Jump to content
IGNORED

Anti Facebook pokret...


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hella

    42

  • Indy

    26

  • korindjar

    25

  • Аврам Гојић

    19

pre neki dan sam otvorio grupu parapsihopatologija na facebook-u ali sam se u medjuvremenu odjavio a kao razlog sam naveo to sto se slabo nalazim na sajtu...bilo je nekoh ponucenig razloga a ja sam izabrao taj zato sto je to istina...inace u trenutku odjavljivanja sam imao 126 prijatelja a medju njima su bili i adasevic i petkovic sa ovog foruma

Link to comment
Ovde imam 1 interesanto pitanje i par potpitanja za sve forumaše koji imaju gmail, yahoo, hotmail. Da li vas je FB kad ste se registrovali pitao da pristupi vašem nalogu i potraži da li imate prijatelja sa gmail-a, yahoo-a, hotmail-a? Da li ste prihvatili? Da li ste našli naloge vaših prijatelja sa gmail-a, yahoo-a, hotmail-a na FB-u? Da li ste svesni da ste ovime omogućili pristup vašem mailu ko zna kome?
Ja sam prvo pomislio hell no, a onda rekao: a koga boli uvo? Dodushe, odradio sam to sa mailom koji koristim za registracije i koji ima tu negde oko jedne u 100 lichnih poruka. Ljudi danas kache svoje homemade snimke masovno po internetu; zashto bi se iko plashio da ce facebook raditi neshto s mailom, shta se obavezao da nece raditi, zbog chega bi mogli ozbiljno da najebu.
Link to comment

vecina problema sa fejsbukom ispada da izlazi iz toga sto neko ne moze da se iskontrolise, ne zna kontrolise aplikacije, nerviraju ga drugi (sto se resava difrendovanjem ili 'less about this person') ili je jednostavno paranoican...

Edited by Hustler
Link to comment

ja sam chuo da neki ljudi koji rade u bankama mogu mnogo vishe da te sjebu nego FB, PPP, MyS, IM, G-m i DDR zajedno...jel' to istina? chak i kada rade sve po zakonu ... nego, svaka chas' shimpr, 126 bokca ti, meni samo mishkovic i josh jedna fina devojka prijatelji, ostali me shto kashnuli, shto ignorirali ... nadam se samo da ce Miss brushalter uspeti da uvidi da se ispod svog onog sala nalazi srce puno ljubavi koje ume da voli i prashta (...kad bolje razmislim, samo da voli...ali u jednom vrlo prenesenom smislu, neshto kao kad se vole pechena krilca ili Diablo 3)

Link to comment

Uf,uf hajde povedite i treceg da snima kamerom pa da okaci da gledamo i mi ostali...Inace je FB korisna stvar svi meni dragi ljudi koji nisu u mom mestu boravka (a to je vecina) su mi tu na jednom mestu. A slike upoznavanje isl. je samo plus.edit: Moderator je hiperaktivan

Edited by Hefeweizen
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...