Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

Ja mislim da sam naucio da plivam i muski, na ovom jednom eks-jebackom malom bazenu 10ak kilometara od Mitrovice koji sad vise sluzi ljudima za plivanje i odmor nego za svaleraciju, valjda kriza lose utice na hormone pa se svi smirili :D

 

Elem, plivanje s naocarama je mama, pogotovo nama sto nosimo sociva koja vrlo lako mogu da ispadnu. Mogu i bez ali onda ne znam gde udaram, cesto skrenem u stranu i tako to. Kraul mama, da sam naucio kao mali bio bi' bolji od Cavica i Velje a mozda i od Felpsa, uz odgovarajucu hemiju. Sledeci korak mi je da naucim da koristim malo i noge a ne samo da peglam rukama :D

Link to comment

Ne znam da li se postuje, ja sam dobio mail do SC 11.4. za kapu, ali jos uvek nisam stigao da odem u oktobru :isuse:

 

Znam samo da je receno da se bez kape ne moze u bazen.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

kakva je drama sa kapama? na banjici se nikad nisu trazile. vaznije je tusiranje pre ulaska u bazen. 

Na banjici nijedan tus ne radi normalno,vec se onaj patrljak pomera na gore da bi se upalio.Vise nema onoga sto radi kao garderober i kome se ostavljao zicani ofinger sa stvarima i dobijala narukvica sa brojem,vec se stvari uglavnom unose unutra na tribine,sto i nije toliki problem u jutarnjem terminu kada nema toliko ljudi,ali mogu misliti kako je uvece,Takodje voda je poprilicno hladna.Sam bazen u uzasnom stanju.

Link to comment

Na banjici nijedan tus ne radi normalno,vec se onaj patrljak pomera na gore da bi se upalio.Vise nema onoga sto radi kao garderober i kome se ostavljao zicani ofinger sa stvarima i dobijala narukvica sa brojem,vec se stvari uglavnom unose unutra na tribine,sto i nije toliki problem u jutarnjem terminu kada nema toliko ljudi,ali mogu misliti kako je uvece,Takodje voda je poprilicno hladna.Sam bazen u uzasnom stanju.

 

al zato ima hi-tech blindirana vrata na ulazu  -_-

znam da se banjica raspada, da nema klinaca iz skole vaterpola verovatno bi se zatvorio, to im je najveci prihod. otud i vrata, da bi redovno placali mesecnu cenu.

Link to comment

Ne znam da li se postuje, ja sam dobio mail do SC 11.4. za kapu, ali jos uvek nisam stigao da odem u oktobru :isuse:

Znam samo da je receno da se bez kape ne moze u bazen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

to im je uvek bilo slovo na papiru. meni se samo jednom dogodilo da su tražili kapu

ja je nešto ne volim, uvek me grebe, steže...

mada vidim da je nosi 2/3 plivača u onom podnevnom terminu, doduše tada i nema nešto ljudi

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

kapa i tusiranje se ne iskljucuju. 

mene najvise od svega nerviraju landaravi muski sorcevi umesto kupacih gaca. da sam vlast, to bih zabranila.

kad jednom pocnes da plivas s kapom, vise ne mozes bez nje. drugacije se sliva voda s lica kad je imas na glavi. i, naravno, nama dugokosima nema kraula bez kape. 

Edited by darling
Link to comment

ja ne znam kako vi stavljate tu kapu na glavu. osim što sam zamalo polomila sve kosti šake, kad sam uspela da je navrndačim, imala sam osećaj da će da mi iscuri mozak, na uši i na nos.

Link to comment

Pa ajde da kao i razumem na plazama, morima i bazenima za zajebanciju da se nose surferske gace, ali da ides na bazen da plivas a obuces bilo sta osim spido gaca - nema nikakve logike.

Link to comment

http://www.arenawaterinstinct.com/en_us/nimesis-goggle.html  

 

meni su ove najudobije koje sam nosila. velike su, mekane, i ne ulazi voda. trajale su mi tri godine, letos sam ih upokojila i kupila nove, neke male, kao trkacke, bile na rasprodaji, nijednom ih nisam stavila na nos toliko me zuljaju i utiskaju mi oci u lubanju. zali boze novca. kupicu opet nemeziske. 

 

kod nas nisam videla ove fensi providne, samo crne sa zelenim i plavim. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...