Jump to content
IGNORED

Anti Facebook pokret...


Аврам Гојић

Recommended Posts

Majku mu staru und bokcamu, pa valjda sam prvo doajen PPP-a? <_<
to je taj spillover efekat.nego, moze li meni neko da objasni zasto postoji gomila ljudi, za koje pouzdano znam da zive u srbiji, a kao grupu stavlja Auburn/Lewiston?
Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hella

    42

  • Indy

    26

  • korindjar

    25

  • Аврам Гојић

    19

u nekim krajevima srbije se tako kaze srbija.
pa jeste, kod nas u mrchajevcima srbija je samo to sto je do chachka i svilajnca, sve iza toga je Auburn/Lewiston ... a na jug je Springfield...mi, kad treba da se stoka tera na pijac kazhemo 'osh' sve do Lujstona, il' idesh u Svilajnac?
Link to comment
da necete vi iz blagorodnih mrcajevaca da se ocepite od lujstona?
Ma ne, dobar je to svet, malo pasivan, ali poshten, bave se uglavnom zemljoradnjom, krompir i tako to (kazhe se kod nas 'crven krompir k'o iz Lujstona') ... meni i snajka iz Lujstona, a njeni su iz Njuprovidensa, ne znam koji je srez, tu selo neko pored, ishli u nadnicu u Lujston i tu i ostali ...
Link to comment

Priprajmiti eksperiment.Nego, mene čudi da ljudima uglavnom ne smeta veličina slika koje se aplouduju na FB. Nervira me kad neko tamo postavi slike koje sam ja hteo da vidim, umesto da mi ih baci na mail, i onda mogu da ih gledam u ultrasuperfantastičnih 800 x 600. Nisam obavešten, ali pretpostavljam da postoji neki premium account sa kojim bi slike mogle da se postave u originalnim dimenzijama/rezoluciji...?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
jao mister smite, kad vec sve znas, jel bi mogao da mi kazes kako mi kazemo 'priming'? odnosi se na priming u eksperimentima.
pa i ja isto mislim da je priprema (senzitivizacija, u odredjenim okolnostima) ... kod nas na selu, kad treba neki ker da izgrize nekog, mi mu kazhemo 'ej, ker, ovog da izgrizesh, krade kukuruz', to se kod nas zove 'pujdanje' (u Lujtonu i Svilajncu to zovu 'prajming', a u Arilju 'pujding', oni sve vole na svoj nachin da obrnu ... 'bem li ga, mozhda je to to)
Link to comment
pojavila se jedna pikoleta u jednoj od onih fake PPP grupa, to sigurno nisi ti (mislim, ovde na slici su ti noge boli glava, a tamo se ne vide uopce)
mislim da je ovo pocetak jednog divnog, ofejsbucenog prijateljstva :s_d:
Link to comment
Jel znas da su vec provalili da smo ti i ja u vezi?Idi na ppp fb grupu.
GRRRRR .... odbij Uki, idi vidi da nisam negde (kakva glupost sa globalnim i lokalnim network-ovima, kakvo zajbavanje i kakva gubitak vremena da se stvari isprave...shta su hteli s tim da postignu?)
Link to comment
Priprajmiti eksperiment.Nego, mene čudi da ljudima uglavnom ne smeta veličina slika koje se aplouduju na FB. Nervira me kad neko tamo postavi slike koje sam ja hteo da vidim, umesto da mi ih baci na mail, i onda mogu da ih gledam u ultrasuperfantastičnih 800 x 600. Nisam obavešten, ali pretpostavljam da postoji neki premium account sa kojim bi slike mogle da se postave u originalnim dimenzijama/rezoluciji...?
Okačiš fotku na imageshack pa postuješ link... cool.gif
Link to comment
Nego, mene čudi da ljudima uglavnom ne smeta veličina slika koje se aplouduju na FB. Nervira me kad neko tamo postavi slike koje sam ja hteo da vidim, umesto da mi ih baci na mail, i onda mogu da ih gledam u ultrasuperfantastičnih 800 x 600. Nisam obavešten, ali pretpostavljam da postoji neki premium account sa kojim bi slike mogle da se postave u originalnim dimenzijama/rezoluciji...?
smeta menizato gugl nalog pa na google photo.... i da... na koju grupu da se prikljucimo mi-koji-ne-volimo-a-koristimo-fB?ja nadjoh samo 2 grupeod 70 i nesto clanovia i jednu od 39 clanova Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...