Jump to content
IGNORED

Anti Facebook pokret...


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hella

    42

  • Indy

    26

  • korindjar

    25

  • Аврам Гојић

    19

iskenjali ste se po meni. sto ovako, sto zbog neprimanja u grupu :(
'ajde sad, nemoj da si tuzhan - i sad ako te primim u grupu bice nas dvojca i svi ce reci da smo gej
Link to comment
cini mi se da je uki isao po onoj velikoj grupi i edovao sve odreda :D
choveche, pa stvarno josh jedna PPP, al' su u onoj manjoj bolje ribe ... mozhda bih mogao da im se privremeno pridruzhim i ispitam teren (bojim se samo da me hustler ne zajebava, osetljiv sam na kritiku i brzo zasuzim ... al' ribe su ribe, nema shta da razmisljam) ... a uki sisa nije prishao samo onoj pravoj PPP grupi ... sad mi se zamerio, gotov jeedit ... zacrtano, uchinjeno ... ovo su kao neki fanovi, a ne chlanovi, od onih 196 koji josh nisu prishli ima i javnih lichnosti, njihova podrshka forumu bi bila od sushtinskog znachaja ... false_PPP_.jpgchini mi se da nekako odskachem od ostalih iz ove grupe, ali ne mogu da skontam shta je u pitanju ... mozhda brada Edited by Mr.Smith
Link to comment
fejsbuk fakat moze da sluzi i kao onlajn komuna odredjene fakultetske studijske grupe, nesto sam nacula da ga i ozbiljni univerziteti koriste. nemam primjer, al znace neko vec.
tacno. kod mene postoji vise facebook grupa (gotovo svaka studijska grupa, studentske organizacije itd.) ljudi komuniciraju slicno kao na diskusionim forumima na temama koje se tice zivota i studija ("smanjite skolarine", "pusenje na kampusu?" ...)
Link to comment
jel ide neka baza uz FB da se vodi evidencija i da mozes da kverujes po godinama, fircabilnosti itd?
ne. onda bi se manje vremena visilo tamo. ovako moras da se pomucis da dodjes do dobrih profila. doduse kada dodjes do jednog lako je dalje. dobre ribe se druze sa dobrim ribama
Link to comment

meni je zanimljivije pitanje zasto je fb tolika navlakusa nego pitanje da li se treba ili ne treba uclaniti. ocito ima neku formulu koja radi, ali zasto?e, nemam pojma :Dzanimljiv mi je stav jednog broja forumasa da ne zele kontakt s ljudima s kojima su izgubili kontakt. kod mene je suprotno, imam gomilu poznanika koji su mi u sustini ok, s kojima me je vezivalo neko zajednicko iskustvo (srednja skola, ngo-ovanje) a koje je zivot odneo na neku drugu stranu. i fb mi je bas dobra mera kontakta - imam neki mali uvid u to gde su i sta rade, mogucnost komunikacije je uvek tu, ali nema presije da provodimo ne znam koliko vremena zajedno. tako sam saznala da je dvoje ljudi iz srednje trenutno u gradu kroz koji sam prolazila letos - nasli smo se, proveli prijatno vece, smejali se ko blesavi, i niko ne ocekuje da cemo se sada zbog toga bratimiti. oboje su mi bili vrlo ok, ali kad bih odrzavala kontakt sa svima koji su mi ok ne bi mi ostajalo vremena ni za sta drugo. zatim, fotke. koje moje, nema tu drazi, draz je u pregledanju tudjih :D i na kraju, grupa ljudi s kojima studiram koristi fb za najavljivanje dogadjaja/zurki, i nije neobicno da neko u status stavi nesto poput betty is in 312, anybody want to go for dinner?. then again, ima i ona prica o liku u cije ime je fejsbuk poslao svim zenskim osobama iz imenika obavestenje da je isti now single. ouch.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...