2 meca manje...Keirrison je odlican, ali je i sklon povredama tako da shizim (imao je u prethodnom klubu 1 povredu od 7meseci :o )...Arne Fridrih (doveden na free posle prve sezone) se pokazo kao dosta solidan igrac tako da ga preporucujem (pogotovu manjim klubovima moze biti i prva opcija)...

Link to comment

pridruzujem se arsenomrznji ( mislim samo na igricu, naravno). drugi sam u prvenstvu i sjajno igram ove sezone. ispao sam od barse (veoma tesno) u 1/4 finalu lige sampiona, dosao sam do finala fa kupa i tamo me ceka manchester. problem je sto u prvenstvu arsenal razvaljuje. kiksne jednom u 10 utakmica.

Link to comment

Osvojio sam titulu, za bod u odnosu na Jedinstvo (M). Izgubio finale Kupa Govno zahvaljujući gluposti Tourea koji je poklonio gol Borriellu.Doveo sam Asuenja za golmana (10-tak mil. eura), vratio Senderosa sa posudbe iz Milana za odbranu, kupio Yayu Tourea za vezni red (malo više od 20 mil. eura) i Freda za back-up napadača (free) mada bi to mogla ispasti najskuplja kupovina, na pripremama je 1 rupa.

Link to comment
Osvojio sam titulu, za bod u odnosu na Jedinstvo (M). Izgubio finale Kupa Govno zahvaljujući gluposti Tourea koji je poklonio gol Borriellu.Doveo sam Asuenja za golmana (10-tak mil. eura), vratio Senderosa sa posudbe iz Milana za odbranu, kupio Yayu Tourea za vezni red (malo više od 20 mil. eura) i Freda za back-up napadača (free) mada bi to mogla ispasti najskuplja kupovina, na pripremama je 1 rupa.
Sergio Asenjo je i na mojoj listi mada mu je PA samo 142, aj javi kako se "ponasha"...ja sam ponudio solidan ugovor Timo Hildebrantu i on je pristao poshto ce Kushcak da leti, a vdSar ce polako u penziju (i dalje mi je prvi golman :) ) tako da mi treba neka zamena za Fostera...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...