Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Bosko Jankovic 1 od najboljih, a free posle prve sezone...gradjani ga doveli u polusezoni (moje 3 sezone) za neshto malo preko 20mil.funti...
upravo.. doveo sam ga (posle malog premisljanja, posto retko dovodim nase barabe) na kraju prve sezone (free naravno) u West Ham, doduse za masnu platu od 60k eura nedeljno.. na levom krilu je bio jedan od najboljih igraca premiera i na kraju te sezone je moja uprava prihvatila ponudu Arsenala od 43 miliona eura.. cool.gif
Link to comment
Ja ga uzeo na početku igre sa Tottenhamom i Man Cityem.
uz svo poshtovanje, ali ne verujem ti dok ne okachish sliku :P ...to je premala cena za Velosa...
Link to comment
kad si ovo prodao Nasrija, jel na kraju trece sezone?...to je smeshna cena obzirom kako je uradjen...npr. Riberi, Diego, Veloso, evo sad vidim i Nasri mogu da se dovedu za -20mil.funti shto je vishe nego dobra cena (josh ako se malo cenjkash)...Bosko Jankovic 1 od najboljih, a free posle prve sezone...gradjani ga doveli u polusezoni (moje 3 sezone) za neshto malo preko 20mil.funti...
prodao ga na pocetku 3 sezonetrebale mi pare za Benzemunisam imao vremena da se cjenkam a imao sam pun quratz veznjaka iste vrijednosti + Nasri mi je bio stalno povrijedjen a to me uzasno nervira
Link to comment
uz svo poshtovanje, ali ne verujem ti dok ne okachish sliku :P ...to je premala cena za Velosa...
Evo, samo zbog tebe sam se izložio mogućnosti ponovne zarazefm-om, pokrenuo igricu sa Cityem i kupio Moutinha i Velosa za 12.5 milijuna svaki. Nije mi se dalo cjenkat, već sam prihvatio njihov odgovor na moju ponudu od 10 milijuna.velosomutinjowb7.pngw800.pngZauzvrat očekujem 50 postova o tome kako je Modrić najbolji nogometaš na svijetu <_<
Link to comment

teshko mi je poverovati!!!...verovatno zato shto si ih doveo obojicu u paketu...posle prve sezone ja se sa UTD ubijam od cenjkanja i ne mogu ispod 20mil.funti da ga dovedem ni u ludilu...

Link to comment
teshko mi je poverovati!!!...verovatno zato shto si ih doveo obojicu u paketu...posle prve sezone ja se sa UTD ubijam od cenjkanja i ne mogu ispod 20mil.funti da ga dovedem ni u ludilu...
Nema veze s paketom. Nemoj da opet palim fm ;)
Link to comment
Druže, ovoliko para ne bih platio ni za Kareema na nekom NBA Manageru. Jel makar ičemu? :huh:
Pare su virtualne a tu su da se potrose. I za Balotelija sam platio iste pare a za Bojana pola od toga. Razbijaju.

post-40-1231613011.jpg

Edited by tsva
Link to comment

u prvoj tekmi je bilo 1-0 Tevez, a evo i josh 1 dobrog (neocekivanog) rezultata i ponovo Tevez...tevezstreptomicin1.jpga ovo je 1/2 LS...vrlo zanimljivo ko su strelci prva dva gola :) ...svojsvome1.jpg

Link to comment

Nisam dugo igrao pa sam tek sad zavrsio sezonu. Zavrsio sam drugi sam drugi, bod iza Manua, zahvaljujuci porazu u preposlednjem kolu od Arsenala u gostima. Osvojio sam kup govno, na putu su mi bili Zenit, Roma, Lyon i na kraju oni sto su i u Bariju izgubili finale.Roma igra 1 sexy fudbal, sjekirama.romaee5.jpgObratiti paznju na Elana i Guardada i njih su uspjeli da povrijede. Balotelli sam izbacio iz istog razloga, condition je bio oko 50 kada sam ga izbacio. Ali je Robinho objasnio i s igracem manje.Matias Fernandez razbija. Moutinha ne kupujte makar bio i dzabe.Za drugu sezonu sam za sad doveo Jankovica (free) i Gokhana Inlera (23 miliona evara) i prodao Zabaletu za 13 miliona.

Link to comment

Jankovic i Inler su pravi potezi...ja tukao Arsenal u finalu LS bilo 1:1 pa produzeci 2:2 pa 5:4 :) ...Riberi koji je kenjao veci deo sezone ima 2ass i dao peti, odlucujuci, penal...u ligi se ocekuje da Arsenal bude prvi jer (iako sam ih tukao i smanjio prednost, pa usro motku protiv Sitija 1:1) ima bod prednosti, a u zadnjem kolu ne ocekuju nikog zvucnog (3 kola pred kraj ja dobijem Chelski 2:1 na Trafordu, a Arsenal odigra 2:2 na Enfildu, ali vec posle tri dana odigraju zaostalu sa Njukom i dobiju 3:1)...Diego pored prve povrede od 5meseci odigrao 2-3 tekme pa fasovao josh 2meseca...Tevez me odushevio (obziorm da igram sa 1 shpicem Runijem i da mu dajem manje shanse), dok ce Berba (0 golova u ligi, ali zato dobar u LS ukljucujuci i gol u finalu) da leti sa sve Hildebrantom...preporuka Simpson, ManUTD desni bek koji je prvu sezonu na pozajmici u Crnomgorenju...

Link to comment

Samo da se pohvalim da sam sa sa Zvezdom u sezoni 2010/2011 osvojio LŠ.Najbolji igrac Igor Burzanovic :naughty: .29 golova u sezoni,u svim takmicenjima

Edited by clever bastard
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...