Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

verovatno zato sto na tim vasim bazenima od preterane guzve cim zamanes perajem, udaris nekoga. mozda iz sigurnosnih razloga. pitacu ti ja sutra. a ovo udruzenje je zaista postojalo, zaista se tako zvalo i zaista bilo na 25. maju.

Link to comment

raspitala se. samo ne znam sta da ti kazem. ti kad pises o rusmiru, navale horde na zemunsku pijacu. kad napises o chushku, naglo mu skoci potraznja, svi ga zele ukljucujuci mene, a ja pecene paprike jedem jednom godisnje kad mi ih neko servira. bojim se ako prozboris o 25. maju postace jedan od onih prepunjenih azijskih bazena. mogu peraja ako nije guzva.

Link to comment
jel bio neko na 11 aprilu? i on je kako cujem renoviran ove sezone
Ovih dana biće raspisan i tender za drugu fazu sanacije SRC "11. april", kojom će zatvoreni bazeni tog centra konačno biti u funkciji.Početak radova može se očekivati u oktobru, dok je završetak predviđen na proleće iduće godine, kada će ovaj važan sportski objekat biti vraćen na upotrebu Beograđanima. Prvom fazom radova u SRC "11. april" urađena je kompletna sanacija kotlarnice, podstanice, zimske garderobe, zamena bravarije i stakala i završena termoizolacija fasade.
eKapija Edited by deeps
Link to comment
raspitala se. samo ne znam sta da ti kazem. ti kad pises o rusmiru, navale horde na zemunsku pijacu. kad napises o chushku, naglo mu skoci potraznja, svi ga zele ukljucujuci mene, a ja pecene paprike jedem jednom godisnje kad mi ih neko servira. bojim se ako prozboris o 25. maju postace jedan od onih prepunjenih azijskih bazena. mogu peraja ako nije guzva.
oooo presvetla bazenska divo, zahvaljujem u ovaj sitni jutarnji sat. verovatno sam vec prespavao taj termin za mladolidere ali me ovo saznanje ostavlja u nadi da se ipak necu udaviti u novome bazenu.chushko je tvoj, uvek kad ga pozelis!
Link to comment

jea!a imam jos jednom pitanje - jel i dalje vazi zabrana ulaska u bazen bez onog kondoma za glavu? cak i ako mi je kosa kraca od 2cm? cak i ako po telu imam mnogo vise kose nego na glavi?.... nikada mi nece biti jasno zasto za neke od nas ne postoji bazenski leks specijalis.....

Link to comment
a imam jos jednom pitanje - jel i dalje vazi zabrana ulaska u bazen bez onog kondoma za glavu? cak i ako mi je kosa kraca od 2cm? cak i ako po telu imam mnogo vise kose nego na glavi?.... nikada mi nece biti jasno zasto za neke od nas ne postoji bazenski leks specijalis.....
ma jok, to je bazen za raju, nema tu nikakvih zabrana. ne moras kurton na glavu, nikad nije ni morao. problem je ipak sto tamo niko ne sprovodi nikakav zakon, pa se onda niko ne tusira pre ulaska u bazen. danas sam se s pola bazena drala na neku zenu da ide da se pere. prvo se pravila da me nije cula. onda me je zaista cula i resila da se pravi blesava svejedno. obicno ih bude blam pa odu. ovu ne :blink:
Link to comment
ma jok, to je bazen za raju, nema tu nikakvih zabrana. ne moras kurton na glavu, nikad nije ni morao. problem je ipak sto tamo niko ne sprovodi nikakav zakon, pa se onda niko ne tusira pre ulaska u bazen. danas sam se s pola bazena drala na neku zenu da ide da se pere. prvo se pravila da me nije cula. onda me je zaista cula i resila da se pravi blesava svejedno. obicno ih bude blam pa odu. ovu ne :blink:
Ja samo par zena i vidim da se peru pre ulaska. Od muskih niko. A kurton nose samo "profi" plivacice.
Link to comment

i ja se perem. cuj perem, zapiram i perem. i obrijem sise pre nego sto skocim u bazen s perajama da ne plasim hlorisane bube svojim telesnim anomalijama. ledja ne brijem ali ne plivam ledjno tako da su bube smirene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...