Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

 

kako se zove film na 1:03* ? Kroz maglu se secam neka tri brata, drvosece ... ne mogu da se setim ko glumi

 

(*posto verujem da je laganica, hvala unapred !)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tragam za jednom skandinavskom serijom (moguce danskom) koja se kod nas (barem na nekadasnjoj TV Sarajevo) emitovala otprilike 1989 / 90 / 91, tih godina. Bila je prevedena kao "Vir". Tako kao drama, krimic, mozda od nekih 10ak epizoda, mozda i manje.

Ako neko pamti tu seriju, zna original naziv ili IMDB link, neka javi, bicu zahvalan.

Link to comment

@Haralimpije ( ako je nick valjano upamcen :D )

 

Vlast pobrisala postove, a ne mogu te naci zarad slanja pp-a, pa mi 'vako lakse ( mada ce, valjda, i ovo ubrzo biti pobrisano ).

Nasao sifru za datu mi adresu, cudo je tetka Gugla.Najozbiljnije hvala za ukazani blog, jeste da sam svega letimicno pogledao ga, ali stvarno imaju svasta nesto uber zanimljivo.

Link to comment
  • 1 month later...

Ok, drugari. Radi se o SFu. Film se radi delom u putnickom avionu, delom na nekom aerodromu. Oni kao lete, i prolete kroz neki vremenski vakuum ili nesto slicno, i nadju se u nekoj paralelnoj vremenskoj dimenziji gde nema nikoga, samo oni. I sad oni moraju da se izvuku od toga, jer se ta vremenska dimenzija iza njih polako brise.

 

 

Gledo ko klinac, i keva me oterala na spavanje. Sad mi palo na pamet pa ocu da dovrsim.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Znali iko koji je to film, stari crno beli, o šizofrenom pijanisti, koji kada čuje neke zvuke dobije potrebu da ubije nekog, ali se posle ništa ne seća?

Link to comment

koji je to stariji domaći film gde sestra traži brata ili obrnuto... mislim da su razdvojeni u ratu kao deca. nekako se nađu preko crteža. neko od njih je celog života iz navike crtao kuću i drveće pa se tako prepoznaju?

Link to comment

tinejdžerska komedija (oretpostavljam) i počinje ovako:

 

porodica se doseljava u malo američko mesto, klinci kreću u srednju školu, kad tamo svi na note- očešljani, zakopčani, svima govore dobar dan, niko ne puši, niko ne psuje. deca, onako raspojasana, ne veruju gde su došli.

svi ih gledaju kao uljeze, neko ih ćebuje i u sledećoj sceni lik ima frizuru ko klark kent, ne psuje, ne puši, dobar dan starijima, sve po ps-u.

Link to comment

koji je to stariji domaći film gde sestra traži brata ili obrnuto... mislim da su razdvojeni u ratu kao deca. nekako se nađu preko crteža. neko od njih je celog života iz navike crtao kuću i drveće pa se tako prepoznaju?

 

To je TV film u produkciji TVZ i zove se Tri jablana.

Govori o troje mladih ljudi koji znaju da su ratna siročad sa Kozare, ali ne znaju svoje korijene i istražuju ih.

Igraju ih Mustafa Nadarević, Božidar Orešković i Slavica Knežević.

 

Mislim da se film može u cjelosti pogledati na youtube.

Link to comment

To je TV film u produkciji TVZ i zove se Tri jablana.

Govori o troje mladih ljudi koji znaju da su ratna siročad sa Kozare, ali ne znaju svoje korijene i istražuju ih.

Igraju ih Mustafa Nadarević, Božidar Orešković i Slavica Knežević.

 

Mislim da se film može u cjelosti pogledati na youtube.

hvala lepo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...