Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

Nemojte birati naocare po tome da li su lepe, nego da li su funkcionalne. Bukvalno u prodavnici pritisnes naocare oko ociju, ako se ne zadrzavaju, makar malo, onda nisu za vas i pustace vodu.

Link to comment

od svih detalja, meni je najvaznije da li se podesava deo na sredini koji spaja okvire. bio je onaj hipsterski "svedski" model kome su to bila dva konca koja se dobiju u pakovanju, ali je previse zamajavanja.

Link to comment

Ja bih pre prestao da plivam nego da ponovo obučem spido kupaće gaće, otkad sam prestao da treniram vaterpolo samo u šorcevima plivam,

ne baš u tim surferskim, ali imam arenine i adidasove šorceve koji su mi prva liga za plivanje. A ne kupam se nikad, kad ulazim u vodu ili plivam ili ni ne ulazim.

 

 

Plus to. 

 

Ja sam nosio spido ili one neke uske ali malo duze i pre, kad nisam znao da plivam nikako, a pogotovo sad kad sam naucio :D Mnogo je opustenije, lakse, bolje. Imam i milion sorceva tih minimalnih ali ne moze to da se poredi, cak i oni sto nemaju dzepove se napune vodom i to nije to, bezveze skroz. I dok te krace sorceve jos donekle i podrzavam, surferske do kolena treba zabraniti zakonom.

 

Sto se tice cvikera, imam Speedo Mariner 2 i ono, prosecne su. Propustaju nekad vodu, magle solidno, a opet je svakako mnogo bolje s njima nego bez. Pre toga sam imao neke Arenine koje su znatno bolje ali sam ih menjao sa tim drugom s kojim idem na plivanje jer je on mnogo ozbiljniji plivac i mnogo vise se lozi pa mu je potrebniji kvalitet nego meni. Kupio je cak i neku stipaljku za nos :D

 

it054068_2.jpg?150422

Edited by Zli Gli
Link to comment

Probala sam i to, i sa prethodnim Areninim ali mi ne radi posao. Mozda ne radim kako treba :D

 

 

 

Hoces da kazes da plivas u ovakvim sorcevima?

200_482023_465_01.jpg

 

Ne u takvim, mada probao bih čisto iz fore.

 

U ovakvim $_35.JPG samo crni, plavi,

 

 

i adidasovim iste dužine,ne mogu da nađem sliku, arena ima neke i za nijansu kraće al ne volem nikako takve.

Adidasovi imaju i džep pozadi ali ne smeta mi, ima neki jak čičak koji ide preko cele širine džepa tako da mi ne pravi nikakav otpor.

 

 

Ja sam nosio spido ili one neke uske ali malo duze i pre, kad nisam znao da plivam nikako, a pogotovo sad kad sam naucio :D Mnogo je opustenije, lakse, bolje. Imam i milion sorceva tih minimalnih ali ne moze to da se poredi, cak i oni sto nemaju dzepove se napune vodom i to nije to, bezveze skroz. I dok te krace sorceve jos donekle i podrzavam, surferske do kolena treba zabraniti zakonom.

Razumem sve, ortak moj isto tako, ja sam navikao u šorcu i stvarno mi ne smeta, a kažem, nije da se brćkam bzv sad tipa laganica neka.

 

O'Nil ima lepe surferske šorceve, definitivno bih mogao pre sebe u njima da se zamislim nego u spido gaćama  :D

Link to comment

Nemojte birati naocare po tome da li su lepe, nego da li su funkcionalne. Bukvalno u prodavnici pritisnes naocare oko ociju, ako se ne zadrzavaju, makar malo, onda nisu za vas i pustace vodu.

Tako sam birao prethodne, bukvalno su se zalepile za lice, ali u bazenu puštaju.

Trebalo bi da nabave 1 lavor za probanje.

Edited by El Guapo
Link to comment

probao sa kapom i šajze je. imam neku silikonsku i kao bolja je od onih gumenjaka al mi ulazi voda kod ušiju i posle 400m je krenula da spada. posle sam je opet stavio i bilo je kao ok al sam je navlačio na svakih 100m

 

isterao 1000 za 40i koji min. nije loše za 4 termina

:)

Link to comment

ne znam sta bih pre pitala, kakva ti je to kapa il kakva ti je to glava? :)

doduse, da budem iskrena pa da priznam da je i meni spadala kapa marke arena, bila je plitka za moju dinarsku glavu, al spido radi ko sat evo vec 6 godina.

Link to comment

a možda samo ne znam da je stavim

 

nosiću je ako je budu tražili na ulazu, kao što su nekada imali običaj

:fantom:

 

e

kapa je marke thema sport(silikonska), a glava je tipičnog dinaroida

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...