Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

toga nije bilo od kada su puštene u pogon nove svlačionice. meni je ovako bolje tj. logičnije svlačionice su tampon zona, do njih u obući, a na dalje papuče.

nadam se da škole plivanja neće ni proraditi

<_<

Link to comment

 tampon 

prilicno si ogavan

 

 

elem, izvalio sam da mogu bez problema da isplivam 1 km a da se ne umorim, doduse vecinom prsno.

opet sam ponosan na sebea buduci da nikad nisam u cugu ni pokusao da isplivam vise od desetak metara

uglavnom gnjuram :fantom:

Link to comment

^Strava!

 

Ja sam posle mora tj okeana prva dva plivanja bila tako teska sebi u vodi, da sam imala sam utisak da plivam duplo sporije nego pre ali posle kada sam gledala na sat ispalo je da je sve kao i pre (dodatno sam prvog puta delila liniju sa nekom recimo 20tak godina starijom zenom koja je sigurno isplivala 2km za moj jedan pa je to bilo strasno ;D )

Link to comment

je, najludje je sto uopste nisam osetio umor, dok nisam izasao iz bazena, onda sam izvalio da nisam bas posve cio.

 

sad imam vremena pa cu cesce, kapiram da polako povecavam distancu. 

jedino sto dugo traje, pa mi prilicno dosadi pretkraj.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Inspiracija
 

Јаpanka Mieko Nagaoka (100) preplivala je 1.500 metara slobodnim stilom za 75 minuta. Plivanjem je počela da se bavi u 82. godini kako bi ublažila bolove u kolenu. Namerava da se bavi plivanjem „samo još četiri-pet godina”.

 
^_^

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Sinoć bilo dosta čisto, iako je bila nenormalna gužva. Bilo po 4-5 čoveka po traci.

 

Nego, išla posle u neku infrared saunu. Imam ovaj neki lumbago, a kao valja za bolove ta sauna. Problem je što mora da se sedi minimum pola sata. Haha, moj unutrašnji svet i ja nikada nismo bili sami bez distrakcije toliko dugo. Na kraju sam zabola priču sa dvojicom muškaraca koji su se tu takodje čvarili. Jedan kardiohirurg, drugi sin nekog sfrj kgb-ovca danas praktično tajkun. Nije to rekao, ali moglo se zaključiti iz elemenata priče. Uglavnom, nešto nema ubedljivih nalaza da ta infrared sauna zaista pomaže.

Link to comment

nikad nije cisto. obrati paznju na svlacionice, podove, tuseve, na klupkoe dlaka zalepljenih za stolice u susionici, pogledaj kante kojima skupljaju vodu koja kaplje odozgo i kad nema kise... 

diskasting. ali svakako bolje od tasa... 

Link to comment

Sinoć bilo dosta čisto, iako je bila nenormalna gužva. Bilo po 4-5 čoveka po traci.

 

Nego, išla posle u neku infrared saunu. Imam ovaj neki lumbago, a kao valja za bolove ta sauna. Problem je što mora da se sedi minimum pola sata. Haha, moj unutrašnji svet i ja nikada nismo bili sami bez distrakcije toliko dugo. Na kraju sam zabola priču sa dvojicom muškaraca koji su se tu takodje čvarili. Jedan kardiohirurg, drugi sin nekog sfrj kgb-ovca danas praktično tajkun. Nije to rekao, ali moglo se zaključiti iz elemenata priče. Uglavnom, nešto nema ubedljivih nalaza da ta infrared sauna zaista pomaže.

a sta, imate zajednicke saune tamo?

 

kod mene su odvojene, sto samo po sebi ne valja. plus se uvek zadesi neki mentol koji samo udje go i sedne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...