Jump to content
IGNORED

Anti Facebook pokret...


Аврам Гојић

Recommended Posts

@ Maltezer-jes ljubomoran?:D@ Mr.Smith-prisao sam grupi u kojoj su clanovi foruma i koja ima 46 clanova.:unsure:
pa, mislim, stvarno ... zar ti je bitniji kvantitet nego kvalitet? nema veze, ja cu ionako da ugasim jedinu pravu preostalu PPP grupu ...nek' gori u plamenu tijela svog, kad je niko nije voleo i 'teo (i ovi shto su se najavili se razbezhali posle medijske paznje, 'bem ti 'tice prepelice)mada, nadasve mi chudno shto se ljudi prijavljuju pod punim imenom, sada sve izgleda ... obichno (neinteresantno, sterilno, pristojno i chedno) ...vreme je da se stvari malo promene evilsmile.gif (da mi se javi na pm neko ko je u ove dve grupe a koga ne poznajem, da ne bi posle bilo 'a shto mene, prijatelju!?')
Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hella

    42

  • Indy

    26

  • korindjar

    25

  • Аврам Гојић

    19

samo da se zna da sa urosom delim broj zajednickih prijatelja skoro pa koliko sa najboljom drugaricom!
dvoumim se izmedju 'wow' i 'sucut' ... 'ajde, neka bude 'wow' ovog putaedit ... e, da, koji je taj i kako se to radi... i jel' ima neki filter, ono, plavushe, crnke, nizak IQ, obim grudi i tako to... ono shto je zorge pitao Edited by Mr.Smith
Link to comment
tkoji je taj?
taj (lik #1) je neki koji je energicno pokusavao da ubedi nekog drugog (lika #2) da otvori fb nalog. prisutan je bio i moj decko, koji ne voli fb zbog raznih razloga narusavanja privatnosti te je obratio paznju liku #2 na taj detaljcic. onda je lik #1 rekao - uuuu, imas pravo, meni se desilo... i onda da prica. pri tom cak i nije bio single, his girfriend was not amused, ali i dalje nije smatrao da je to neki veliki problem. ne znam da li je lik #2 otvorio nalog.
Link to comment

ja mogu samo da kazhem jednu stvar - "eat your shorts all other fake PPP groups!" ...details to follow...nego, da li mozhe neko da mi kazhe ko je onaj Cuko iz malog i velikog fake PPP-a?

Link to comment

Ja sam iracionalno biće koliko to čovek god može biti. Em sam takav po prirodi, em sam radio na pojačavanju svoje iracionalnosti vrlo studiozno(iracionalno studiozno) i intenzivno, i dugo, dok nisam postao totalni open nerve. Kad procenjujem, pogledam nešto, uključim antene i poslušam signal. Antene ne greše nikad, priključio sam ih na kosmos odavno i instaliram updateove redovno, i one rade besrekorno već bar 10 godina. Kad god ih nisam poslušao, prevario sam se. Kad sam pogledao facebook rekle su: đavolov izum. Pošto znam da đavola nema, recimo da je moj fluidni um formirao tu reč da označi nešto ultimativno loše, zlo. Ne znam zašto, baš me briga, ako sam ja tako pomislio onda je tako. Poslušao sam antene, isključio ga i nikad više ga nisam uključio.Naučio sam da offline odbijem ljude koji hoće da se druže sa mnom, nekad i navaljuju, a ja neću da se družim sa njima. Lako je, kažeš im: pusti me na miru, neću da se družim sa tobom... Ili nešto slično, npr: ne sviđaš mi se, čoveče, uopšte... Na netu se desi da nisam siguran toliko da li mi se neko sviđa odmah, pa mogu da dođem u nezgodnu situaciju da sam prihvatio druženje sa nekim online, možda ga, u najgorem slučaju, i inicirao, a onda treba da ga odbijem. Bežanje i izbegavanje ne dolaze u obzir, to je za pizde, a odbijanje kontakta pošto sam ga svojevoljno prihvatio je blago ružno i nemoralno. I ljudi koji mi se ne sviđaju imaju osećanja. Tako da sam tu mnogo oprezniji, i ti community-ji su prevelika šansa da ili ispadnem govno, ili da trpim smaranje(ok, svakako bih pre ispao govno, ali i to bi mi jako smetalo). Jer privovi me uvek vode do messengera, a messenger jako često do susreta. Tako da ja volim da offline upoznam ljude koje sam online upoznao, ali facebook je jako pogrešan način za to, za mene. Na forumu ipak upoznaš čovekove osobine i senzibilitet dosta dobro iako ga nisi sreo, pa ako to dovede do chata, onda si već na dobrom putu da možeš da proceniš dovoljno da li želiš da se sretnete ili ne. Tako da ona opaska o tome da pro fb ljudi hoće da se druže i "ovako", a con fb neće ne stoji, ja sam živi primer...

