Jump to content
IGNORED

Anti Facebook pokret...


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hella

    42

  • Indy

    26

  • korindjar

    25

  • Аврам Гојић

    19

ne znam sta da kazem. meni je pricao jedan drug, ozbiljan covek, takoreci knjigovodja (sa sertifikatom, mislim), kako na fejsbuku hrani neko kuce.meni to malo smesno.definitivno ne otvara bas neke nove vidike za mizantrope i zasicene.

Link to comment
Homo kao takvo
Meni je, zapravo, prestrejt, pre... Masturbatorski. Nadrealisti su govorili da masturbacija najviše razvija maštu. Možda je, na neki način(koji meni izmiče, ali bože moj, ne znam ja sve...) podsticajan. Ne znam, nedostaje mu cinizma nekako da bi bio homo...
Link to comment
Elem, nemam taj FB nalog... Nekako sam sam sebi mator za to...
I ja tako rezonujem... Mada posle one minijature kudravog svi komentari su suvisni.Od onih koji imaju naloge sam cuo da prilicno podseca na godisnjicu mature. Stavljaju se slike sa najegzoticnijih lokacija na kojim su bili i ljudi se uglavnom trude da imaju sto vise prijatelja po mogucnosti suprotnog pola da bi neko ko te retko vidja stekao utisak da si uspesan u zivotu. Sto bi rekli na sportskoj sekciji - patkometrija.Koliko sam shvatio FB je ma koliko bio zamisljen da povezuje ljude jos jedan korak dalje ka otudjivanju. Nekad su ljudi cestitali rodjendane u direktnom kontaktu, manje bitni su pozivani telefonom, a jos manje bitnim koji nisu vredni ni telefonskog poziva se slao mail ili SMS, FB se izgleda namece kao cetvrti i najudaljeniji prsten u komunikaciji. Verujem da ima i pozitivnih stvari, ali ljudi neprikladnim koriscenjem to pokvare. I dinamit je u svojoj osnovi koristan.
Link to comment
malo je homo taj FB
jel' to dobro ili loshe? voleo bi da bude vishe homo? (ne vidim koje je akcentuiranje na rechi 'malo', pa zbog toga pitam, ne bih hteo nikoga da uvredim :unsure: )
tek da vidis smithovu grupu... ko oni filipenkovi crtaci
vishe kao meshavina gluvarenja i deliverance, ali bez bendza ... sve onako...rezervisano (da ne bi malo iskochilo kad ga prvi put pogledash)nego, vidim da je atmosfera na oba false PPP foruma uzavrela, cak po jedan komentar, svi kao neshto stoje i gledaju ... podseca me na jednu zurku u institutu za decu ometenu u razvoju ... bila zurka, al' niko nije ukapirao shta se tu radi pa su svi stajali i zverali u plafon (dobro, ja sam razbio par chasha i ispishkio se u uglu, to mozhe da se kao podvede pod 'partying') ... ili mozhda treba da se poshalju poruke lichno ako je neko zainteresovan za razmenu slichica .. ili sex, shta ti ja znamedit...pa naravno da svi stavljaju najbolje slike, to ti je kao kad prodajesh kola, neces da kazhesh da je odometar nameshten ... trzhishte Edited by Mr.Smith
Link to comment
Majku mu staru und bokcamu, pa valjda sam prvo doajen PPP-a? <_< Ipak sam ja KDP & Ferizaj PPPatriota.;)
nisi uki, varas nas sa onim forumom.
Link to comment
nisi uki, varas nas sa onim forumom.
Sta ces, kad imam dvojno drzavljanstvo. :D Btw, njih varam s vama, samo da se zna. <_<Tamo sam ozbiljan, ovde sam ono sto jesam i pravi ja. <_< A ti tako. <_< Edited by uros_s78
Link to comment
a sta si pravi ti? da li si kuckar i pumpadzija, da li si levicar i sduovac, da li si liberal i ldpovac ili dsovac? ili si mozda jedan obican ukica, mili nas uko?:)
Od svega po malo, sem LDP-ovca i DS-ovca. ;) Btw, srecan rodjendan, Precoze.:)
Link to comment
Naravno to je bilo mnogo jednostavnije nego staviti dotičnu budalu na block listu.
Da su me sustinski interesovale opcije, verovatno bih video da postoji block lista. Ovako, deaktivirao se i nista strasno. To je samo odraz moje zainteresovanosti za FB.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...