Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

deluju ok, suludo je sniženje sa 71€ :blink: na 21€

 

ipak sam teze da naočare treba prvo probati + uvek su bolje, konfornije one za trening(šire) od takmičarskih(uske)

 

ja se kanim naručiti one neke jammar dal speedo, dal adidas

Link to comment
  • 4 weeks later...

od 01.01. na 11. aprilu obavezno nošenje kape

par puta su do sad ovo pokušavali da sprovedu, čak su jedno vreme tražili kapu na ulazu, ali je ostalo mrtvo slovo na papiru

 

 

nego jel išao neko u ovaj večernji termin od 21:00? interesuje me kakva je posećenost, jery gužva?

Link to comment

Mislim da je jedina svrha obavezne kape pospesivanje promet prodavnice na glavnom ulazu, ovo je peti ili sesti put da to rade da bi odustali posle dve nedelje.

Vikendom od 21h je odlicno za plivanje, nema guzve.

Link to comment

Mislim da je jedina svrha obavezne kape pospesivanje promet prodavnice na glavnom ulazu, ovo je peti ili sesti put da to rade da bi odustali posle dve nedelje.

Vikendom od 21h je odlicno za plivanje, nema guzve.

sad kape mogu da se uzmu i na blagajni sc-a, cena je 350din.

Link to comment

sad kape mogu da se uzmu i na blagajni sc-a, cena je 350din.

 

Jos bolje, neko ima kombinaciju za kape. 

Salim se, ne kapiram zasto bi nosenje bilo obavezno, mozda imaju frku sa filterima...

Link to comment

Jos kad bi svi morali pod tus prije ulaska u bazen. :isuse:

 

Ako je razlog higijena, smislenije bi bilo da uvedu kontrolu odlaska pod tus pre ulaska u bazen, umesto kontrole nosenja kape. U bazenskoj kulturi gde je vecini izlazak iz bazena na pisanje opcion, besmisleno je diskutovati o boljitku u higijeni koje ce doneti obavezno nosenje kapa.

Obaska sto na 11tom i kad su kontrolisali kape, kontrolisu samo kod tuseva na ulasku. Kad se prodje kontrola mozes komotno da skines kapu. Nedelju dana posle obznane situacija je bila ista kao i pre, sto se tice okapljivanja kupaca.

Link to comment

bas planiram da krenem na plivanje na 11, pa ste me sad zatekli sada sa ovom kapom. jel to treba i ako je glava bez kose? vec zamisljam sebe sa tom kapom za vodu, i nekako mi je prizor odvec bizaran, pa ako moze bez kape za celave, ja bih radije bez kape.

Link to comment

ko ih prodaje, brat?  :fantom:

 

da, al gangulin

:fantom:

 

time bi trebalo da se bave spasioci, ako im je u opisu radnog mesta ne samo spašavanje utopljenika već i održavanje bazenskog javnog reda i mira. cenim™ da će čiča na ulazu 5-6 dana da pita jel imate kapu i posle da se smori. ionako jedva čeka penziju(svaki put kad sam prošao, a on bio sa nekim pričao je o penziji i tome koliko mu je ostalo još)

 

no bumo videli

Link to comment

bas planiram da krenem na plivanje na 11, pa ste me sad zatekli sada sa ovom kapom. jel to treba i ako je glava bez kose? vec zamisljam sebe sa tom kapom za vodu, i nekako mi je prizor odvec bizaran, pa ako moze bez kape za celave, ja bih radije bez kape.

 

Nose se kape ko sto se ne pusi po kafanama. Srbija je bre ovo.

 

od 01.01. na 11. aprilu obavezno nošenje kape

par puta su do sad ovo pokušavali da sprovedu, čak su jedno vreme tražili kapu na ulazu, ali je ostalo mrtvo slovo na papiru

 

 

nego jel išao neko u ovaj večernji termin od 21:00? interesuje me kakva je posećenost, jery gužva?

 

Ako oces mnogo prostora najbolji ti je jutarnji termin radnim danima. Nema 3 osobe na celom bazenu

Link to comment

nista odvratnije od dlake u ustima ili nedajboze progutane (pa jos tudje! ;-) vlasi... nije da je nemoguce da se desi, a i nije da mi se nije desavalo. grozno, bljak! a i nama sa dugom ili duzom kosom bas i ne bi bilo moguce aktivno plivanje bez nje. ok, slazem se za celavce, glupo je i njih maltretirati pravilima samo reda radi, ali bome, ostali mi bez kape ne usli u bazen, nikako :-)

Link to comment

Ne znam da li se na 25. narod namjerno pravi glup ili je stvarno vecina smanjeno pametna.

Prije bazena bjeze od tusa kao od kuge, poslije bazena se masovno trljaju samponima, kupkama, losionima. Ko vele prljava je voda. Nije valjda.

Doduse to je jos dobro. Ima i genijalaca sto iz saune izadju okupani u znoju i pravo u bazen.

Vodena barijera za dezinfekciju nogu stoji tako da se kroz nju obavezno prodje. Cak su postavili i trake ko u posti da ju ne zaobidjes slucajno. Ladno se ljudi provlace bocno samo da ne ugaze u onu vodu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...