Edited by Hermetico
Link to comment
Meni su mnogi s PPP i B92 foruma na fb listi prijatelja.:)Skoro svi eminentni clanovi.:)
Elem, nemam taj FB nalog... Nekako sam sam sebi mator za to... Ali sam onomad dok sam bio na godišnjem(a nisam krečio i majstorisao) iz čiste dosade, ušao u fazu stalkovanja i preko dečijih naloga ušao na taj FB... E onda sam ukucao par imena (koja sam znao) sa B92 i PPP-a i prelistao njihove prijatelje i video gomilu likova sa perspica oba foruma.(muške slabo pamtim, ali se ženskinja perfektno sećam). E onda sam istalkovao sve one interesantne mi po internetu, ispratio karijere, na prevaru im ušao u CV-e, prijavivši kobajagi svoju firmu u potrazi za kadrovima, a tu i tamo sam navatao i neku home adresu i telefon, a podatke od par forumaša nezgodne naravi, sam i zabeležio za svaki slučaj...I bilo mi interesantno tih par dana... Pa me prošlo i skoro sam sve pozaboravljao...Sećam se recimo, da je tih Ukijevih frendova bilo toliko da me mrzelo da prelistavam... A video sam da par forumaša ima na listi frendova i moju mlađu sestru (30) i brata(26)...I tu cela priča o privatnosti, čuvanja pravog RL identiteta forumaša i diskutanata pada u vodu, ako su na FB-u sa pravim imenom i prezimenom...A inače o celoj fenomenologiji i konceptu FB-a, nemam šta pametno da kažem, izuzev da je svet veoma mali i vrlo otuđen... <_< E sad sa ovom gore pričom o stalkovanju... ;) Samo sam se šalio... :D Ili možda nisam... :rolleyes: Edited by dare...
Link to comment
A inače o celoj fenomenologiji i konceptu FB-a, nemam šta pametno da kažem, izuzev da je svet veoma mali i vrlo otuđen...
u jebemmu, i mali i otudjen. nezgodno.edit: pretpostavljam da postoji udzbenik filozofije u kome stoji da su se i sokratu pripisivale rijeci: 'nekad je zivot bio jednostavan, a ljudi nisu bili otudjeni' Edited by morgana
Link to comment
jao betika, pa covjek iz tebe nista da izvuce. ni ime jednog obicnog singla..
pojavila se jedna pikoleta u jednoj od onih fake PPP grupa, to sigurno nisi ti (mislim, ovde na slici su ti noge boli glava, a tamo se ne vide uopce)
Link to comment
samo da se zna da sa urosom delim broj zajednickih prijatelja skoro pa koliko sa najboljom drugaricom!
Amaterko, samo 10.Ima ljudi s kojima delim vise od 100 zajednickih prijatelja.:wicked:@ Mr.Smith-videces kad otvorim Love, Hate i KDP na grupi.:wicked:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...