Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

A devojka dobila novine Stari Grad i nazad ima kupon za bazen, kao treba da se pozove neki broj i zakaže. Ona pozvala i rekli joj da je svi besplatni kuponi popunjeni za ovu nedelju, a kao što rekoh bazen potpuno prazan!!! angry.gif
nije valjda da sam ni zbog cega opeljesila komsijske postanske sanducice :lol:
Link to comment
Ovo zvuci ko raj na zemlji. Kolike su dimenzije bazena, kako se pliva? Koji su termini za gradjane nedeljom?
olimpijski, pliva se po duzini. vikendom od 10 do 18 i od 21 do 23, a radnim danima i jutarnji termini od 6.30 do 8.30nego, da budem malo zlobna, posto me iznerviralo ovo sa satro besplatnim ulaznicama: ko je iso, jeste primetili kako su lose uradjeni odvodi na tusevima, pa je em tusiranje, em poplava unaokolo? Edited by darling
Link to comment
nije valjda da sam ni zbog cega opeljesila komsijske postanske sanducice :lol:
Valjda može da se zakaže, ali moraš ranije da se javiš, mi smo zvali u petak popodne za petak popodne i šatro je bilo sve zauzeto.
...olimpijski, pliva se po duzini......ko je iso, jeste primetili kako su lose uradjeni odvodi na tusevima, pa je em tusiranje, em poplava unaokolo?
Kako ko. Ja plivao po dužini, ali sam imao smetnje od dvoje ljudi koji su plivali po širini. Mada, bazen deluje šire od onog na Tašu, pa i kada bude bila gužva i bude se plivalo po dužini biće malo duže od Taša.Da, pravi se poplava, a glupo je i što nemaš gde da ostaviš peškir (i ranac) dok se tuširaš, tj. možeš da ih ostaviš na tribinama pa moraš onda da se vraćaš po njih.Svlačionice su super, mnogo funkcionalnije od tašovih.
Link to comment
olimpijski, pliva se po duzini. vikendom od 10 do 18 i od 21 do 23, a radnim danima i jutarnji termini od 6.30 do 8.30nego, da budem malo zlobna, posto me iznerviralo ovo sa satro besplatnim ulaznicama: ko je iso, jeste primetili kako su lose uradjeni odvodi na tusevima, pa je em tusiranje, em poplava unaokolo?
Fala :) Koji je najbolji nacin da se stigne do njega za nas koji nemamo kola?
Link to comment

zadnja stanica autobusa 24 i 79, 26 moze do predzadnje stanice, pa jos dvesta metara peske, tramvaji 2,5,10,11 do stanice kod kalisa, pa peske nesto sitno, zapravo kako god do zooloskog vrta, a onda ispod podvoznjaka peske par minuta. eto.

Link to comment

Ja sam tokom godina zaključio da mi je najbolje zagrevanje kada krenem peške od Brankovog mosta pa se spustim dole. Nije problem ni povratak, uvek osećam da imam više energije posle plivanja. Da imam poverenja u onu skalameriju za čuvanje, dolazio bih bajsom. Neki pacijent mi je pre dve nedelje ukrao sedište. :frust:

Link to comment

pitala sam ako covek dodje bajsom, gde moz da ga ostavi, ljubazni momci s kase end recepcije su mi rekli da ce ga oni cuvati, da nema nikakvih problema. ako sam dobro shvatila, zapravo bajs moze da se unese unutra.super cena: dobrovoljno davanje krvi moze 9. jula da se proda za 4500 dinara (pdv inkludid), odnosno za 15 karata za bazen.

Link to comment

Kakvo je radno vrijeme zatvorenog bazena na Tašu? Jel i dalje 16-18h za gradjanstvo?Ne pamtim kad sam tamo bio posljednji put ali se sjecam da je ljeti bio skoro prazan sto je 1 veliki +

Link to comment

16-18h važi tokom godine osim ljeti kad termin prošire na 12-17h. Kompletan spisak termina sa cijenama im je na sajtu.Koliko vidim da bi ljeti plivao u zatvorenom treba da platiš kartu za otvoreni + doplatu za zatvoreni.

Link to comment
Malo im je glupagv sistem. Ako sam dobro shvatio to je 250+150 tj 400 dinara za taj termin 12-17h :mellow:
Jap. I zato nikad leti na zatvorenima nema vise od 2-3 ljudi. Idiotski sistem.
Link to comment

Ja sam nazad u danu imao godisnju pa zato vjerovatno nisam ni znao za to, sigurno nisam nista doplacivao.Mnogo je... mislim nista mi ne znaci tih 5 sati, hocu da plivam svojih sat vremena i odem kuci da mrem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...