Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

ups!:blink:koja je logika kad je i bilo manje ljudi na zatvorenom
Već godinama im logika ljeti čudno radi. Dolazim prije par godina na zenba, uskačem u zatvoreni u kome su samo neka dva ronioca kad prilazi baja i objašnjava kako zatvoreni bazen ne radi i da moram da se prebacim na otvoreni. Uputim ga na plakate na ulazu na kojima piše da oba bazena rade i onda slijedi legendarno objašnjenje: oba bazena rade, ali kako imaju samo jednog spasioca koji pazi na otvoreni plivanje u zatvorenom nije dozvoljeno. LM, zatvoreni radi, ali ne može da se pliva. Srećom ova dva ronioca obećaše da će i mene da izrone ako bude trebalo tako da sam svoja 3km odguslao na miru.
Link to comment

Ja bio u petak u Salasu Nocajskom na bazenu Plava zvezda, prvi put ove godine. Ekstra bazen za uzivanciju i prilicno dobar za ljubavisanje aka podvodno jebavanje.25461_117474981597086_100000037539696_294347_6208984_n.jpgInace, sutra sam planirao da premijerno potisnem u Savu ovaj Spajdermen dusek koji sam dobio za rodjendan ali mi keva kaze da je neki svetac i da se ne zajebavam previse... i sad se lomim da li da odlozimdry.gif

Link to comment
Ja bio u petak u Salasu Nocajskom na bazenu Plava zvezda, prvi put ove godine. Ekstra bazen za uzivanciju i prilicno dobar za ljubavisanje aka podvodno jebavanje.25461_117474981597086_100000037539696_294347_6208984_n.jpgInace, sutra sam planirao da premijerno potisnem u Savu ovaj Spajdermen dusek koji sam dobio za rodjendan ali mi keva kaze da je neki svetac i da se ne zajebavam previse... i sad se lomim da li da odlozimdry.gif
Ne bi da smetam ali sutra je svetac Prepodobni SisojeMozda ti je keva promasila mesec, ili te samo zajebava ;) Edited by veljaGB
Link to comment
Ne bi da smetam ali sutra je svetac Prepodobni SisojeMozda ti je keva promasila mesec, ili te samo zajebava ;)
Jebo te, da nisam proveravao, nikad ne bih poverovao da to postoji... Sura stvarno Sisoje...:blink:Inače, kava ti je umislila da je sutra Ognjena Marija, ali, ona je tek 30.06...Znači, na kupanje, pravac... :)
Link to comment

Ne pominjite mi Ognjenu Mariju, na taj dan sam se mogao udaviti pre dve godine ali me izvukao onaj sidski Mic Bjukenon Jr. sto je bas taj dan premijerno posetio nasu plazu...

Link to comment
Znam da je ovde samo za hlorisanu vodu...Jel neko bio na Lidu ove godine na šta liči?
Bila ja danas, prvi put u životu. Sramim se priznati zbog slabog posećivanja Zemuna. Bili smo u delu bliže mostu, prljavaaa voda u plićaku, al' meni bilo svejedno jer sam unapred odlučila da u vodu ne ulazim. U vodi je na tom mestu bilo ljudi, a gužva je bila veća prema sredini plaže. Nakon što sam snimila situaciju, zaljučila sam da u reku ne treba ulaziti bez patika za plivanje. Jedan se ubo na staklo, izvadio i piči dalje, ja bih se drala kao da su mi creva izašla. Bove su postavljene dubinu do kolena, valjda za decu, a ima i spasilac. Nimalo reprezentativno i veoma skromno okruženje, ali ljudi se trude da ostave što čistije za sobom i ko voli prirodno- evo mu ga priroda do bola. Ubila sam 1 komarca dok je sunce još bilo visoko. Zamišljala sam kako bi bilo da odem malo u dubinu ostrva, ali mi se čini da bi mi trebala mačeta. Munzeanski momci mnogo smešni, kao i vojnici sa dvogledom. U sumrak je lepa patka stajala na brodiću na izlazu sa ostrva i besomučno kvakala, to je valjda "doviđenja i dođite na opet". Hoću, samo da se malo oporavim.
Link to comment
Bila ja danas, prvi put u životu. Sramim se priznati zbog slabog posećivanja Zemuna. Bili smo u delu bliže mostu, prljavaaa voda u plićaku, al' meni bilo svejedno jer sam unapred odlučila da u vodu ne ulazim. U vodi je na tom mestu bilo ljudi, a gužva je bila veća prema sredini plaže. Nakon što sam snimila situaciju, zaljučila sam da u reku ne treba ulaziti bez patika za plivanje. Jedan se ubo na staklo, izvadio i piči dalje, ja bih se drala kao da su mi creva izašla. Bove su postavljene dubinu do kolena, valjda za decu, a ima i spasilac. Nimalo reprezentativno i veoma skromno okruženje, ali ljudi se trude da ostave što čistije za sobom i ko voli prirodno- evo mu ga priroda do bola. Ubila sam 1 komarca dok je sunce još bilo visoko. Zamišljala sam kako bi bilo da odem malo u dubinu ostrva, ali mi se čini da bi mi trebala mačeta. Munzeanski momci mnogo smešni, kao i vojnici sa dvogledom. U sumrak je lepa patka stajala na brodiću na izlazu sa ostrva i besomučno kvakala, to je valjda "doviđenja i dođite na opet". Hoću, samo da se malo oporavim.
Ok hvala..Ja danas mislio da odem ali me neke obaveze sprecile, a za sutra najavljuju pljusak jbga...
Link to comment
Jebo te, da nisam proveravao, nikad ne bih poverovao da to postoji... Sura stvarno Sisoje...:blink:Inače, kava ti je umislila da je sutra Ognjena Marija, ali, ona je tek 30.06...Znači, na kupanje, pravac... :)
Mislim da je mislila na Preobrazenje Gospodnje koje jeste 19-og, ali avgusta...Ili ga zeki malo ;)
Link to comment

Bio na bazenu podno kalimegdana. Odlicni utisci. Doso negde oko 5 i plivo do 6 (dobro malo plivao malo se odmarao). Izbrojah tacno 10 ljudi. U pocetku je vladala neka demokratija-anarhija gde su neki plivali po duzini, neki po sirini a neki pravili virove. Kasnije duzinasi ostvarise apsolutnu vecinu i ja se pridruzih. Nije bilo lako, uglavnom prsno-kraul-davljenicki stil.Elem, vidi se da je sve novo i za sada izgleda lepo. Svidja mi se sto su ivice oble i rebraste tako da moze lepo da se izlezava u pauzama teskog plivanja. Takodje svidja mi se i velike prozorske povrsine i najbolje od svega apsolutno prelep pogled na tvrdjavu :wub: Ako ostane sa ovako malim brojem ljudi dolazicu sigurno cesce. Zaboravio sam da pitam, da li postoje neke mesecne karte, studentski popusti i sl?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...